Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Dramat miłośników P0rnhuba

100 982  
279   100  
W dzisiejszym odcinku o tym, czy Jacek Kurski ma zdolność jasnowidzenia. Będzie też o wiceprezydencie Warszawy, który olał pandemię i wyjechał na zagraniczny urlop.

#1. Jasnowidz Kurski obwieścił wygraną Trumpa, gdy w USA nie podliczono jeszcze milionów głosówW Stanach Zjednoczonych trwa gorączka spowodowana wyborami prezydenckimi. Początkowe wyniki sugerowały, że Donald Trump może niespodziewanie pokonać Joe Bidena. Zagraniczni komentatorzy podkreślali jednak, że wciąż nie podliczono głosów korespondencyjnych. Taka forma głosowania okazała się zdecydowanie bardziej popularna wśród wyborców partii demokratycznej. Tymczasem prezes TVP Jacek Kurski obwieścił w środę rano wygraną urzędującego prezydenta. Przy okazji postanowił uderzyć w konkurencyjną stację. Na jego nieszczęście kilka godzin później Joe Biden wysunął się na prowadzenie w kilku kluczowych stanach. W momencie pisania artykułu jest on faworytem do objęcia urzędu prezydenta. Jacek Kurski z pewnością będzie niepocieszony w razie wygranej Bidena.

#2. Rząd Tajlandii blokuje strony p0rno. Społeczeństwo protestujePuttipong Punnakanta, minister ds. cyfryzacji w Tajlandii, ogłosił narodową blokadę blisko dwustu portali internetowych z treściami dla dorosłych. Wśród poszkodowanych znalazł się m.in. uwielbiany P0rnhub. Decyzja ma być motywowana walką z hazardem i p0rnografią. Obywatele Tajlandii nie kryli rozgoryczenia, tym bardziej że spędzają oni na P0rnhubie najwięcej czasu na świecie - ponad 11 minut. Część ludzi wyszła na ulice, zaś inni protestują w sieci. Ogromną popularnością cieszy się też w wyszukiwarkach hasło "VPN".

#3. Fatalne wiadomości dla kościoła. Polacy krytycznie oceniają jego wpływ na życie publiczneRMF FM i Dziennik Gazeta Prawna przeprowadziły sondaż, w którym pytały Polaków o to, jak oceniają rolę kościoła katolickiego w życiu publicznym. Poniżej wyniki:

"zdecydowanie dobrze" - 8,7%
"raczej pozytywnie" - 18,7%
"raczej negatywnie" - 28,3%
"zdecydowanie negatywnie" - 37,4%
"nie mam zdania" - 6,9%

Wynika z tego, że mniej niż co trzeci Polak uważa, że kościół ma dobry wpływ na społeczeństwo. Najbardziej krytyczne okazały się osoby przed 39. rokiem życia. Z kolei największymi sprzymierzeńcami kościoła okazały się kobiety o konserwatywnych poglądach.

#4. Klęska chorego psychicznie Kanye Westa w wyborach prezydenckichKanye West był niegdyś cenionym raperem. Później wziął ślub z gwiazdą p0rno Kim Kardashian i zaczął wariować. West od dawna zapowiadał udział w wyborach prezydenckich w USA, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Mimo to muzyk namawiał swoich fanów do dopisywania jego nazwiska do list. Jakimś cudem Kanye zdobył 57 tys. głosów (to więcej niż w Polsce Stanisław Żółtek). Nie wystarczyło to jednak do objęcia urzędu. Kanye zapowiedział jednak, że będzie się starał o prezydenturę w 2024 roku.

#5. Wiceprezydent Warszawy odpowiedzialny za szpitale poleciał na zagraniczny urlop bez zgody TrzaskowskiegoRafał Trzaskowski zdymisjonował dotychczasowego wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja po tym, jak polityk odpowiedzialny za obszar zdrowia postanowił udać się na zagraniczny urlop w trakcie pandemii. Rabiej tłumaczył, że odpoczynek zalecili mu lekarze. Jakiś czas temu mężczyzna przechodził bowiem zakażenie koronawirusem. Jak się okazało, Trzaskowski o planach swojego zastępcy nic nie wiedział. Rabiej próbował ratować sytuację i deklarował natychmiastowy powrót do kraju. Dla niego było już jednak za późno.

#6. Naga para spacerowała przed Pałacem PrezydenckimMężczyzna i kobieta rozebrali się przed Pałacem Prezydenckim. Następnie spacerowali i pokazywali wszystkim ciała, na których były wypisane przekleństwa. Podczas konfrontacji z policją aktywiści odmówienia podania swoich danych osobowych. Za karę zostali przewiezieni na komisariat. Wiadomo, że ich performance odbywał się pod hasłem "Nagość jest szczerością".

>>> Ostatnio pisaliśmy o kompromitacji szefa Straży Narodowej

17

Oglądany: 100982x | Komentarzy: 100 | Okejek: 279 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.01

21.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało