Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najbardziej bolesna prawda, której internauci nauczyli się stanowczo za późno

49 476  
181   32  
Czasem w życiu jest tak, że z pewnych rzeczy zdajemy sobie sprawę stanowczo za późno, choć powinniśmy być tego świadomi już od dawna. Internauci postanowili podzielić się lekcjami, które w ich przypadku przyszły stanowczo za późno.

#1.

To, że bardzo kogoś cenisz i bardzo ci na nim zależy, wcale nie oznacza, że ta druga osoba jest zobligowana, żeby ciebie traktować w ten sam sposób. Szczególnie tyczy się to ludzi, których nazywamy "przyjaciółmi".

- bipolar-butterfly

#2.

Możesz zrobić wszystko dobrze, dać z siebie 100%, przestrzegać wszystkich reguł, a i tak ponieść porażkę.

- AngryPancakes

#3.

Nie jestem nawet w połowie tak bystry, miły i lubiany, jak mi się wydawało.

- hadwickVonAster

#4.

Bycie najciężej pracującym pracownikiem wcale nie oznacza, że będziesz też najlepiej wynagrodzonym pracownikiem.

- CaffeineJunkee

#5.

Mój dziadek zawsze ostrzegał mnie, że z punktu widzenia pracodawcy, jeśli uczynisz się niezastąpionym na jakimś stanowisku, to uczynisz z siebie jednocześnie osobę, której nikt nie będzie chciał awansować. Pracodawca najzwyczajniej w świecie będzie wolał cię trzymać na danym stanowisku, żebyś wykonywał pracę, którą tylko ty potrafisz wykonać, niż poświęcić czas i pieniądze, abyś zaczął szkolić kogoś innego na swoje miejsce.

- Shady_Saltine

#6.

Tego, że świat nie zatrzyma się w miejscu i nie poczeka, aż z tobą będzie wszystko OK i się pozbierasz. Musisz jak najszybciej wziąć się w garść i zacząć działać.

- oscar-wilding

#7.

Jeśli ktoś próbuje się przed tobą otworzyć i pokazać ci, jaki naprawdę jest - nie odrzucaj go.

- Alynnxl

#8.

Nigdy nie wiesz, kiedy jest ten ostatni raz. Ostatni raz, kiedy przytulasz przyjaciela, ostatni raz, kiedy mówisz do kogoś, że go kochasz, ostatni raz, kiedy dzieciaki wchodzą ci do łóżka, ostatni raz, kiedy widzisz swoich rodziców.

- brewtality

#9.

Każda firma i organizacja, nie wiadomo jak godna zaufania i zachowująca się fair, wciąż jest firmą nastawioną na zyski i należy o tym pamiętać.

- CogStar

#10.

Jeśli kochasz kogoś bezwarunkowo i jesteś w stanie zrobić dla niego wszystko, to wcale nie oznacza, że ten ktoś czuje do ciebie to samo.

- BagOfDisease

#11.

Jeśli ktoś nie chce pomocy - nie pomożesz mu.

- cuter1234

#12.

Jeśli chodzi o żałobę, czas wcale nie leczy ran. Sprawia, że potrafimy żyć z bólem. Ale wystarczy jedno zdarzenie przypominające nam o kimś, a cała fala smutku znów nas zaleje.

- Terds4Nerds

#13.

Najpierw przestajecie ze sobą już tak często rozmawiać. Potem nie odzywacie się do siebie całymi dniami, tygodniami, miesiącami, aż w końcu stajecie się sobie niemal obcy i nie możesz już nazwać tej drugiej osoby "prawdziwym przyjacielem".

- moonbunnychan

#14.

Nawet jeśli traktujecie się dobrze i bardzo się kochacie, to wcale nie oznacza, że będziecie żyli długo i szczęśliwie. Życie to nie bajka i nigdy nie wiesz, jakie przygotuje dla ciebie niespodzianki.

- johnnyringo41

#15.

Jestem samotny.

- jordy-boy17

Też sobie to uświadomiłem. Wiem również, że jeśli umrę, to nikt nie zjawi się na moim pogrzebie. Jedyną osobą, jaka mi została, jest moja matka. Jeśli umrę w domu, to całkiem możliwe, że nikt nawet nie znajdzie moich zwłok, bo nikt mnie nie odwiedza i nikogo nie obchodzę.

- SchrodingerSemicolon

#16.

Czasami to my jesteśmy tymi złymi.

- cloudinesshit

#17.

Życie mija szybko... ale tak naprawdę szybko. Mój ojczym powiedział mi, że po 24 roku życia mrugniesz dwa razy i będziesz po czterdziestce. Sprawdziło się w moim przypadku.

- bigboozer69

#18.

Niezależnie co posiadasz albo czego dokonałeś w życiu, najprawdopodobniej za kilka pokoleń już nikt nie będzie o tobie pamiętał.

- sudden_cookie77
13

Oglądany: 49476x | Komentarzy: 32 | Okejek: 181 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało