Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ci aktorzy byli pijani albo naćpani podczas gry w tych filmach

122 455  
224   49  
Granie w filmie to nie bułka z masłem - bywa bardzo stresujące. Więc aktorzy, by dodać sobie wigoru i pewności siebie, czasami sięgają po to i owo...

#1. Jennifer Lawrence w filmie Pasażerowie

Lawrence miała nadzieję, że wypicie kilu głębszych przed sceną seksu z Chrisem Prattem pomoże jej się rozluźnić, by nie myśleć o tym, że Chris jest żonaty. Niestety wyszło inaczej i Lawrence miała ogromne opory przed tą sceną oraz wyrzuty sumienia po niej.

#2. Kirsten Dunst w filmie Woodshock

Podczas kręcenia jednej ze scen filmu jakiś dowcipniś wrzucił prawdziwego jointa do atrap, które były używane przez aktorów na planie. No i padło na Kirsten i to ona wypaliła prawdziwka. Poczuła się bardzo źle i musiała pójść do domu. Zatem jeden dzień zdjęciowy przepadł, a dowcipnisia nie odnaleziono.

#3. John Candy w filmie Plusk

Candy przyszedł totalnie ululany do kręcenia sceny gry w racquetball. Chwilę wcześniej spotkał się z Jackiem Nicholsonem w barze. John był zachwycony, że Nicholson zna jego imię i że lubi go jako aktora. No i poszło kilka głębszych.

#4. Margot Robbie w filmie Wilk z Wall Street

Margot strzeliła trzy kieliszki tequili dla kurażu przed sceną, w której stoi nago w drzwiach. Ponoć pomogły jej się rozluźnić. I w tej scenie możemy podziwiać Margolcię w całej (pięknej) okazałości.

#5. Carrie Fisher i Harrison Ford w filmie Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje

Odcinek 5. serii był kręcony w Anglii, a wielcy fani filmu, chłopaki z The Rolling Stones, zaprosili aktorów na imprezę. Wiadomo, że jak Stonesi imprezują, to nie ma taryfy ulgowej. Po całonocnej libacji Carrie i Harrison poszli na plan pijani i naćpani.

#6. The Beatles w filmie Na pomoc!

No cóż - przez cały film chłopaki pili prawdziwe napoje alkoholowe. Żadne tam podrabiane rekwizyty.

#7. Jack Nicholson w filmie Easy Rider


Chociaż krążą plotki, że Nicholson wypalił 15 skrętów podczas kręcenia sceny, w której opowiada o UFO, aktor twierdzi, że nigdy nic takiego się nie wydarzyło. Jednak w tej scenie palił prawdziwego jointa i do jej zakończenia wypalił całego.

#8. Jim Breuer w filmie Żółtodzioby

Najdziwniejsze w tym filmie o jaraniu jest to, że przez cały czas aktorzy byli absolutnie czyści. Nic nie palili ani nie pili. Dzień po zakończeniu zdjęć Jim wypalił skręta, którego podarował mu Dave Chappelle. I został wezwany, by na nowo nakręcić finałową scenę (tę, w której jednej z pań wylazł cycek). Scena wyszła niesamowicie, a zakręcony Jim wypadł przekonująco. No bo jak niby miał wypaść?

#9. Nicolas Cage w filmie Zostawić Las Vegas

Aktor wypił przed kręceniem kilku scen, by wypaść przekonująco w roli nałogowego alkoholika. Nicolas zarzeka się, że nigdy nie pije na planie zdjęciowym i zrobił wyjątek tylko w tym filmie, by wczuć się w rolę.

#10. Ethan Embry w filmie Szalona impreza

Jak przyznał Ethan - niewiele pamięta z kręcenia tego filmu, bo zawsze był upalony. W zasadzie pamięta jedno. Jak reżyser mówił:
O, Ethan jak zawsze upalony.

#11. Seth Rogen w filmie... no, w każdym filmie

Rogen przyznał, że w życiu osobistym i podczas kręcenia filmów pali dużo maryśki. Powiedział też, że ze 100% prawdopodobieństwem był na haju podczas grania we wszystkich filmach, w których wystąpił.

#12. Jason Mewes w filmie Clerks – Sprzedawcy

Pisarz/reżyser Kevin Smith oparł postać Jaya na swoim przyjacielu z dzieciństwa i młodości. Podczas kręcenia filmu reżyser powiedział Mewesowi, który był odtwórcą postaci Jaya, by niczego nie udawał. Więc aktor był albo naćpany, albo pijany, a raz na planie urwał mu się film.

#13. Nicole Kidman, Sandra Bullock, Stockard Channing i Diane Wiest w filmie Totalna magia

Scena picia Margarity o północy została sfilmowana z użyciem prawdziwych trunków. Dziewczyny popijały tequilę i zagrały tę scenę brawurowo. Po jej nakręceniu nie wnosiły żadnych uwag, tylko zabrały rekwizyty z planu i... kontynuowały balangę.

#14. Olivia Wilde i Anna Kendrick w filmie Kumple od kufla

W filmie aktorzy piją prawdziwe piwo, bo... było tańsze niż piwo bezalkoholowe. Więc aktorzy notorycznie upijali się na planie.
13

Oglądany: 122455x | Komentarzy: 49 | Okejek: 224 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.01

26.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało