Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najdziksze newsy tygodnia – Pchła ugryzła znanego muzyka w członka

72 744  
207   179  
W dzisiejszym odcinku otworzymy prezenty, które miłościwie nam panujący przygotowali na Boże Narodzenie, sprawdzimy, co u naszej ulubionej wokalistki covidowej Edyty Górniak, a także zerkniemy do jednego z największych teleskopów na świecie.

#1. Watykan zamierza przeprowadzić śledztwo w sprawie polubienia przez papieskie konto wpisu modelki erotycznej na InstagramieKto by pomyślał jeszcze 10 lat temu, że z polubienia przez konto papieskie zdjęcia modelki erotycznej na Instagramie zrobi się międzynarodowa afera? I to taka, że Watykan podejmie starania, by sprawę wyjaśnić, zamiast zamiatać ją pod dywan. Biuro rzecznika Watykanu poinformowało o nawiązaniu kontaktu z przedstawicielami Instagrama, by wyjaśnić, jak doszło do tego, że papież Franciszek polubił mało subtelne zdjęcie Natalii Garibotto. Zdjęcie zostało już „odlubione”, ale mleko się rozlało i media na całym świecie zdążyły sprawę nagłośnić. Na razie wiadomo, że to nie sam papież polubił zdjęcie, więc Stolica Apostolska musi sprawdzić, kto w jego imieniu zostawił lajka pod zdjęciem modelki.

#2. Twitter udostępni ci nową funkcję do testów, o ile nie jesteś białym mężczyznąKobiety i ludzie kolorowi muszą mieć niezwykłe zdolności testowania nowych funkcji we wszelkiego rodzaju cudach nowoczesnej myśli programistycznej. Nie da się inaczej wytłumaczyć decyzji Twittera o tym, by nową funkcję o nazwie Spaces udostępnić na początek kobietom i ludziom kolorowym. Spaces ma umożliwić prowadzenie grupowego czatu za pomocą funkcji głosowych oraz pozwalać twórcy czatu na zarządzanie dostępem kont-uczestników czatu. Firma tłumaczy, że obie grupy padają ofiarą największego zastraszania na Twitterze, więc szefostwo Twittera chciałoby od tych grup usłyszeć opinię na temat nowej funkcji w pierwszej kolejności.

#3. Edyta Górniak grozi opuszczeniem granic Polski, jeśli szczepionka na covid stanie się obowiązkowaPolska stanęła w obliczu wielkiego kryzysu. Nie dość, że przez kraj przetacza się pandemia, która paraliżuje codzienne życie Polaków, to jeszcze grozi nam emigracja Edyty Górniak. Jedna z największych diw polskiej kultury udzieliła wywiadu „Super Expressowi”, w którym odniosła się między innymi do kwestii szczepień. Górniak, która od niedawna bardziej słynie ze swoich poglądów niż dokonań artystycznych, powiedziała między innymi, że nie zamierza się szczepić przeciwko koronawirusowi. Artystka nie ma zamiaru się zaszczepić nawet gdyby szczepienie przeciwko koronawirusowi stało się obowiązkowe. Górniak zagroziła nawet, że wyjedzie z kraju, jeśli widmo obowiązku szczepienia stanie się realne.

#4. Jeden z największych radioteleskopów na świecie się sypie, więc trzeba go zdemontowaćByć może słyszeli Państwo o obserwatorium w Arecibo. To położona w Portoryko placówka, która zajmuje się badaniem kosmosu. Niebagatelną rolę w badaniach nad kosmosem odgrywa radioteleskop o średnicy 305 metrów, bo jeśli chce się badać najdalsze zakątki kosmosu, to trzeba mieć porządny sprzęt. Niestety nawet ten porządny sprzęt nie oparł się upływowi czasu. Liny podtrzymujące czaszę konstrukcji pękły w dwóch miejscach, ale ich naprawa stanowi zbyt duże ryzyko dla życia mechaników, którzy podjęliby się załatania powstałych dziur. Choć radioteleskop, który służył badaczom przez 57 lat, zostanie rozebrany, to badania w Arecibo dalej będą prowadzone.

#5. George Clooney opisał kulisy rozdania 14 milionów dolarów swoim znajomymGeorge Clooney to fajny gość. Bo jak nie uważać kogoś za fajnego, gdy rozdaje 14 milionów dowodów swojej fajności bliskim przyjaciołom? Stało się to w 2013 roku, gdy aktor odbierał wynagrodzenie za rolę w filmie „Grawitacja”. W niedawnym wywiadzie udzielonym pismu GQ Clooney wrócił do tamtych wydarzeń i tłumaczył powody swojego zachowania. Aktor miał wówczas poczuć potrzebę odwdzięczenia się swoim przyjaciołom za wsparcie w trudnych czasach, gdy nie grał jeszcze w filmach. Clooney wynajął zwyczajnie wyglądającą furgonetkę i pojechał wypłacić 14 milionów do miejsca, które opisał enigmatycznie jako miejsce, gdzie można dostać palety z gotówką. Następnie zaprosił przyjaciół na kolację do swego domu, gdzie w dowód wdzięczności wręczył każdej z osób po torbie z milionem dolarów.

#6. Pchła ugryzła wokalistę Sex Pistols w członka, gdy wokalista Sex Pistols próbował zaprzyjaźnić się z wiewiórkamiJohn Lydon, znany szerszej publiczności jako Johnny Rotten, bardzo lubi zwierzęta. Wokalista legendarnego zespołu uwielbia je do tego stopnia, że zostawia otwarte na oścież drzwi swojej rezydencji w Kalifornii, by zwierzątka mogły swobodnie hasać po posesji. Jeśli Lydon martwił się o wtargnięcie na teren posiadłości zwierząt pokroju pumy, to martwił się niepotrzebnie, ponieważ zagrożenie nadeszło z zupełnie innej strony. Wokalista Sex Pistols padł ofiarą pcheł przyniesionych przez wiewiórki. Owady pogryzły 64-letniego muzyka w nogi i genitalia, przez co Lydon musiał smarować się wazeliną, by złagodzić swędzenie. Muzyk nie ma jednak pretensji do wiewiórek, bo uważa, że to nie ich wina.

#7. Przy wigilijnym stole będzie mogło siedzieć maksymalnie 5 osób


„Zdrowie Staśka. I tak go nigdy nie lubiłam”.

Zapewne wiele osób miało nadzieję, że pandemia zdąży do tej pory zniknąć, a przynajmniej uda się ją ujarzmić. Szczególnie gdy przypomni się sobie sytuację związaną z Wielkanocą, gdy duża część Polaków nie mogła spotkać się z rodzinami. Święta Bożego Narodzenia mogą okazać się jeszcze gorsze pod tym względem, ponieważ rząd zamierza wydać rozporządzenie, a w nim między innymi zapis zalecający ograniczenie liczby domowników przy świątecznym stole do pięciu osób. Nie wiadomo jeszcze kto i jak miałby egzekwować ten zapis, ale może warto dostawić jeszcze kilka pustych talerzy i przygotować trochę ciepłych ubrań.

A w poprzednim odcinku pisaliśmy o kreatywnej matematyce zespołu Bayer Full.
11

Oglądany: 72744x | Komentarzy: 179 | Okejek: 207 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało