Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Wspomnienia zapisane w drewnie - Drewniany album na zdjęcia

Już od wielu, wielu lat robimy zdjęcia, aby upamiętnić radosne, zabawne chwile. Obecnie mamy praktycznie nieskończone możliwości zapisania ich - pendrive, dysk przenośny, karta pamięci czy płyta CD to najczęstsze sposoby przechowywania fotopamiątek.

Teraz z łatwością udostępnimy najbliższym pamiątkowe zdjęcia ze wspólnego wyjazdu w chmurze, za pomocą kliku kliknięć. Ale to w tych wywołanych zdjęciach tkwi magia. Wyciągnięcie albumu z szafy, przerzucanie kartek z fotografiami i wspominanie przeżytych wspólnie historii to idealny sposób na spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Dlaczego warto kupić drewniany album na zdjęcia?

Wspólne oglądanie zdjęć buduje więzi i budzi przyjemne wspomnienia, przez co jest niezwykle relaksujące. Fizyczne trzymanie albumu w dłoni, przerzucanie kartek i możliwość dotknięcia fotografii to odczucia, których cyfrowe przenośniki nie zastąpią.
Choć w telefonie mamy zapisane mnóstwo zdjęć, warto jest wywołać te, które już na pierwszy rzut oka budzą naszą radość i poprawiają humor. W ten sposób najlepsze pamiątki będziesz mieć zawsze pod ręką. Zdjęcia w albumie będą tylko na Ciebie czekać, aż znów po nie sięgniesz, żeby powspominać.
Drewniany album na zdjęcia to wspaniała pamiątka - dla samego siebie lub dla najbliższych. Świetną opcją jest album z drewnianą okładką. Materiał, z jakiego zrobiony jest drewniany album pozwala na wypalenie w drewnie dowolnego wzoru czy napisu. Dzięki temu album na zdjęcia z drewnianą okładką może zostać w pełni spersonalizowany. Wybrany na okładkę wzór może tematycznie nawiązywać do wyjazdu - drewniana okładka z palmami do egzotycznej przygody a szczyty górskie do zimowej eskapady.

Album na zdjęcia wklejane - bo format nie ogranicza wspomnień!

Tradycyjne albumy na zdjęcia z koszulkami cechują się tym, że koszulki, w które wkładamy zdjęcia mają ściśle określone wymiary. Kupując taki album musimy pamiętać cały czas w jakim formacie wywoływać zdjęcia. Jeśli wywołamy za małe, to będą ciągle wypadać z koszulek, przez co narażone są na zniszczenie. Jeśli z kolei wywołamy za duże to będziemy zmuszeni je przyciąć do określonego wymiaru, poświęcając kawałek fotografii.
Dlatego album na zdjęcia wklejane cieszy się taką dużą popularnością. Wywołane zdjęcia można w dowolny sposób zaaranżować na stronie, dodatkowo ozdabiając ją dzięki grubym kartkom w jednolitym kolorze. Takie wspólne układanie i komponowanie albumu rodzinnego jest cudowną aktywnością, która angażuje dzieci i rodziców. Do tego drewniana okładka z personalizowanym grawerem sprawi, że album będzie jedyny w swoim rodzaju.

Wspomnienia od narodzin - album na zdjęcia dziecka

Narodziny dziecka to przełomowy moment w życiu. Dlatego te cenne chwile warto jest odpowiednio udokumentować za pomocą fotografii.
Po narodzinach maleństwa kluczowe momenty i ważne wydarzenia się nie kończą, pierwszy miesiąc, pierwszy ząbek, pierwsze kroki… To wszystko chwile, które budzą niezwykłą radość u rodziców i całej rodziny. Pierwszy album dziecka sprawia, że te ważne wydarzenia będą z nami dłużej.
Album na zdjęcia dla dziecka to niezwykły przedmiot, który przeniesie w czasie rodziców. Kiedy dziecko dorośnie oni z czułością będą wspominać dzieciństwo swojego potomka i wszystkie wspólnie przeżyte chwile. Album na zdjęcia dziecka to kapsuła czasu kryjąca liczne wzruszające wspomnienia. Zdjęcia przechowywane w albumie na zdjęcia w zindywidualizowanej drewnianej okładce będą jeszcze bardziej cenną pamiątką ze względu na unikatowość graweru w drewnie.

Zachowaj wspomnienia na dłużej

Nasza pamięć jest niezwykle ulotna. Przeglądając zdjęcia na komputerze po pewnym czasie nie jesteśmy w stanie sobie przypomnieć, jak czuliśmy się w momencie wykonania fotografii. Zdjęcia na ekranie gubią się pośród setek innych.
Wywołanie zdjęć sprawi, że będą one wyjątkowe i utkwią w naszej pamięci na długie lata. Dlatego warto jest poświęcić specjalne miejsce na półce na album na zdjęcia wklejane. Trwała, drewniana okładka uchroni zdjęcia przed jakimkolwiek zniszczeniem, dodatkowo nadając albumowi charakteru.

Oglądany: 413x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.12

30.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało