Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 32-latka uprawiała seks z 14-latkiem. Teraz się tłumaczy

113 496  
287   321  
W dzisiejszym odcinku o mamuśce, która nabroiła, bzykając się z nieletnimi. Będzie też o ekspertce TV Trwam, która twierdzi, że kobieta ma albo rodzić dzieci, albo być dziewicą.

#1. Szokujący komentarz hiszpańskiej ekonomistki. Oskarża Polaków o Holocaust

67qcfjb5rgwfzpzka8bbihjc6op7nkhj.jpg

Inmaculada Martinez opublikowała na Twitterze wpis, w którym oskarżyła Polaków o współudział w Holocauście:
Och, Polsko. Pozwoliliście nazistom zamykać Żydów w gettach, budować i prowadzić obozy koncentracyjne, a teraz zasłaniacie się fałszywą ochroną życia. Nie macie prawa do zarządzania ciałami kobiet. Trzymajcie się z daleka.

Wypowiedź spotkała się z natychmiastową reakcją ambasadora Hiszpanii w Polsce:
Rozumiem i w pełni podzielam oburzenie wszystkich, którzy zetknęli się z tym nikczemnym komentarzem i wyrazili słuszny gniew. Polska i Polacy zasługują na najgłębszy podziw i współczucie za ogrom cierpienia doznanego podczas II wojny światowej. Szacunek!

Tego samego dnia, gdy Martinez opublikowała kontrowersyjnego tweeta, Parlament Europejski potępił orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego odnośnie aborcji w Polsce.

#2. Jan Śpiewak miażdży influencerów i domaga się opodatkowania najbogatszych Polaków

influencerzy.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Działacz społeczny w opublikowanym na YouTube filmiku porównuje ogromne zarobki influencerów ze skromnymi wynagrodzeniami otrzymywanymi przez osoby wykonujące ważne społecznie zawody. Śpiewak nie szczędził gorzkich słów pod adresem internetowych "celebrytów":
W dobie znikających szans awansu, błyskawicznie rosnących nierówności społecznych i ekonomicznych, zdobycie followersów jest często jedynym sposobem na karierę. Kiedyś dzieci chciały być lekarzami i strażakami, teraz chcą być influencerami. Influencerzy stają się najbardziej fanatycznymi rycerzami dzikiego kapitalizmu. Są jego ostatnią nadzieją, tchnęli nowego ducha w mit od pucybuta do milionera. Powtarzają przekaz korporacji: konsumuj, nie zadawaj zbędnych pytań, bądź posłuszny.

Zdaniem działacza influencerzy zarabiają zdecydowanie za wiele i dopóki nie opodatkuje się w Polsce najbogatszych, dopóty będą miały miejsce duże nierówności w wynagrodzeniach:

Korporacyjny system dobrze nagradza swoich żołnierzy, którzy żyją z tego, że napędzają konsumpcję i legitymizują system oparty na nieustannym niszczeniu planety. (...) W Polsce im więcej zarabiasz, tym mniej płacisz podatków i składek. Ludzie, którzy służą społeczeństwu zarabiają grosze. (...) Dopóki nie opodatkujemy bogatych, nic się w Polsce nie zmieni.

https://youtu.be/XvkKQE6IIbs

#3. Kontrola szpitala na Narodowym. Poseł KO: pokazówka, która jest budowana po to, żeby wydawać ogromne pieniądze

photo-1538108149393-fbbd81895907?ixid=MXwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHw%3D&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=1100&q=80

Posłowie Koalicji Obywatelskiej prowadzą kontrolę szpitala na Stadionie Narodowym. Pod lupę brany jest przede wszystkim aspekt finansowy. Jak się okazało, spółka PL.2012+ wciąż działa bez umowy z Kancelarią Premiera.
Okazuje się, że dalej umowy nie ma z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Spółka dalej od grubo ponad miesiąca funkcjonuje na tak zwaną gębę, wydaje swoje pieniądze. Zapytaliśmy, na jakiej podstawie. Usłyszeliśmy, że otrzymali zgodę od Ministerstwa Kultury [Dziedzictwa Narodowego i Sportu], dostali zgodę na wydawanie środków finansowych. Na pytanie, jak duże te środki zostały wydane, usłyszeliśmy, że nie mogą podać takich informacji, ponieważ nie ma podpisanej umowy
- powiedział poseł Dariusz Joński. Jego zdaniem szpital na Narodowym służy za pokazówkę:
Szpital, który miał być wizytówką, który miał ratować życie i zdrowie ludzi, jest tylko i wyłącznie pokazówką, która jest budowana po to, żeby wydawać ogromne pieniądze.

Z kontroli wynika, że miesięczny koszt zarządu szpitala na stadionie to ponad 620 tys. złotych. Więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania szpitala można znaleźć tutaj.


#4. Ekspertka TV Trwam twierdzi, że kobieta ma albo rodzić dzieci, albo być dziewicą

Cctk9kpTURBXy83YWI2YmIwMDgzYTY5Yzk4MTdkNTUwNDM3OTFhOTJiNC5wbmeUlQNyAM0EYM0CdpUDcgDNBGDNAnaVAs0HgADCw5UCAM0EOMLDgqEwAqExAQ

Danuta Dudziak, profesorka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego z Katedry Nauki o Rodzinie i ekspertka TV Trwam, podczas jednego z ostatnich wywiadów zszokowała wszystkich swoimi wypowiedziami na temat kobiet. Jej zdaniem mają one w życiu dwa wyjścia:
Dojrzała kobieta musi nieść świadectwo życia i miłości, które niesie albo na sposób żony i matki, albo na sposób siostry zakonnej.

Innymi słowy - albo rodzisz dzieci, albo jesteś dziewicą. Poniżej cały wywiad do obejrzenia:

https://youtu.be/o-iijh1DXOk
WP

#5. Archidiecezja próbuje przerzucić winę za gwałty księdza pedofila na ofiarę

photo-1594857373854-0314626c18e7?ixid=MXwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHw%3D&ixlib=rb-1.2.1&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Archidiecezja Wrocławska wynajęła pełnomocnika, który przygotował apelację w sprawie odsiadującego wyrok ks. Pawła Kani. Kościół uchyla się bowiem od zapłaty odszkodowania ofierze duchownego, który był jednym z bohaterów głośnego dokumentu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". Pełnomocnik w uzasadnieniu pisze:
Gdyby powód nie zdecydował się na prywatny wyjazd z Pawłem Kanią, to nie doszłoby do powstania szkody.

Ofiara w momencie gwałtów miała 13 lat... Paweł Kania odsiaduje wyrok 7 lat pozbawienia wolności.

#6. 32-latka uprawiała seks z 14-latkiem. Teraz się tłumaczyTeah Vincent, matka trójki dzieci, dostrzegła nieopodal swojego domu grających w piłkę nastolatków. Chłopcy tak jej się spodobali, że zaprosiła ich do siebie na seks. Wkrótce potem 32-latka została oskarżona o gwałt na nieletnim. Jeden z chłopców ma bowiem 14 lat. Teah przekonuje, że myślała, iż jest starszy.
Jestem pewna, że mi powiedział, że ma 16 lat. Moim zdaniem wyglądał na dużo starszego. (...) Zdecydowanie nie powiedział mi przed seksem, że chodzi do ósmej klasy i ma 14 lat.

Kobieta utrzymuje, że chłopcy sami chcieli się z nią bzykać. 14-latek miał być ponoć zły, że jego prawdziwy wiek wyszedł na jaw. Obecnie toczy się proces przeciwko Teah.

>>> Ostatnio pisaliśmy o 42-letnim MILF-ie, który zakochał się w koledze syna

20

Oglądany: 113496x | Komentarzy: 321 | Okejek: 287 osób