Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Aktorka wyznaje, że brała udział w trójkącie z małżeństwem

133 571  
244   152  
W dzisiejszym odcinku o 30-letniej aktorce, która wyznała, że brała udział w trójkącie z małżeństwem. Będzie też o lekarzu pracującym w Szpitalu Narodowym, który ujawnił całą prawdę na temat tego miejsca. Na koniec opowiemy o katolickich influencerach, którzy przekonują, że seks po ślubie jest obowiązkowy.

#1. Kapelan narodowców krytykuje strajkujące pielęgniarki. Nazywa je diablicamiKsiądz Roman Kneblewski to kontrowersyjny duchowny, który prowadzi na YouTube swój kanał. W jednym z ostatnich nagrań kapelan narodowców skrytykował strajkujące kobiety:
To są tylko jedne wulgaryzmy, same wulgarne słowa, skandowane, wykrzykiwane I to mało, że to kobiety tak wrzeszczą, robią ze swoich ust kloakę, to nawet dziewczynki nieletnie mają w swoich rękach transparenty z wulgaryzmami i też krzyczą.

Kneblewski opowiedział też o swoim pobycie w szpitalu. Nie podobało mu się to, że otaczały go pielęgniarki wspierające Strajk Kobiet:
W czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się, jakbym był w piekle. One się widocznie utożsamiają z tą rozwrzeszczaną tłuszczą, która wykrzykuje wulgaryzmy.

Filmik można obejrzeć tutaj:

https://youtu.be/WwaF2ix98sg

#2. Chora pacjentka żali się, że musiała ustąpić łóżko w szpitalu księdzuDo szpitala we Włodawie (woj. lubelskie) trafiła kobieta z podejrzeniem zakrzepicy żyły wrotnej i wątrobowej. Pacjentka żali się, że lekarze przez dwa tygodnie nie zrobili jej badań, a ostatnio nakazano jej odstąpić łóżko choremu na COVID-19 księdzu:
Wszystko było w porządku, włącznie z posiłkami, do wczorajszego wieczoru. Otóż około godziny 20 dostałam środki przeciwbólowe, żeby przespać noc, bo zazwyczaj w nocy miałam napady ostrego bólu. Położyłam się spać, ale o godzinie 21.30 zostałam obudzona, kazano mi się spakować i wyjść z sali. Widząc zażenowanie na twarzach pielęgniarek, byłam zdezorientowana, ale im również było przykro z powodu tej sytuacji. Jak się okazało, był to ksiądz jednej z włodawskich parafii. Musiałam mu ustąpić miejsca, bo tylko w mojej sali była łazienka. Taki luksus chyba nie należy się zwykłemu śmiertelnikowi, tylko księdzu. Ja miałam zająć łóżko, na którym on leżał od godziny, będąc w najwyższej fazie zarażania. Wziął swoją walizkę i przeszedł do sali, z której wyszłam. Oświadczyłam pielęgniarce, że ja nie wejdę do pokoju, w którym przebywała osoba zakażona. Poprosiłam, żeby przynajmniej przewietrzyły salę i zabrały pościel, w której on leżał, ponieważ ja nie chcę się zarazić. Panie bez problemu ją zmieniły.

Oburzona kobieta ostatecznie postanowiła na własne życzenie wypisać się ze szpitala. Złożyła też skargę do NFZ.

#3. Aktorka wyznaje, że brała udział w trójkącie z małżeństwemEmily Atack to brytyjska aktorka, która nie wiadomo z czego jest znana. Pewnie dlatego 30-latka postanowiła ostatnio opowiedzieć o pewnym pikantnym epizodzie swojego życia. Emily wyznała, że wdała się w romans z pewnym małżeństwem. Wszystko zaczęło się od niewinnego flirtu z mężczyzną poznanym w barze.
Po pewnym czasie wyjawił mi, że ma żonę, ale to w porządku, bo jest z nią w otwartym związku i kobieta chciała mnie poznać. Dla niektórych ludzi byłaby to od razu czerwona flaga, ale ja jestem jak byk - czerwone flagi sprawiają, że robię się dzika. Było fajnie, dopóki oboje nie zaczęli się we mnie zakochiwać.

Aktorka w pewnym momencie musiała przeprowadzić z kochankami szczerą rozmowę:
Słuchajcie, macie problemy i musicie je przepracować. Sexting ze mną nie jest rozwiązaniem. Wydaje mi się, że musicie ze sobą porozmawiać.

Emily przyznaje, że rozstanie z małżeństwem nie było łatwym doświadczeniem:
Jeśli myślisz, że zerwanie z jedną osobą jest niezręczne, to spróbuj zerwać z dwiema.

#4. Komentatorzy Eurosportu nabijają się z premiera MorawieckiegoPodczas zawodów Pucharu Świata w Wiśle skoczkowie mieli problem z trudnymi warunkami wietrznymi. W pewnym momencie komentator Igor Błachut postanowił zażartować z premiera Mateusza Morawieckiego:
A wiesz, tak swoją drogą. Ja nie wiem, przecież to jest tak dziecinnie proste, żeby wyeliminować te rzeczy. Wystarczy przecież rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów i z wiatrem byłby spokój, nie?

Wtórował mu Marek Rudziński:
Jakby wydać odpowiednie rozporządzenie, to oczywiście. Z pogodą się nie wygra? Można wygrać, jak się wyda odpowiednie rozporządzenie.

Nagranie można obejrzeć poniżej:

https://youtu.be/w5iqYnY7-OI

#5. Lekarz pracujący w Szpitalu Narodowym ujawnia całą prawdęPaweł Reszka z "Polityki" opublikował na Facebooku zapis rozmowy z anonimowym lekarzem pracującym w szpitalu na Stadionie Narodowym. Mężczyzna przyznał, że personel ma zagwarantowany nocleg w luksusowym Hotelu Regent, a na Narodowym pomimo nowoczesnego sprzętu brakuje pacjentów.
Na ostatnim moim dyżurze w całym szpitalu było 25 pacjentów. Na ostatnią trzygodzinną zmianę na przykład na stronę brudną zeszło 5 lekarzy, 12 pielęgniarek, 7 ratowników medycznych. Czyli 24 osoby personelu medycznego na 25 pacjentów. Na stronie czystej są jeszcze anestezjolodzy gotowi do interwencji. Jeśli zsumować dwie zmiany to wyjdzie na to, że personelu medycznego jest dwa razy więcej niż chorych. A przecież są jeszcze salowe, ochroniarze, żołnierze WOT. Tłum ludzi!

Lekarz nie ukrywa też, że czuje się wykorzystany przez machinę propagandową:
(Czuję się - przyp. red.) jak frajer. (...) Przyjechałem tu pomagać, ratować ludzi, walczyć z pandemią. Tymczasem mieszkam w 5-gwiazdkowym hotelu, siedzę w pustym szpitalu… Czytam komentarze w internecie. Wyszydzają nas. (...) Te konferencje, kamery, występy polityków. Tworzenie szpitala narodowego od początku śmierdziało. Jakby przeanalizować na chłodno można było się domyślić, że chodzi o coś innego niż walka z pandemią. (...) Wystąpiłem w jakimś propagandowym kabarecie i jestem wściekły, bo mnie oszukano.

Cały wpis można przeczytać tutaj.

#6. Katoliccy youtuberzy przekonują, że seks w małżeństwie jest obowiązkowyRamona i Janek Figatowie prowadzą kanał na YouTube, dzieląc się swoimi poglądami na wiele spraw. Ostatnio katolickie małżeństwo wypowiedziało się na temat seksu po ślubie. Ich zdaniem jest to obowiązek każdej kobiety i mężczyzny.
Wypowiedź z listu Świętego Pawła do Koryntian: "Ze względu jednak na niebezpieczeństwo rozpusty, niech każdy ma swoją żonę, a każda swojego męża, mąż niech oddaje powinność żonie, podobnie też żona mężowi, żona nie rozporządza własnym ciałem lecz jej mąż, podobnie też i mąż, nie rozporządza własnym ciałem, ale żona. (...) Współżycie w małżeństwie jest obowiązkowe i jest to prawda, naprawdę
- przekonywała Ramona. Następnie małżonkowie dodali:
Co więcej, ta sfera seksualna jest bardzo wrażliwą i delikatną sferą, i na przykład często u mężczyzn wiąże się z poczuciem własnej wartości, więc jakieś zranienie w tej sferze, jakieś niespełnienie, może powodować obniżenie poczucia własnej wartości. To jest bardzo ważne. Co więcej, taka odmowa współżycia nieuzasadniona może prowadzić do grzechu, gdyż taka osoba, której odmawiamy, może wybrać grzech. I to są grzechy seksualne, takie jak pornografia, masturbacja, ale mogą to być również uzależnienia, ucieczka np. w alkohol, również w gry...

Nagranie szybko zniknęło z YouTube'a. Wkrótce pojawiło się kolejne, w którym para tłumaczyła się ze swojego bełkotu:
Seks to integralna część małżeństwa. Są sytuacje, w których do tych zbliżeń nie może dochodzić. Chodziło nam o takie sytuacje, o których słyszeliśmy, że małżeństwa czasami, nawet bardzo młode, oddalają się od siebie fizycznie, ale też przede wszystkim emocjonalnie, psychicznie. Dochodzi do tego, że śpią w oddzielnych pokojach, a zbliżeń w ogóle nie ma. To raczej decyzja podjęta jednostronnie niż poprzez wypracowaną wspólną decyzję.

>>> Ostatnio pisaliśmy o 25-latce, która tłumaczyła się z fotki z dyndającym tamponem

29

Oglądany: 133571x | Komentarzy: 152 | Okejek: 244 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało