Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Conan O'Brien - gadki wybrane XI

23 146  
2   27  
Odstaw kawę i przełknij bułkę. Oto nadciąga Conan zwany pogromcą czystych ekranów!

Dzisiaj rozpoczął się proces Saddama Husseina. Jeden z Irakijczyków powiedział: "Mam nadzieję, że go skażą, potną na kawałki i rozdadzą wszystkim Irackim rodzinom". Saddam ma już chyba przechlapane, bo tym Irakijczykiem okazał się jeden z jego obrońców...

* * * * *

Rząd USA ogłosił, że nie przyjmie więcej niż 300 000 posiłków od Brytyjczyków w ramach pomocy dla osób poszkodowanych przez huragan Katrina. Rzecznik rządu powiedział: "Ci ludzie już wystarczająco się nacierpieli".

* * * * *

Firma produkująca lalki Babie ogłosiła, że wypuści na rynek ubrania dla kobiet na wzór strojów lalki. Eksperci twierdzą, że teraz mężczyźni, którzy zbierają lalki Barbie będą mogli podnieść swój poziom gejostwa do maksimum.

* * * * *

W New Jersey chcą przeforsować prawo, które zabroni palenia podczas jazdy samochodem. Zwolennicy ustawy mówią: "Jeśli kierowca chce nawdychać się niezdrowego powietrza, to wystarczy aby otworzył okno.".

* * * * *

Paris Hilton zaprzecza jakoby miała spać z aktorem Tomem Sizemorem. Paris powiedziała: "To nie prawda! Jeszcze nawet nie doszłam do litery S".

* * * * *

Według ostatnich badań, tylko 2 procent Afroamerykanów uważa, że prezydent Bush dobrze wypełnia swoje obowiązki. Liczba ta mogłaby być jeszcze większa, jednak Condoleeza Rice ma małą rodzinę...

* * * * *

W Kaliforni spłonął dwór, który był używany jako scenografia do serialu telewizyjnego "Batman". Prezydent Bush skomentował wiadomość, krótko: "Tym razem Joker posunął się za daleko!".

* * * * *

Dzisiaj 70-te urodziny obchodzi Luciano Pavarotti. Znajomi zafundowali mu tort urodzinowy, zaś przyjaciele kilka tortów...

* * * * *

Według ostatnich badań, posiadanie clowna w recepcji szpitala ma pozytywny wpływ na psychikę dzieci. Dzieci czekając na lekarza myślą: "Przynajmniej nie jestem nim.".

* * * * *

W tym tygodniu Irakijczycy głosują nad swoją konstytucją. To bardzo ważny dzień, bo jeśli konstytucja zostanie odrzucona, to kraj może pogrążyć się w zamachach. Jeśli zaś zostanie przyjęta, to kraj może pogrążyć się w zamachach.

* * * * *

W ostatnim wywiadzie Jennifer Lopez powiedziała, że ostro ćwiczy na siłowni nad swoim tyłkiem, bo lubi gdy ludzie go komentują. Najwidoczniej komentarz jaki słyszała najczęściej, to: "Lepiej przeczekajmy ten deszcz pod tyłkiem J. Lo.".

* * * * *

Znaleziono zagubiony manuskrypt Ludwiga van Beethovena i będzie on sprzedany za milion dolarów. Kiedy prezydent Bush usłyszał wiadomość z podziwem zakrzyknął: "Mój Boże! Ten pies potrafi wszystko!".

A tutaj znajdziesz wcześniejsze odcinki

 


Oglądany: 23146x | Komentarzy: 27 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało