Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - 21-latka chce sprzedać zużytą gumkę z filmu p0rno

130 962  
238   140  
W dzisiejszym odcinku o influencerce, która wychodzi z założenia, że po co marnować coś, co inni bardzo chcieliby mieć. Postanowiła więc sprzedać zużytą gumkę. Będzie też o tiktokerce, która zapoczątkowała ostatnio niebezpieczny trend piłowania sobie zębów. Strach pomyśleć, ile nastolatek pójdzie jej śladem.

#1. Myśliwy oskarżył jelenia o kradzież broni

photo-1583870585423-c5548189eca1?ixlib=rb-1.2.1&ixid=MXwxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHw%3D&auto=format&fit=crop&w=1051&q=80

Policjanci z czeskiego miasta Horní Planá otrzymali nietypowe zgłoszenie od pewnego myśliwego. Mężczyzna razem z kilkoma kolegami spacerował przez las. W pewnym momencie towarzyszący im pies spłoszył stojącego nieopodal jelenia, który zaczął biec wprost na myśliwych. Poroże zwierzęcia przypadkiem zahaczyło o broń wiszącą na ramieniu myśliwego. Teraz mężczyzna oskarża zwierzę o kradzież. Jeleń był podobno widziany z bronią kilometr dalej. Policja wystosowała komunikat, w którym prosi potencjalnego znalazcę broni o odniesienie jej na komisariat.

#2. 29-latka udawała, że jest śmiertelnie chora. Za pieniądze od przyjaciół urządziła wymarzone wesele

BB1brV8A.img?h=315&w=600&m=6&q=60&o=t&l=f&f=jpg&x=445&y=305

Tori Standen ogoliła głowę na łyso i udawała przed światem śmiertelną chorobę. 29-latka wzbudziła litość przyjaciół, którzy zorganizowali w internecie zbiórkę, by pomóc Tori oraz jej partnerowi w sfinansowaniu wymarzonego ślubu. Ostatecznie udało im się uzbierać 8,5 tys. funtów. Szczęśliwa Tori bawiła się w najlepsze na przyjęciu, a jej przyjaciele zaczęli podejrzewać, że kobieta zrobiła ich w balona i wcale nie choruje na raka w ostatnim stadium rozwoju. Wreszcie postanowili się z nią skonfrontować. Przyparta do ściany Tori przyznała, że jest zdrowa. Oszukani znajomi zadzwonili na policję. Teraz 29-latka prawdopodobnie będzie musiała oddać pieniądze.

#3. Tiktokerka zachęca nastolatki do piłowania zębów. Nowy przerażający trend

9ee187d98fd92e723fc3dc2d24006356~c5_720x720.jpeg

Ellise Noorah Hamadi zapoczątkowała ostatnio niebezpieczny trend piłowania sobie zębów. Wszystko po to, by w przyszłości mieć idealny uśmiech dzięki licówkom. Dziewczyna pokazała bowiem swoim fanom, jak wyglądały jej zęby tuż przed zabiegiem nałożenia licówek. Dentyści biją na alarm i radzą nastolatkom, by nie wzorowali się na Ellise. Tak poważne spiłowanie zębów może grozić poważnymi problemami zdrowotnymi. Niestety filmik widziały miliony osób i aż strach pomyśleć, ile nastolatek zainspirowało się "influencerką".

kc-veener-check.jpg?strip=all&quality=100&w=1200&h=800&crop=1

#4. Polacy szturmują salony IKEA i Agata Meble w czasie pandemii

Filmik nakręcono 28 listopada w Katowicach. Jak widać, Polaków nic nie przekona do darowania sobie zakupów. Nagle wszyscy potrzebują mebli:

https://youtu.be/lXafTj2mYvQ

#5. Księża kłócą się z powodu święcenia hali sportowej w Gryficach

2897cbb5-24b8-40b6-9fe2-7f134bbff0f9

Ks. Kazimierz Półtorak, proboszcz parafii w Gryficach, ogłosił, że święcenie miejscowej hali sportowej, które odbyło się siedem lat temu, jest nieważne. Powód? Święcenia dokonał wówczas ks. Wiesław Dyk, który nie pełnił posługi w Gryficach. Szczeciński duchowny uważa, że nie zrobił nic złego i poświęcenie jest jak najbardziej ważne. Podobnego zdania jest starosta Kazimierz Sać, który siedem lat temu zaprosił ks. Dyka do parafii i poprosił go o poświęcenie hali. Jego zdaniem proboszcz Półtorak sieje nienawiść, a ks. Dyk za poświęcenie nie chciał nawet pieniędzy. Internauci przypuszczają, że proboszcz celowo próbuje unieważnić święcenie, by przeprowadzić je na nowo, osobiście, biorąc przy tym pieniądze od miasta.

#6. Influencerka sprzeda zużytą gumkę z filmu p0rno

link_iaDTZ9tBkckuPMNDHjYzTGOLkqC2oB6O,w1200h627f.jpg

Cosplayerka Belle Delphine "zasłynęła" w zeszłym roku, gdy sprzedawała fanom wodę z wanny, w której brała kąpiel. Teraz 21-latka idzie o krok dalej. Belle ogłosiła, że w święta opublikuje na swoim koncie na OnlyFans pierwszy film p0rno. Mało tego, Belle planuje też sprzedać gumkę, która zostanie użyta w filmie. Dziewczyna wychodzi z założenia, że po co marnować coś, co inni bardzo chcieliby mieć. Fani sugerują, że 21-latka powinna ogłosić licytację gumki. Spekulują, że cena mogłaby dojść nawet do 50 tys. dolarów. Obecnie Belle ma ponad 1,8 mln obserwatorów na OnlyFans.

>>> Ostatnio pisaliśmy o feministce, której zgasł samochód w drodze na protesty

29

Oglądany: 130962x | Komentarzy: 140 | Okejek: 238 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.03

27.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało