Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Za jedyne 6,4 miliona PLN do końca życia możesz mieszkać jak egipski faraon

25 277  
42   21  
Jeśli kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak faraon bez konieczności budowania własnego okazałego pałacu (albo piramidy), możesz zadowolić się tym wyjątkowym moskiewskim apartamentem. Został zaprojektowany, aby umożliwić właścicielom swoistą podróż w przeszłość do czasów starożytnego Egiptu.

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

W ciągu ostatnich dwóch dekad moskiewska dzielnica Chamowniki zmieniła się z prostej dzielnicy robotniczej w jeden z najdroższych obszarów mieszkalnych w całej stolicy Rosji. Jeżeli masz odpowiednie fundusze, możesz nabyć jeden z wielu luksusowych apartamentów. Jeżeli jednak masz bardziej wyrafinowany (ekscentryczny, ekstraordynaryjny, pokręcony, szalony) gust (fetysz), to możesz też rozważyć zakup za jedyne 1,7 miliona dolarów (6 400 000 PLN) ten oto apartament w kompleksie mieszkaniowym „Opera House” przy ulicy Ostozhenka. Pasuje, jeżeli ktoś ma o sobie bardzo wysokie mniemanie i chciałby się poczuć jak jeden z egipskich faraonów.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

Wchodząc do tego niezwykłego moskiewskiego mieszkania, natychmiast przeniesiesz się do starożytnego Egiptu. Od posadzek z białego marmuru i kolumn na ścianach, po inspirowane egipską mitologią posągi i dekoracje mebli - wszystko w tym miejscu przypomina krainę Kleopatry i Tutenchamona. Aha, tylko nie patrz przez okno, bo szybko wrócisz do rzeczywistości.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!

Łóżko jest wzorowane na starożytnym egipskim statku wojennym, a wanny strzegą dwa złote posągi skrzydlatych baranów i czujne oko na ścianie. Nawet niestandardowe meble kuchenne są zdobione przez egipskie symbole i motywy.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!

Ten wyjątkowy apartament znajduje się na czwartym piętrze i zajmuje 184 metry kwadratowe (34 782 PLN za metr :)). W środku znajdują się 2 sypialnie, kuchnia, pokój dzienny, gabinet, duża garderoba i 2 łazienki. Z okien roztacza się widok na klasztor Poczęcia, katedrę Chrystusa Zbawiciela, ale dlaczego miałbyś kiedykolwiek chcieć wyglądać na zewnątrz z tak otaczającym cię pięknem?

#5.

Kliknij i zobacz więcej!

Opera House to przepiękny budynek zaprojektowany przez rosyjskiego architekta Michaiła Posokhina. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę opuścić niesamowity apartament (ale umówmy się... po co miałbyś to robić?!), to masz również dostęp do basenu, siłowni, salonu piękności, sauny i restauracji znajdujących się na terenie budynku.

#6.

Kliknij i zobacz więcej!

Ta przepiękna nieruchomość jest do kupienia za 6,4 miliona polskich nowych złotych, co może wydawać się ociupinkę drogawo, ale dla prawdziwego faraona to przecież tylko drobne...

#7.

Kliknij i zobacz więcej!

#8.

Kliknij i zobacz więcej!

#9.

Kliknij i zobacz więcej!

#10.

Kliknij i zobacz więcej!

#11.

Kliknij i zobacz więcej!

#12.

Kliknij i zobacz więcej!

#13.

Kliknij i zobacz więcej!

#14.

Kliknij i zobacz więcej!
25

Oglądany: 25277x | Komentarzy: 21 | Okejek: 42 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.01

26.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało