Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Rzeczy, które w USA zaskakują tych, którzy nie urodzili się w USA III - Te drzwi w toaletach...

74 382  
322   55  
Kolejna porcja rzeczy, które zaskoczyły ludzi w trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Bo to naprawdę dziwny kraj...

#1.

Wypiłem niebieski slush (taki napój) w parku rozrywki, a po kilku godzinach - i wcale nie żartuję - ze*rałem się na niebiesko.

- SubjectsNotObjects

#2.

Darmowe dolewki! Wszędzie darmowe dolewki...

- SubjectsNotObjects

#3.

Myślałem, że te przerwy między drzwiami w kabinach w toaletach publicznych to jakaś miejska legenda, jednak okazało się, że to prawda... Przez pięć dni pobytu w USA nie zaznałem odrobiny prywatności. Ludzie dosłownie patrzyli na mnie przez te szpary.

- watercolorinc

#4.

Wszyscy życzyli mi "dobrego dnia".

- iamsoveryverytired

#5.

Podczas pierwszego dnia naszego pobytu w USA zatrzymaliśmy się w przydrożnej knajpie na obiad. Kiedy skończyliśmy posiłek i poprosiliśmy kelnera o rachunek, ten powiedział, że nasz rachunek został już uregulowany przez mężczyznę, który wyszedł kilka minut temu. Podobno prosił też, aby życzyć nam miłego pobytu w Stanach. Szczęki nam opadły. Myślałem, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach.

- GuantanaMo

#6.

Szczerze? WalMart. Poszedłem tam kupić kartę SIM do telefonu i zrobić małe zakupy do domu. Znalazłem tam również części samochodowe, ubrania, buty, a nawet zwierzęta. Mogłem tam kupić pieprzoną rybkę do akwarium, która leżała niedaleko pieczywa i jajek.

- maxProcrastination

#7.

Porcje, rozmiary samochodów, rozmiary dróg i rozmiary domów. Wszystko jest tam cholernie wielkie... Jakby każdy miał jakiś kompleks.

- UsernameCensored

#8.

Możesz skorzystać z bankomatu bez wysiadania z samochodu. Kolejki w drive-thru były dłuższe niż kolejki w samych restauracjach. Amerykanie chyba nie lubią opuszczać swoich samochodów.

- Needakill

#9.

Totalnie obce osoby pytają "jak się miewam".

- FakeRealist

#10.

Polityczne reklamy stosujące chwyty poniżej pasa. "Oni dotykają dzieci i sikają na deski klozetowe w toaletach publicznych!". Rozwaliło mnie to, gdy to zobaczyłem po raz pierwszy.

- darlo0161

#11.

Szopy ukradły nam chleb w nocy na biwaku. Pudełko było zamknięte i obciążone kamieniami, a mimo to one i tak znalazły sposób, aby dostać się do środka.

- TheBassMeister

#12.

Reklamy między filmami i serialami są zdecydowanie za długie. I na dodatek w kółko się powtarzają.

- APerson629

#13.

Billboardy przy drogach, gdy przemierzaliśmy południowe części kraju:

- JEZUS!
- P0rno i wóda następny zjazd.
- Broń, broń, broń! Komu broń?!

- StandardResort

#14.

Myślałem, że te do bólu stereotypowe akcenty w filmach są wymyślone, okazało się, że one jednak istnieją naprawdę. Usłyszałem kilka z nich i byłem w ciężkim szoku.

- Breninnog

W poprzednim odcinku: A co was zaskoczyło w USA?

4

Oglądany: 74382x | Komentarzy: 55 | Okejek: 322 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.04

19.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało