Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zdarza się najlepszym, czyli błędy w znanych filmach III - filmy Disneya i Pixara

76 929  
130   24  
Przed Tobą kolejna część filmowych wpadek. Dziś klimat bajkowy i na tapet weźmiemy studia Disney i Pixar.

#1. Potwory i spółka

W tym filmie tytułowe potwory czerpią energię z krzyków dzieci, które są straszone. Niestety zdarzył się wypadek i mała dziewczynka przedostała się do świata straszaków, w którym główni bohaterowie, czyli Mike i Sulley, próbują ją ukryć. Nie wszystko poszło zgodnie z planem i dziewczynka zaczęła płakać i krzyczeć, kiedy Mike zabrał jej misia.

Kiedy Mike bierze misia za pierwszym razem, na ścianie za biurkiem wisi zdjęcie. Jednak później, kiedy Sulley oddaje misia, obrazka już nie ma.

#2. Potwory i spółka

W restauracji, kiedy Sulley jest na randce, najpierw nie widzimy logo na okładce karty dań. Chwilę później na okładce pojawia się logo.

#3. Ratatuj

W pierwszej scenie, kiedy kelner wynosi zupę, przed drzwiami nie ma nic. Chwilę później, gdy do kuchni wbiega Szponder, o drzwi oparta jest złożona drabinka.

#4. Król Lew

Oczy Nali są niebieskie tylko gdy rozmawia z Simbą. W pozostałych ujęciach jej oczy są zielone.

#5. Mała syrenka

W scenie, w której Urszula/Vanessa wspina się na toaletkę i rozbija szklany flakonik perfum, chwilę wcześniej flakonika nie ma na blacie.

#6. Mała syrenka

Scena, w której Eryk zabiera Arielkę na łódkę. On wiosłuje, a na wiośle siedzą żabki. Chwilę później nie widać ani wioseł, ani żabek.

#7. Kubuś Puchatek

Puchatek widzi znak, by zadzwonić. Najpierw puka, bo nad znakiem nie ma niczego, czym mógłby zadzwonić. Potem nad znakiem pojawia się ogon, za który Puchatek ciągnie.

#8. Bernard i Bianka w krainie kangurów

W jednej ze scen Bianka nie ma na sobie żadnego płaszcza. Kilka sekund później, gdy podchodzi do okna, widzimy ją ubraną w płaszczyk.

#9. Kurczak Mały

Znikająca chusteczka, którą Kurczak Mały chciał wytrzeć nos przeziębionemu kosmicie.

#10. Lis i Pies

Gdy zjawia się Miedziak i chce się bawić, Max jest przywiązany sznurem. Chwilę później sznur znika.

#11. Kopciuszek

W końcowej scenie, gdy Kopciuszek macha na pożegnanie, widzimy, że ma ona suknię z rękawem. W trakcie pocałunku z księciem rękawy cudownie znikają.

#12. Księga dżungli

W scenie, kiedy słoń uczy Mowgliego, łamie on kij. Chwilę potem połamany kijaszek znów jest cały.

#13. 101 dalmatyńczyków

Scena, w której Pongo zobaczył piękną suczkę i porwał za sobą swojego pana - Rogera. Roger zostawia kapelusz na ławce, by chwilę później podnieść go, przepraszając właścicielkę psa za zachowanie swojego pupila.

#14. Toy Story

Skrzynia w domu Sida przemieściła się przez noc i w dzień już nie jest oparta o ścianę z oknem.

#15. Toy Story 2

Scena, w której Buzz Astral i inni przyjaciele próbowali ratować Chudego, który skradał się przez szyb wentylacyjny. Najpierw widzimy, że Buzz Astral ma na sobie pasek, ale kilka sekund później ten pasek znika.

#16. Toy Story 2

Scena, w której Rex przypadkowo włącza telewizor i Ham ratuje sytuację wyłączając go. Po wyłączeniu nie widać ich odbicia w ekranie telewizora.

#17. Gdzie jest Nemo?

Scena, w której dentysta przynosi Nemo w plastikowej torebce. Najpierw to torebka z zapięciem strunowym, by w chwilę potem stać się zwykłą torebką związaną na supełek.

#18. Księżniczka i żaba

Podczas balu, gdy Tiana schodzi po schodach, widzimy jej kolczyki. Później, gdy rozmawiała ze swoją przyjaciółką, kolczyków już nie ma. Kolczyki chwilę później pojawiły się ponownie, co sprawia, że jest to błąd tylko w scenie rozmowy z przyjaciółką.

#19. Lilo i Stich

Kiedy Lilo poszła zaadoptować psa, a był nim Stich, podczas zapłaty widzimy wyraźnie ścianę, na której nie ma telefonu. Ale kiedy Lilo chwyta formularz adopcji, na tej samej ścianie pojawia się telefon.

#20. Ralph Demolka

Kiedy Ralf uczył jeździć Wandelopę, ta miała wypadek i wypadł jej ząb. W dalszej części filmu ząb cudownie odrósł.

#21. Pocahontas

Scena, w której Pocahontas i Nakoma poszli zobaczyć się z Johnem. Widać, że trzymają się one za ręce, podczas gdy ich cienie zupełnie nie pasują do sylwetek.

#22. Piękna i Bestia

Scena, w której zabierany jest ojciec Belli. Najpierw Bella ma fartuszek, który potem w cudowny sposób znika.

#23. Odlot

Gdy dom zaczyna się unosić, pod jego oknem nikogo nie widzimy. Dopiero gdy dom jest w powietrzu, pod oknem pojawia się Russell.

A na koniec błąd, który sam zauważyłem i aż dziwne, że nikt wcześniej go nie zauważył...

#24. Auta


Roman maluje Zygzaka w nowe barwy, a Luigi daje mu opony z białym paskiem. W chwilę później Zygzak jedzie na finałowy wyścig, by podczas wyścigu być umalowanym w stare, zamalowane przez Romana barwy (choć komentatorzy mówią o białych oponach, których nie ma). Po powrocie z wyścigu i rozmową z Sally, Zygzak wygląda już tak, jak powinien wyglądać na finałowym wyścigu...

W poprzednim odcinku

32

Oglądany: 76929x | Komentarzy: 24 | Okejek: 130 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.11

27.11

26.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało