Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Celebryci upodlają się za pieniądze w TVP. "Czuję się jak sprzedajna dz*wka"

134 958  
256   183  
W dzisiejszym odcinku m.in. znana para z TikToka, która ogłosiła właśnie, że jest rodzeństwem.

#1. Burmistrz Świdnika miażdży kobiety: bydło i użyteczni idiociW poniedziałek jedna ze stron relacjonowała na Facebooku protest Polaków przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Waldemar Jakson, PiS-owski prezydent miasta Świdnik na Lubelszczyźnie, postanowił w komentarzu wyrazić swoje niezadowolenie z takiego obrotu spraw:
Bydło... (...) Zbydlęcenie, profanacja kościołów, miejsc pamięci narodowej, bicie księży, patologiczna nienawiść, nawoływanie do zbrodni, terror bolszewicki, bluzgi, groźby karalne, pogarda dla życia.

Jakson pod naporem krytyki wystosował przeprosiny i zapewnił, że jego prostackie komentarze "były kierowane wyłącznie wobec zachowań wulgarnych i sprzecznych z prawem, co w sposób oczywisty wynika z ostatecznego postu, który rozwiewa wątpliwości o którą grupę protestujących chodziło".

#2. Donald Trump sugeruje, że wybory w USA zostały sfałszowaneAmerykański prezydent już w noc wyborczą ogłosił się zwycięzcą starcia z Joe Bidenem. W pewnym momencie jednak trend odwrócił się na korzyść demokraty. Rozwścieczony Trump za pośrednictwem Twittera zarzucił przeciwnikom oszustwo:
Wczoraj wieczorem prowadziłem, często zdecydowanie, w wielu kluczowych stanach, prawie we wszystkich przypadkach kontrolowanych przez demokratów. Potem, w magiczny sposób, ta przewaga zaczęła znikać, gdy zliczano karty do głosowania. BARDZO DZIWNE, a „sondażownie” przewidziały to całkowicie błędnie! (...) Jak to możliwe, że za każdym razem gdy zliczane są głosy wysłane pocztą, przewaga wzrasta w sposób tak znaczący?

W momencie pisania artykułu oficjalne wyniki wyborów wciąż są nieznane. Prowadzi Joe Biden.

#3. Lekarze załamani walką z pandemią i niewydolnym systememDr Michał Dante z Porozumienia Rezydentów wyjawia, że sytuacja związana z pandemią w Polsce jest katastrofalnie zła - zwłaszcza że przez niewydolność systemu cierpią też pacjenci, którzy zmagają się z innymi chorobami niż COVID-19:
System się zawalił. Zginął. Nie ma nic. Żadnej dostępności. W niedzielę w całym województwie mazowieckim nie było miejsca dla pacjenta z ostrym udarem mózgu. We wtorek w Warszawie nie było wolnego respiratora dla pacjenta.

Dr Magdalena Kulgawczyk zwraca uwagę na trudną sytuację w kardiologii:
Widać większą liczbę zawałów. Częściej rodzina dzwoni, że ktoś się nie stawi do szpitala, bo zmarł... Ludzie nie doczekują w kolejkach. Nie ma gdzie wcisnąć pacjentów potrzebujących pilnej diagnostyki.

Z kolei onkolog Jakub Kosikowski martwi się, że na wiosnę skończy z zespołem stresu pourazowego.
Już wybieram, kto z covidem idzie na respirator, jak się zwolni, kto dostanie tlen
- dodaje.

Obecnie w Polsce notuje się już przeszło 27 tys. przypadków zakażeń dziennie.

#4. Celebryci upodlają się za pieniądze w TVP. "Czuję się jak sprzedajna dz*wka"Ostatnio w TVP swoją premierę miało show "Anything Goes. Ale Jazda!". W skrócie: program polega na robieniu z siebie idioty przed milionami widzów. Zaproszeni do studia celebryci biorą udział w debilnych zadaniach, a za każdy odcinek inkasują 12 tys. złotych z naszych podatków. W rozmowie z jednym z portali plotkarskich anonimowa "gwiazda" przyznaje, że czuje się fatalnie z tym, jak bardzo daje się zbłaźnić dla kasy:
Czuję się jak sprzedajna dz*wka. W rozmowach z innymi uczestnikami padało zawsze to samo: wewnętrzny wstyd i obrzydzenie do siebie. Takie poniżające i żałosne rzeczy robiliśmy za pieniądze, które powinny trafić na służbę zdrowia... Ale też mamy na utrzymaniu rodziny, mamy kredyty, chcemy jechać na wakacje. Każdy z nas dostał tyle samo, 12 tysięcy złotych za nagrania do jednego odcinka. 12 tysięcy za kilka godzin pracy, a w zasadzie robienia z siebie idioty przed kamerami.

Łącznie uczestnicy programu otrzymają gażę w wysokości 648 tys. złotych. Za tę kwotę państwo mogłoby kupić 6 respiratorów.

#5. Minister zdrowia szczuje na lekarzyAdam Niedzielski podczas ostatniej konferencji prasowej zasugerował, że dyrektorzy niektórych szpitali celowo ukrywają liczbę łóżek, ponieważ nie chcą przyjmować w placówce pacjentów chorych na COVID-19:
Mamy do czynienia często z pewnym niezrozumiałym ukrywaniem tych łóżek, które faktycznie są dostępne, a niekoniecznie dyrektor czy kierujący jednostką chce tego pacjenta przyjmować. Dlatego będziemy chcieli zastosować rozwiązanie bardziej obiektywne i poprosimy wojsko o wsparcie w zakresie administrowania tą informacją. (...) Będziemy się tu zwracali do ministra Błaszczaka, żeby do każdego szpitala została skierowana osoba - czyli żołnierz, który będzie odpowiadał za aktualizowanie tego systemu.

W Polsce zostało niecałe 9 tys. wolnych łóżek dla pacjentów z COVID-19. Zajętych jest ponad 19 tysięcy.

#6. Parka z TikToka ujawnia, że jest rodzeństwemDiana Camila Avila i Jordie Vena to popularna para tiktokerów, których filmiki oglądają miliony bezrefleksyjnych nastolatków. Ostatnio "influencerzy" zaskoczyli wszystkich wyznaniem, że są... rodzeństwem, a dokładnie przyrodnim.
Poznaliśmy się sześć lat temu przez naszych rodziców, a zaczęliśmy się spotykać trzy lata później. To była miłość od pierwszego wejrzenia, ale trzymaliśmy nasze uczucia w tajemnicy
- wyznaje Diana.

Pewnego dnia rodzice Diany i Jordiego wyszli na miasto. Wtedy "rodzeństwo" postanowiło się zabawić.
Kochamy się i jeśli komuś to nie odpowiada, to ich problem. Jesteśmy dumnym przyrodnim rodzeństwem. Ludziom jest ciężko zrozumieć nasz związek, ale miłość to miłość. Trudno przewidzieć, w kim się zakochasz.

Para planuje w przyszłości powiększyć rodzinę. Życzymy szczęścia.

>>> Ostatnio pisaliśmy o chłopaku "escort girl"

44

Oglądany: 134958x | Komentarzy: 183 | Okejek: 256 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało