Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Po pandemii na pewno zmieni się wiele, tylko co dokładnie? Internauci już mają swoje typy

69 808  
250   81  
Nie da się ukryć, że pandemia miała ogromny wpływ na życie nas wszystkich. U niektórych zmieniła więcej, u innych mniej. Internauci postanowili podzielić się tym, co po tym przykrym dla nas czasie zmieni się w ich życiu prawdopodobnie już na zawsze.

#1.

Już nigdy nie nawiedzi mnie dziwna duma z faktu, że przychodzę do pracy, mimo iż jestem chory... bo już nigdy nie zdobędę się na takie poświęcenie. Nie ma mowy!

- nindiesel

#2.

W 2020 roku w ogóle nie chorowałem. Nie miałem nawet lekkiego przeziębienia. Zgaduję, że to wszystko dzięki temu całemu odkażaniu i wszystkim innym środkom ostrożności. Choć zawsze starałem się myć ręce i uważać, co wkładam do ust, to najwidoczniej dopiero pandemiczna paranoja sprawiła, że to naprawdę zaczęło przynosić efekty.

- coldhandswarmearth

#3.

Na poziomie osobistym dowiedziałem się, co jest mi w życiu potrzebne. Z czym muszę żyć, a co mogę odpuścić. Na pewno ułatwi mi to wyprowadzkę z domu rodzinnego i planowanie rzeczy, które muszę ze sobą wziąć.

- Mcgruffles

#4.

Zastanawiam się, czy po pandemii będzie nagle wysyp kin i restauracji (sporo przecież się pozamykało i na pewno jeszcze więcej zamknie), czy może jednak ludzie będą ogólnie mniej wychodzić na miasto. Ja lubię posiedzieć w domu i obejrzeć coś na Netflixie, jednak czasem mam potrzebę zjedzenia na mieście czy obejrzenia czegoś w kinie.

Mam również nadzieję, że pandemia spowoduje spadek cen biletów w kinach. Co jak co, ale tyle pieniędzy za bilet dla dorosłego? To chyba lekka przesada.

- Randym1982

#5.

Transport. Teraz już wiem, że chcę pracować z domu regularnie (przynajmniej raz na kilka dni). Korki na pewno nie znikną, ale mam wrażenie, że będą nieco mniejsze.

- gozba

#6.

Już nigdy nie założę stanika. Woooolnooooość!!!

- justAHeardOfLlamas

#7.

Mam nadzieję, że dostawa jedzenia pozostanie w takiej formie już na zawsze. Bezkontaktowy odbiór to najlepsze, co nam się przytrafiło.

- BrightFireFly

#9.

Już nikt nie będzie bagatelizował gościa kaszlącego w metrze czy autobusie.

- CarmenArlie

#10.

Szyby przy kasach oddzielające od klientów chyba pozostaną z nami na dobre. Swoją drogą nawet bez pandemii to całkiem dobre rozwiązanie.

- awkwardmeghan

#11.

Zamawianie drinków za pomocą apki, kiedy jesteś w barze.

- Rosieishere12

#12.

Kasyna. Już przed covidem myślałem, że to brudne i parszywe miejsca, jednak teraz myślę o tym w inny sposób. Grupa ludzi stojąca jeden przy drugim i sapiąca sobie do ucha. Ble...

- justpuddingonhairs

#13.

Noszenie maseczek na twarzach nawet na zachodzie nie będzie już niczym dziwnym. Gwiazdy będą mogły robić tak codziennie, żeby nikt ich nie rozpoznał.

- Austinpowerstwo

#14.

Dotykanie wszystkiego dookoła (najczęściej rzeczy, które macane są przez innych), a potem dotykanie tymi samymi rękoma jedzenia. Mam nadzieję, że ludzie nie będą już tego robić.

- Corner_beat
16

Oglądany: 69808x | Komentarzy: 81 | Okejek: 250 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało