Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Kulturysta zdradził seks-lalkę, gdy ta przebywała w naprawie

95 966  
214   125  
W dzisiejszym odcinku o najdziwniejszym trójkącie miłosnym, jaki możesz sobie wyobrazić. Kulturysta Yuri uszkodził swoją plastikową żonę. Podczas gdy "kobieta" przebywała w naprawie, jej mąż postanowił zabawić się na boku. Poznajcie jego kochankę...

#1. Nasi bohaterscy policjanci dzielnie pilnują górki, żeby przypadkiem ktoś nie zjechał z niej na sankach lub nartach

Zrzut-ekranu-2021-01-13-o-14-57-42.png

I od razu czujesz się bezpieczniej...

#2. Lekarze z PiS-u głosują przeciwko dofinansowaniu psychiatrii dziecięcej

ErlgbSnXUAEDoob?format=jpg&name=medium

Senat dzięki głosom przeważającej w nim opozycji przepchnął propozycję przeznaczenia w 2021 roku kwoty 80 mln zł na psychiatrię dziecięcą. Przeraża jednak fakt, iż wszyscy senatorowie PiS głosowali przeciw - w tym siedmiu, którzy mają wykształcenie medyczne! Przeciwko opowiedział się sam wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. W internecie zawrzało. Gorzkich słów politykom PiS-u nie szczędzili rodzice chorych dzieci:
Jako rodzic dziecka, które od prawie 9 lat korzysta wyłącznie z prywatnej opieki psychiatrycznej i psychoterapeutycznej, dzięki której w miarę funkcjonuje ono i my razem z nim, mogę powiedzieć "Jeba.. Was Sukrw...!". Wstyd i żenada. W zaciszu gabinetów dzieją się dramaty, ale tam jest na to przestrzeń i szansa na pomoc. Znam rodziny, dla których było za późno, bo pieniędzy na prywatne leczenie nie było.

Senat zaproponował również przeznaczenie 1 mld 950 mln zł na dofinansowanie leczenia chorób nowotworowych i układu sercowo-naczyniowego..

#3. Tak wygląda punkt poboru wymazów na COVID-19 w Białymstoku

Zrzut-ekranu-2021-01-13-o-15-10-56.png

"Nowoczesny" lokal znajduje się przy ul. Malmeda i zdaniem właścicielki firmy MS Medica od początku spełnia wszystkie wymogi sanitarne. W związku z kontrowersjami wokół skandalicznych warunków, punkt został ostatecznie przeniesiony do kontenera. Podobno można w nim liczyć na takie rarytasy jak ogrzewanie, a nawet ciepłą wodę.

gf-3Up1-onZi-82H9_testy-nauczycieli-na-covid-19-w-bialymstoku-takie-warunki-panuja-w-punkcie-przy-ul-malmeda-664x442-nocrop.jpg

#4. Wyprowadzała męża na smyczy i udawała, że jest psem. Chciała w ten sposób obejść kwarantannę

photo-1584634731339-252c581abfc5?ixid=MXwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHw%3D&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=1054&q=80

W kanadyjskiej prowincji Quebec od niedawna obowiązuje godzina policyjna w godzinach 20:00-05:00. Ma to na celu spowolnienie liczby zachorowań na COVID-19. Nowe obostrzenia nie spodobały się pewnej parze, która późnym wieczorem została zauważona przez policję na ulicach jednego z miast. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił fakt, iż kobieta... prowadziła na smyczy swojego męża. Podczas konfrontacji para odmawiała przyjęcia mandatu. Twierdzili, że nie popełniają wykroczenia, bo prawo zezwala na spacery z psem w promieniu kilometra od domu. Policjantów nie usatysfakcjonowały ich tłumaczenia. Małżonkowie dostali karę w wysokości 1500 dolarów na głowę.

#5. Próbowała wrobić swojego byłego chłopaka w pedofilię. Trafiła za kratki

37903628-9137815-image-a-17_1610447731651.jpg

Amy Gray nie mogła przeboleć rozstania z chłopakiem, dlatego postanowiła się na nim perfidnie zemścić. 37-latka włamała się na facebookowy profil mężczyzny i wysłała sprośną wiadomość do 14-latki, której profil w rzeczywistości należał do organizacji zajmującej się tropieniem pedofilów. Amy o tym wiedziała, dlatego w trakcie konwersacji celowo wspomniała również o nowej partnerce swojego eks i zasugerowała, że rozważają oni trójkąt z dziewczynką. Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani i dokładnie przesłuchani. Po pewnym czasie policja odkryła, że wiadomości zostały wysłane z adresu IP należącego do Amy. 37-latka przyznała, że celowo wrobiła byłego partnera. Chciała zniszczyć życie jemu i jego nowej dziewczynie. Ostatecznie Gray została skazana na 5 lat więzienia. Niestety jej eks musiał wyprowadzić się do innego miasta, bo nie radził sobie z prześladowaniem ze strony miejscowej społeczności, która uwierzyła plotkom.

#6. Kulturysta zdradził seks-lalkę, gdy ta przebywała w naprawie

Screen-Shot-2019-12-12-at-4.36.46-PM-613x589.png

Jakiś czas temu pisaliśmy o kazachskim kulturyście, który planował ożenić się z seks-lalką. Ostatecznie Yuri Tolochko wziął ślub z Margo w listopadzie. Niestety krótko przed świętami "kobieta" uległa uszkodzeniu i Yuri musiał ją oddać do naprawy. Rozłąka źle podziałała na mężczyznę, który opublikował w sieci nagranie, na którym odziany w samą bieliznę dotyka zmysłowo srebrnego przedmiotu z małymi wypustkami. Oburzeni internauci oskarżyli influencera o zdradę. Yuri bronił się, twierdząc, że czuje się bardzo samotny pod nieobecność ukochanej. Nie wiadomo, czy Margo wybaczyła mu skok w bok ze srebrnym przedmiotem.

>>> Ostatnio pisaliśmy o wpadce Anny Lewandowskiej

34

Oglądany: 95966x | Komentarzy: 125 | Okejek: 214 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało