Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Conan O'Brien - gadki specjalne

25 602  
2   16  
Zobacz więcej!Kevin Federline to taki facecik co się hajtnął z Britney Spears i zrobił jej małego Kevinka. Niby nic szczególnego, ale facet mówiąc jedno TAK dostał połowę kasiory Britney i jest ustawiony do końca życia. Teraz Spears jest symbolem plasti... eee... POPu w Stanach, a Kevin symbolem nic-nie-robienia.
Co nie uszło uwadze Conana, he he...

Okazuje się, że od czasu urodzenia dziecka Britney Spears jest przygnębiona, bez inspiracji i rusza się jak w letargu. Kiedy Kevin to usłyszał - wykrzyknął uradowany: "Ona jest dla mnie stworzona!".

* * * * *

Agencje donoszą, że Kevin Federline ma zamiar razem z ojcem Michaela Jacksona zbudować studio do ćwiczenia tańca. Sloganem tego projektu będzie: "Where Lazy Meets Crazy".

* * * * *

Gratulacje dla Britney Spears i Kevina Federline’a - wczoraj urodziło im się dziecko. Britney twierdzi, że mały śpi 18 godzin dziennie i... podobnie jest z dzieckiem.

* * * * *

Britney Spears i Kevin Federline są już rodzicami i dziękują za wszystkie prezenty jakie otrzymali. Najwyraźniej dziecko ma już wszystko czego mu trzeba… poza ojcem z pracą...

* * * * *

Wczoraj, prezydent Bush wyjechał na swoje 5-tygodniowe wakacje na których ma zamiar odpoczywać i zupełnie nic nie robić. Co tłumaczy dlaczego jego wakacje mają kryptonim "Kevin Federline".

* * * * *

Britney Spears podobno kłóci się ze swoim mężem, ponieważ ten nalega, aby nazwać dziecko po nim. Britney nadal nie rozumie dlaczego ma nazwać dziecko Leniwy Nierób?

* * * * *

Dziś wieczorem prezydent Bush ogłosił swoją nominację na sędzinę najwyższego sądu. Co jest zaskakujące, bo eksperci zgodnie twierdzą, że jeśli chciał na stanowisku południowca, który będzie się obijał, to mógł od razu zatrudnić Kevina Federline’a.

* * * * *

Britney Spears zgodziła się pozować nago będąc jednocześnie w ciąży na okładkę "Vanity Fair". Przy okazji warto wspomnieć, że Kevin Federline zgodził się pozować nago na okładkę "Szczęśliwe Nieroby".

* * * * *

W ostatnim wywiadzie Britney przyznała, że musiała pozbyć się psa ponieważ nie mógł się on dogadać się z Kevinem. Najwyraźniej siedział całymi dniami na kanapie i się lizał... podobnie robił pies...

* * * * *

Podobno Britney ma problemy finansowe i musiała wziąć pożyczkę z banku w wysokości 5 milionów dolarów. Kevin Federline zaoferował się, że ją podżyruje i wszyscy w banku kulali się ze śmiechu.

* * * * *

W ostatnim wywiadzie Kevin Federline powiedział, że nazwie swoje dziecko "Vegas", bo to jego ulubione miejsce. Najwyraźniej ich drugie dziecko będzie się nazywać "Kanapa".

A tutaj znajdziesz wcześniejsze odcinki


Oglądany: 25602x | Komentarzy: 16 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.10

21.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało