Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najbardziej przerażające teorie znane internautom

64 261  
189   113  
Czasem w internecie można natknąć się na przerażające teorie, które brzmią trochę jak te z filmów z żółtymi napisami, jednak kiedy zastanowimy się nad nimi głębiej, to nagle stają się całkiem prawdopodobne.

#1.

Gdy wieczna zmarzlina się stopi, uwolni choroby, które zamarzły w ziemi na tysiące lub dziesiątki tysięcy lat. Nie muszę chyba dodawać, że nie mamy na te choroby żadnej odporności.

- Propagandave

#2.

Kiedy uświadomisz sobie, jak wielu złych ludzi grasuje po świecie. Spekuluje się, że w samych Stanach Zjednoczonych panoszy się ponad 2000 seryjnych morderców, o których nie mamy zielonego pojęcia. Znacie to powiedzenie: największą sztuczką, jaką wykonał diabeł, było przekonanie ludzi, że nie istnieje.

- tpsince93

#3.

Przeraża mnie to, że po ścięciu głowy przez kilka sekund nadal kontaktujesz i jesteś tak jakby "przytomny".

- Grinnzy

#4.

Znacie ten niepokój, kiedy patrzy się na realistyczne animacje lidzkiej twarzy z pewnymi wadami i niedoskonałościami? Ten lęk może sugerować, że w pewnym momencie ludzkość bała się czegoś, co wyglądało niemal jak człowiek, ale człowiekiem nie było.

- maxx1993

#5.

Ten cały efekt motyla nieco mnie przeraża, ponieważ według tej teorii każda, nawet najdrobniejsza akcja wywołuje ciąg wydarzeń, który ostatecznie może prowadzić do katastrofy. Na przykład wystarczy, że upuszczę ołówek, ktoś się na chwilę zatrzyma, przez co spóźni się na autobus, a po kilku tygodniach zacznie się przez to trzecia wojna światowa.

- cobalt_phantom

#6.

Widziałem pewną przerażającą teorię dotyczącą potencjału wybuchu pewnej konkretnej supernowej. Może ona wypalić promień promieniowania (lub jakąś inną energię), która, kiedy tylko dotrze do Ziemi, wypali naszą warstwę ozonową. Ostatnie, co według tego scenariusza byśmy zobaczyli, to przepiękny pokaz zorzy polarnej na niebie na całym świecie.

- grizwa

#7.

Przeraża mnie możliwość, że jestem tylko mózgiem w słoiku, a całe moje życie jest tylko snem, który mój mózg sobie wymyślił. Wszyscy napotkani przeze mnie ludzie są tylko wytworem mojej wyobraźni. To naprawdę mnie niepokoi.

- YoistMeast

#8.

Że Wielki Wybuch jest cykliczny. Oznacza on zarówno koniec, jak i początek wszystkiego. To taki swego rodzaju reset wszechświata.

- SeSSioN117

#9.

Hipoteza mówiąca nam, że życie na Ziemi zostało "zasiane" przez przedstawicieli innej cywilizacji. A co jeśli wrócą, aby zebrać plon?

- DJTHatesPuertoRicans

#10.

Przeraża mnie to, że nie ma nic po naszej śmierci. Wszystkie nasze wspomnienia, przeżycia, myśli, uczucia... wszystko to znika w mgnieniu oka. Najgorsze jest jednak to, że jest to bardzo prawdopodobne.

- TheRealOcsiban

#11.

Nie takie znów przerażające, ale są ludzie, którzy uważają, że wszyscy jesteśmy martwi, ale nasza świadomość powtarza wspomnienia z naszego życia, tworząc nieskończoną pętlę. Właśnie stąd bierze się uczucie deja vu.

- realityshifter982

#12.

Fakt, że kosmici istnieją i że są miliardy lat rozwoju przed nami. Przewaga, jaką mogą nad nami mieć, napawa mnie grozą. W takim starciu nie mielibyśmy przecież żadnych szans.

- -Not-In-Love-

#13.

To jest dyskusyjne i kontrowersyjne. Wolna wola kontra determinacja i dowody z neurobiologii, które sugerują, że działania ludzi pojawiają się przed ich myślami. To by sugerowało, że nie mamy żadnej kontroli nad naszymi działaniami i jesteśmy tylko pionkami w szerszej perspektywie. Que sera, sera. To zarówno pocieszające, jak i przerażające.

- worthwhile_human

#14.

Świadomość, że pewnego dnia nasze ukochane Słońce urośnie i wchłonie naszą planetę, wcześniej spalając wszystko na jej powierzchni. Wydaje mi się, że tyle wystarczy, aby się martwić. Wszelkie założenia i teorie mogą nigdy się nie wydarzyć, ale transformacja Słońca jest nieuchronna.

- BrevitysLazyCousin
23

Oglądany: 64261x | Komentarzy: 113 | Okejek: 189 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało