Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Kurdej-Szatan zmiażdżona za śpiewanie kolęd i strajkowanie

110 261  
296   177  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego blondynka z Playa nie może jednocześnie wspierać Strajku Kobiet i śpiewać kolęd. Będzie też o tym, dlaczego "ojciec Rydzyk to idiota".

#1. Szokujące słowa biskupa. Porównuje Strajk Kobiet do masakry na WybrzeżuBiskup pomocniczy gdański Wiesław Szlachetka wygłosił kazanie w trakcie obchodów 50. rocznicy Grudnia '70. Duchowny oczywiście skorzystał z okazji, by poruszyć tematy polityczne i uderzyć w uczestników Strajku Kobiet. Szlachetka porównał ich do komunistów:
Przebacz Boże tym, którzy jeszcze dzisiaj mentalnie tkwią w tamtej zbrodniczej ideologii, a którzy nadają jej nowy kształt ideologii bezwstydu. (...) A cały ten zamęt i chaos próbuje się wprowadzać w sposób przewrotny, pod szyldem pięknych haseł równości, tolerancji i wolności.

W wyniku grudniowych protestów w 1970 roku zginęło co najmniej 40 osób.
O2

#2. Właściciel sieci hoteli Gołębiewski przyznaje, że jest na granicy upadkuTomasz Gołębiewski w rozmowie z TVN24 przyznał, że zarządzana przez niego sieć hoteli w wyniku pandemii koronawirusa jest o krok od bankructwa:
Miesięcznie do utrzymania hoteli muszę dopłacać 4,5 miliona złotych. Wytrzymam jeszcze najwyżej miesiąc. Na utrzymanie płynności musiałem zaciągnąć 30 mln kredytu, ale to już zostało wydane w 90 procentach.

Sytuacji nie poprawiają banki, które nie chcą mu udzielać dalszych kredytów:
Banki mówią, że hotele są na czerwonej liście. We wszystkich bankach komitet ryzyka odmawia pożyczek. Nie chcą ryzykować, nawet jeśli hotel jest jeszcze w dobrej kondycji. Czekają, aż skończy się pandemia.

Gołębiewski zatrudnia ponad 1000 osób. Wszyscy dostają wynagrodzenie, jednak musiały im zostać wstrzymane premie.

#3. Aktor uważa, że "fala nienawiści" i sączenie się jadu to największe problemy ludzkościGeorge Clooney udzielił Onetowi wywiadu w związku ze zbliżającą się premierą swojego nowego filmu "Niebo o północy". Aktor został spytany o problemy, którymi jego zdaniem ludzkość powinna się zająć w pierwszej kolejności. Co powiedział gwiazdor?
Zalała nas fala nienawiści, cały biznes nienawiści, a to bardzo niebezpieczne. Ta nienawiść służy temu, żeby nas polaryzować i dzielić. Imigrację i uchodźców wykorzystuje się do zastraszania, mówi się: "Patrzcie na nich, nie są tacy jak wy, krzywdzą waszą społeczność, zabierają wam pracę i powodują wzrost przestępczości". Nic z tego nie jest prawdą, ale jad się sączy. Ta nienawiść dotknęła wiele krajów, także mojego.

W 2006 roku George Clooney otrzymał Oscara za rolę w filmie "Syriana".

#4. Lubnauer twierdzi, że "Rydzyk to idiota"Katarzyna Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej wypowiedziała się na temat hucznych uroczystości z okazji 29. urodzin Radia Maryja. Posłanka nie szczędziła ostrych słów pod adresem o. Tadeusza Rydzyka:
Ojciec Rydzyk to idiota, od którego wszyscy powinniśmy się trzymać z daleka. Nie powinien dostawać kasy państwowej. Przypomnę, że on dostał w sumie ponad 200 mln zł na swoje różne działalności, w tym ponad 13 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości, który powinien iść do ofiar różnych przestępstw. Najbardziej oburzające było to, że w czasie tych urodzin siedział prokurator generalny, rzecznik praw dziecka i bez żenady klaskali w momencie, w którym ojciec Rydzyk mówił o pedofilii.

O oburzającym kazaniu Rydzyka pisaliśmy tutaj.

#5. Tom Cruise zrównał z ziemią członków ekipy filmowej, którzy nie przestrzegali na planie zasad bezpieczeństwaPopularny aktor robi wszystko, by zdjęcia do filmu "Mission: Impossible" zostały ukończone jak najszybciej. Ostatnio Cruise wygłosił tyradę pod adresem pracowników planu filmowego, którzy jego zdaniem nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Aktor był dla nich bezlitosny:
Dzięki nam Hollywood w ogóle funkcjonuje. Dzięki nam tysiące ludzi mają pracę, pamiętajcie o tym, sku.....e! Ludzie tracą p........e dachy nad głową, bo cała branża jest praktycznie zamknięta. Nie możemy pozwolić, by nasz p.......y film też zamknęli, czy to jasne? Jeśli wciąż będziecie się tak zachowywać, już k....a po was! (...) Jeśli jeszcze raz zobaczę, że to robicie, jesteście k...a skończeni. To samo tyczy się innych osób. Wy też stąd wylecicie. Nigdy więcej tego k...a nie róbcie.

Podobno z powodu reakcji aktora kilka osób zrezygnowało z pracy nad filmem.

#6. Kurdej-Szatan zmiażdżona za śpiewanie kolęd i strajkowanieCelebrytka i bohaterka reklamy znanej sieci komórkowej została skrytykowana przez część internautów za udział w programie "Wielkie kolędowanie z Polsatem". Niektórym nie spodobał się fakt, iż Kurdej-Szatan wcześniej wyraziła wsparcie dla Strajku Kobiet:
Ja po prostu nie wierzę, że można utożsamiać się z patologią, agresją, wulgarnością i fałszem. A później udając pełną miłości matkę i żonę, śpiewając kolędy! Pani Kurdej-Szatan szła w strajku, który rzucał jajami w kościoły i zakłócał msze święte, na których czczono Boga i Maryję. Teraz będzie śpiewać "Bóg się rodzi"? Cóż za ogromna hipokryzja.

Podobnych komentarzy było dużo więcej. Celebrytka postanowiła się do nich odnieść:
Szlam w strajku, który bronił kobiet, naszej wolnej woli i naszego zdrowia. Szłam w strajku, w którym ludzie się do siebie potrafią uśmiechać i wspierać, nie są zawistni i chcą żyć w szacunku do innych. Nie identyfikuję się z tymi, którzy rzucali jajami czy mazali sprayem po zabytkach i kościołach. Sama idąc starówką warszawską, byłam bardzo zniesmaczona i smutna, widząc pomazane mury kościoła... niestety - w każdym kraju, w każdej grupie znajdą się różni ludzie. A ja wierzę, że Bóg - niezależnie od tego kto jak Go widzi i kim dla każdego jest - to jest tylko i wyłącznie DOBRO.

>>> Ostatnio pisaliśmy o zdradzającej żonie, która wpadła na gorącym uczynku

25

Oglądany: 110261x | Komentarzy: 177 | Okejek: 296 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało