Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Piosenkarka wściekła, bo nie dostała zapomogi od rządu

115 089  
251   237  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego Kazik nie weźmie zapomogi od rządu. Będzie też o tym, co Marta Lempart powiedziała dziennikarce TVP i co ojciec Rydzyk sądzi na temat pedofilii w kościele.

#1. Kazik wyjaśnia, dlaczego nie starał się o zapomogę od rządu

5mHktkuTURBXy9lNTY2YmYwMi00ZGEzLTQ2MzMtYjE5Zi03YTY4NmNmZTU5YWIuanBlZ5GTAs0DUgA

W ostatnich dniach media zelektryzowały doniesienia o zainicjowanym przez rząd gigantycznym wsparciu finansowym dla artystów. W efekcie takie wybitne zespoły jak Bayer Full czy Weekend dostały setki tysięcy złotych z Funduszu Wsparcia Kultury. Kazik wyjaśnił na swoim facebookowym profilu, dlaczego Kult nie skorzystał z szansy na podreperowanie budżetu:
My nie prosiliśmy chociaż sytuacja w Kulcie daleka jest od choćby różowej. Niektórzy koledzy już zarabiają w inny sposób dzieląc swój czas na pracę i próby. Właściwie wróciliśmy do czasów gdy zaczynaliśmy. Jednak od tych.... (z trudnością powstrzymujemy się od użycia wulgaryzmu) nic nie chcemy.

Muzyk uważa, że inni potrzebują pomocy bardziej niż artyści:
Po pierwsze są grupy zawodowe, które takiej zapomogi potrzebują bardziej. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy, którzy po kilkanaście godzin na dobę tyrają ratując ludzkie życia za psi grosz. Po drugie - rząd nie może ci dać żadnych pieniędzy, bo ich nie ma. Jeśli jednak komuś daje to znaczy że przedtem komuś zabrał. Zabrał setkom tysięcy uczciwie pracujących ludzi, którym teraz na dodatek zamyka interesy. Nie chcemy tych ukradzionych wam pieniędzy.

Kazik zachęca do kupowania płyty zespołu i wspierania jego działalności.


#2. Donald Trump ogłasza, że wygrał wybory prezydenckie

5fb2190a240000ba2ab0456f.jpeg?ops=scalefit_630_noupscale

Amerykański (jeszcze) prezydent nie traci pogody ducha mimo bolesnej porażki z Joe Bidenem. Trump napisał właśnie na Twitterze:
WYGRAŁEM WYBORY!

Co ciekawe, jego wpis został oflagowany przez Twittera:
Oficjalne źródła wskazują na inny wynik wyborów.

Już w styczniu odbędzie się zaprzysiężenie Joe Bidena na nowego prezydenta USA.


#3. Marta Lempart ze Strajku Kobiet każe "wy****dalać" dziennikarce TVP

lempart-konferencja655.png

Podczas konferencji prasowej Ogólnopolskiej Strajku Kobiet doszło do nieprzyjemnej sytuacji. W pewnym momencie Marta Lempart wyrzuciła z sali dziennikarkę i reportera TVP Info.
Wyp….ć! Ja już powiedziałam na poprzedniej konferencji, że macie sp….ć, nie rozumiem, dlaczego tu ciągle przychodzicie.

Działaczka tłumaczyła się później z ostrych słów:
Na konferencje prasowe zapraszamy dziennikarzy, a nie funkcjonariuszy PiS-u. (...) Jak TVP zacznie zatrudniać dziennikarzy, jak TVP stanie się telewizją, to bardzo proszę - oczywiście będą mile widziani. Natomiast teraz nie ma dla nas żadnej różnicy, czy to jest policja PiS-owska, czy to jest prokuratora PiS-owska, czy to jest PiS-owska ABW, czy to jest PiS-owska telewizja. Bo tam nie ma żadnych dziennikarzy i zawsze będą słyszeli od nas, że mają wyp....ć.


#4. Piosenkarka wściekła, bo nie dostała zapomogi od rządu

marika-marta-kosakowska.jpg

Marika Kosakowska podobnie jak wielu artystów ubiegała się o wsparcie finansowe od rządu. Niestety ostatecznie nie załapała się na zapomogę. Piosenkarka nie rozumie, dlaczego rząd ją zignorował, a postanowił wesprzeć gigantyczną sumą takie znakomitości jak Bayer Full (ci od "Majteczki w kropeczki, o ho ho ho").
Wnioskowałam już parę razy, dostałam... nic. I spoko, może są inni, którzy bardziej zasłużyli na wsparcie Ministerstwa Kultury, ale Bayer Full? Serio?

Gwiazda (?) tłumaczyła się później ze swojej wypowiedzi. Doniesienie o 400 milionach dla artystów miało jej podnieść ciśnienie.


#5. Edyta Górniak odpowiada hejterom, którzy wyśmiali jej wypowiedzi o pandemii

edyta-gorniak-rodzice-wyrozniajace.jpg

W poprzednim odcinku pisaliśmy o interesujących wypowiedziach Edyty Górniak w związku z pandemią koronawirusa i zmieniającym się światem. Piosenkarce oberwało się nie tylko od fanów, ale również od innych artystów i menadżerów, którzy skorzystali z okazji i postanowili wypomnieć Edzi jej wszystkie "gwiazdorzenia". Oburzona Górniak postanowiła wytłumaczyć się ze swoich opinii na temat pandemii i sprostować pewne kwestie:
Absurdalnym i brutalnym przekłamaniem jest mielona wulgarnie informacja, jako bym powiedziała, że ludzie nie chorują, a w szpitalach jedynie udają ich manekiny. Fałsz bez litości. A może nawet kretynizm, żeby chcieć wmówić komukolwiek! takie poglądy. Nie wypowiedziałam słów, że ludzie nie chorują lub że wirusy nie istnieją. Istnieją. Lecz nie zgadzam się z obrazem - "Epidemii i Zagłady Świata", jaki agresywnie jest kreowany dla naszych oczu. To nie mniej niż sam virus odbiera ludziom wiarę w ich zdrowie i wiarę w przetrwanie w tym fatalnym roku.

Piosenkarka odniosła się do licznych przypadków ozdrowień z COVID-19:
Nie porusza się tematów uzdrowień, a jest ich ogrom. Dlaczego? Dlaczego nikt głośno z przekonaniem i troską nie nawołuje do chorych - Kochani, pokonamy to wspólnie! Nie poddajemy się! Zamiast tego w sieci jest masa filmów z różnych krajów, ukazujących, jak powstają na zlecenia "sceny grozy", które mają uwiarygodnić dla naszych oczu zagładę dla wszystkich. Nagrywają to sami aktorzy, pokazują kontrakty z opisem postać w roli pt. "pacjent covid" i pokazują proces charakteryzacji. Ja także nie dowierzałam, kiedy w sieci to zobaczyłam.

Zaatakowała też kolegów po fachu, którzy postanowili wykorzystać okazję i w nią uderzyć:
I o tej manipulacji człowiekiem i jego bezpieczeństwie mówiłam - wy barany bezmyślne jeden z drugim, "koledzy" z branży szukający widoczności i poklasku dla odwagi za chamstwo. Nagradzam Was owacjami na stojąco.

Cały wpis można przeczytać tutaj.

#6. Najciekawsze wypowiedzi ojca Rydzyka na temat pedofilii w kościele


1522666050_3g8aed_600.jpg

Tadeusz Rydzyk udzielił ostatnio wywiadu gazecie "Nasz Dziennik". Poruszył w nim m.in. kwestie licznych skandali pedofilskich w kościele. Publikujemy najciekawsze wypowiedzi.

O Janie Pawle II:
Chodzi o to, żeby wymazać Jana Pawła II z życia dzieci i młodzieży poprzez tworzenie jego sfałszowanego obrazu. (...) Nawet jeden z poważnych – wydawałoby się – profesorów powiedział w jednej ze stacji telewizyjnych, że ks. kard. Dziwisz zdradził Jana Pawła II, że to zdrajca. Wychodzi więc na to, że św. Jan Paweł II miał przy swoim boku zdrajcę. Czyli znowu działanie podprogowe, które ma nas przekonać, że Jan Paweł II też nie jest taki, jakiego się go nam przedstawia.

O pedofilii wśród księży:
Ten grzech nadużyć to też skutek rozseksualizowania człowieka już od dzieciństwa. Później mamy tego konsekwencje. Ten panseksualizm, a nie wychowywanie do czystości, jest dramatem naszych czasów.

O rozwiązywaniu problemów z nadużyciami w kościele:
Nie chodźcie do pogan. Dlaczego jeśli mamy sprawy w Kościele, to nie załatwiamy tego w Kościele? Niektórzy idą do pogan, a oni żądają, abyśmy wszystkie nasze słabości pokazywali na cały świat, ale oni swoich nie pokażą. Widzą źdźbło w oczach katolików, duchownych, a u siebie belki nie widzą. Sprawy załatwia się w domu, w rodzinie, a nie chodzi się do mediów, ulegając jakiemuś "parciu na szkło".

O niszczeniu kościoła:
Zawsze było tak, że jeżeli chciano zniszczyć Kościół, wyrwać z serc ludzi wiarę w Pana Boga, to atakowano tych, którzy tę wiarę nieśli. Jeśli zniszczy się ewangelizatora, to Ewangelia nie dotrze do człowieka. To jest ta metoda. Popatrzmy, że tak było w historii, tak było również w XX wieku. Nazizm czy komunizm stosowały tę wypracowaną do tego stopnia metodę.

Więcej cytatów można przeczytać tutaj.

>>> Ostatnio pisaliśmy o spiskowej teorii dziejów Edyty Górniak

30

Oglądany: 115089x | Komentarzy: 237 | Okejek: 251 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.11

24.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało