Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Edyta Górniak ujawnia spiskową teorię dziejów

76 741  
198   95  
W dzisiejszym odcinku o zaskakujących słowach Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa, ale też całego świata. Piosenkarka ujawnia największe sekrety naszego istnienia, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia.

#1. Marcin Najman komentuje wyniki wyborów w USA

najman_tvp.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Emerytowany pięściarz najbardziej znany jest z głośnej klęski z Pudzianem, który znokautował go w 43. sekundzie walki w zawodach MMA. Obecnie Najman dorabia jako ekspert TVP. Ostatnio komentował wyniki wyborów w USA, powielając narrację rządowej stacji, jakoby w głosowaniu miało wystąpić wiele nieprawidłowości. Pochwalił też Donalda Trumpa:
Donald Trump to najlepsza opcja dla Polski. Zniósł wizy dla Polaków. Zobaczcie, wielokrotnie Donald Trump jest określany jako nieobliczalny, a to on jako pierwszy od wielu, wielu lat nie wprowadził Ameryki na ścieżkę wojenną, nie wywołał żadnej nowej wojny.

Przy okazji Najman pochwalił się, że zna kogoś, kto zna Donalda Trumpa:
Ja znam bardzo dobrze Andrzeja Gołotę, który zna bardzo dobrze Donalda Trumpa. Kiedyś rozmawiałem z Andrzejem o tej ich znajomości, pytałem go, jaki jest Trump prywatnie i mogę wam zaręczyć, że Donald Trump na pewno nie odpuści. To jeszcze nie jest rozstrzygnięte, kto został prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Według najnowszych wyników nowym prezydentem USA został Joe Biden.

#2. Narodowcy twierdzą, że Konopnicka nie była lesbijką

maria_konopnicka_mefb.jpeg

Tegoroczny Marsz Niepodległości promowany jest między innymi cytatem Marii Konopnickiej (tutaj). Czujni internauci zwrócili uwagę na fakt, że narodowcy wykorzystują osobę, która była znana ze swojego biseksualizmu, mieszkała z kobietą i była zwolenniczką postępu. Narodowcy szybko odpowiedzieli na zarzuty i stwierdzili, że Konopnicka... nie była w związku z kobietą:
Środowiska LGBT kłamią, mówiąc że Maria Konopnicka była lesbijką. Jedynym dowodem na jej rzekomy homoseksualizm ma być fakt, że zamieszkała ze swoją wieloletnią przyjaciółką. Dwie kobiety, obie wdowy, zamieszkały razem, by nie być same. Jakiś tęgi, homoseksualny umysł wydedukował na tej podstawie, że obie panie były lesbijkami. No bo jak mogło być inaczej? W końcu ludzie ci patrzą na życie wyłącznie przez pryzmat seksualności. Co więc mogli sobie wyobrazić, myśląc o dwóch mieszkających razem kobietach? Obrzydliwość tych ludzi jest porażająca.

Kilka godzin później wpis usunięto z profilu Marszu Niepodległości.

#3. Tusk tweetuje o szczepionce na COVID-19

W tym tygodniu media na całym świecie obiegła informacja o tym, że prawdopodobnie udało się wynaleźć skuteczną szczepionkę na COVID-19. Z tej okazji Donald Tusk postanowił za pośrednictwem Twittera subtelnie uderzyć w rządzących:

Zrzut-ekranu-2020-11-10-o-14-58-56.png

Były premier szybko nadział się na kąśliwą ripostę. Wyśmiał go poseł Solidarnej Polski Mariusz Kałużny:
Jak niemiecka to pewnie będziesz miał Pan pierwszeństwo, Panie Tusk.

Szczepionka na COVID-19 została opracowana przez niemiecki BioNTech i amerykański Pfizer. Według badań chce się na nią zaszczepić co trzeci Polak.

#4. Doradca premiera uważa, że z powodu pandemii powinno się zamknąć kościoły

photo-1597756440810-068563581654?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Profesor Andrzej Horban w rozmowie z "Rzeczpospolitą" zasugerował, że z powodu rekordów zakażeń Polskę powinno się zamknąć na miesiąc:
Musimy zakazać ludziom wychodzenia z domu bez powodu, jedynie do pracy w zawodach, które są niezbędne do funkcjonowania kraju. Wszystko inne należy zamknąć na miesiąc.

Jego zdaniem obostrzenia powinny również dotyczyć kościołów:
(...) w tej chwili powinno się zamknąć także kościoły.

W Polsce codziennie notuje się przeszło 20 tysięcy nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Polska zajmuje obecnie 16. miejsce na świecie pod względem całkowitej liczby zakażeń.

#5. Wiceminister uważa, że radzimy sobie dobrze z pandemią i kryzysem gospodarczym

photo-1584530007341-7ccbb2778bad?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Wiceminister infrastruktury Marcin Horała w rozmowie z Radiem Plus pochwalił rząd za to, jak poradził sobie z pierwszą falą pandemii koronawirusa. Stwierdził też, że obecnie też jest nie najgorzej:
Z pierwszą falą kryzysu pandemicznego poradziliśmy sobie fenomenalnie, zdecydowanie lepiej niż wszystkie kraje europejskie, z drugą radzimy sobie nie gorzej, mniej więcej na poziomie europejskiej średniej. (...) Z kryzysem gospodarczym radzimy sobie fenomenalnie. Mamy drugi najmniejszy dołek w Europie, znacznie mniejszą recesję niż Niemcy. Zawsze można sobie znaleźć jakiś szczegół, do którego można się przyczepić.

Dodajmy, że Polska jest jednym z krajów, który najgorzej na świecie przechodzi drugą falę koronawirusa. Jesteśmy o krok od przebicia Niemiec pod względem całkowitej liczby zakażeń.

#6. Edyta Górniak ujawniła spiskową teorię dziejów

k4ok9kuTURBXy8xZTIxNGY4NC0yYjI3LTQ1YmQtYWZjMy0xNjNkZjBhNTk3YWQuanBlZ5GVAs0DBwDDw4GhMAE

Piosenkarka udostępniła ostatnio transmisję live na Instagramie, dzieląc się ze swoimi fanami absurdalnymi teoriami na temat pandemii. Publikujemy najciekawsze wypowiedzi.

O Billu Gatesie:
Ziemia sobie wszystko sama reguluje, jeśli człowiek myśli, że jest mądrzejszy niż planeta Ziemia. Billy Gates wymyślił sobie, żeby zrobić selekcję.

O Królestwie Polskim:
Kto komu sprzedał Królestwo Polskie? Pytam się. Dlaczego? (...) Mój syn kochał Amerykę i nie chciał tu wracać. Ale jak poczytał trochę historię Polski, to powiedział, że jak ma oddać życie, to jest to jego ojczyzna. To ja się pytam, gdzie jest ten kraj, za który mój syn chce oddać życie. Jak ktoś mógł pozwolić na takie szkody?

O oczyszczeniu Ziemi:
Moim marzeniem jest, żeby Ziemia oczyściła się ze wszystkich istot, które jej nie szanują.

O końcu ludzkości:
Teraz szatan ma ucztę. Jeżeli człowiek nie przypomni sobie teraz, kim jest Bóg, to człowiek przestanie istnieć. Zostaną same cyborgi.

O chorobie duszy:
Ludzie umierają każdego dnia na świecie. Umierają masowo, bo się poddali. Ludzie chorują wtedy, kiedy choruje dusza. Chyba że jest uszkodzenie mechaniczne. My, ludzie, mamy zdolność, że potrafimy leczyć i chorować. Kiedy ludzie się kłócą, zaczynają chorować. (...) Dusza podniosłaby energię całego ciała. Człowiek rozpocząłby proces samoregeneracji.

O nietypowej terapii:
Na przykład miesiąc na Hawajach. [Chora osoba] Jadłaby dobre jedzenie, miałaby miłość i wsparcie kochanej rodziny. Jeśli by jej powtarzali, że wyzdrowieje, to naprawdę by wyzdrowiała.

O zabójczej bakterii:
Gdybyśmy wzięli zdrową osobą, spełnioną i niezależną finansową do ciemnego pomieszczenia. Jedyny dźwięk, który by słyszała, byłby destrukcyjny. [Uwierzyłaby] Przez miesiąc, że zbliża się bakteria, która cię zabije.

O szczepieniu:
Chcieliby nam odebrać prawa do naszego ciała, do tego, co możemy spożywać, co chcemy aplikować do naszego ciała. Teorie spiskowe, a może nie spiskowe?

O mrówkach:
Są na świecie czerwone i czarne mrówki. Jak się da te mrówki do słoika, one wędrują swoimi ścieżkami. Jak potrząśnie ktoś tym słojem, te mrówki zaczynają się zabijać.

>>> Ostatnio pisaliśmy o celebrytach, którzy upodlają się w programie TVP

16

Oglądany: 76741x | Komentarzy: 95 | Okejek: 198 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.07

24.07

23.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało