Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Pogodynka TVN ma problem z niegrzecznymi sąsiadami

106 904  
274   184  
W dzisiejszym odcinku o dziennikarzu wyśmiewającym ślub dwóch kobiet i celebrytce TVN, która żali się na sąsiadów. Co się stało?

#1. Papież Franciszek popiera legalizację związków partnerskich


Zaskakujące słowa papież wygłosił w dokumencie poświęconym roli homoseksualistów w kościele. Zdaniem Franciszka każdy człowiek ma prawo do związku i tworzenia rodziny.
Homoseksualiści mają prawo być częścią rodziny. Są dziećmi Bożymi i mają prawo do rodziny. Nikt nie powinien być z tego powodu odtrącany i upokarzany. Pary homoseksualne zasługują na prawną ochronę dla swoich związków.

Słowa głowy kościoła katolickiego wywołały dyskusję w polskich mediach. Wiele osób zastanawia się, jak na tak rewolucyjne słowa zareagują nasi konserwatywni politycy.

#2. Korwin-Mikke proponuje, by na czas pandemii wprowadzić klasy z podziałem na płeć


Lider Konfederacji przedstawił ostatnio swój pomysł na walkę z epidemią COVID-19 w szkołach podstawowych i liceach. Jego zdaniem trzeba wprowadzić podział na płeć uczniów:
Podział na płci zmniejszy liczbę interakcji, co znacznie zmniejszy możliwość przenoszenia się koronawirusa między uczniami. Ma to też aspekt dalekosiężny. Otóż eksperyment, jakim była koedukacja, był nieudany. Poziom nauczania w szkołach męskich i żeńskich jest znacznie wyższy od poziomu nauczania w szkołach, gdzie nie ma podziału klas na płci.

Polityk dodał, że jego zdaniem jest to idealny moment, by naprawić edukację, która "wkroczyła w ślepą uliczkę".

#3. Rzucono klątwę Bożą na policjantów, którzy wynieśli księdza z kaplicy


Na jednym z blogów pojawił się tekst z klątwą, którą postanowiono rzucić w związku z ostatnimi wydarzeniami w jednym z domów zakonnych, o czym pisaliśmy tutaj (podpunkt #3). Treść klątwy publikujemy poniżej:
Z Woli Jezusa Chrystusa Króla Polski rzucam klątwę Bożą na policjantów, którzy zakłócili nabożeństwo różańcowe odprawiane przez księdza Michała Woźnickiego w Poznaniu, obrazili Majestat Pański przed Ołtarzem i nękali w czasie nabożeństwa i przed ołtarzem, wiernych, ministranta i księdza upokarzając przez uporczywe legitymowanie, nonszalancki sposób zachowania się a wreszcie siłowe wyprowadzenie ministranta oraz przede wszystkim księdza! Do tego w liturgicznej szacie uprowadzonego sprzed Ołtarza Pańskiego!

Wasza postawa nie jest postawą Polaka ani polskiego policjanta. Czy dlatego wysłano na tę „interwencję”, a tak naprawdę niebywałą grandę, wyrostków którzy, mają mleko pod nosem?
Czyż policja nie potrafi zdobyć, sprawdzić jak nazywał się ksiądz i jaki jest jego adres bez legitymowania, czy ministrant? Potrafi, nawet gdy nie mieszka pod adresem na który natrafią w pierwszej kolejności. Czyż nie mogliście biedne gołowąsy wylegitymować ludzi, jeśli już, po mszy i nabożeństwie? Na zewnątrz?

Wasza postawa jest postawą antypolskich pogan, wrogów Polski.

Zapłacicie za to. Nie opłaci wam się to.
Klątwa rzucana przeze mnie jest klątwą Bożą i ja jestem tylko narzędziem, ale też gniewem Boga Ojca, który sobie ustanowił wedle swego upodobania. Narzędziem gniewu w tym narodzie, który już jest, ale przede wszystkim będzie.
I wy zostaniecie ukarani w przyszłości nie tylko rzeczami idącymi z nadprzyrodzonego źródła, ale i realnym działaniem na mocy władzy, którą da mi Bóg.
Każdy z was zostanie ukarany na prawej ręce i na ustach. A ponieważ nie uklękliście przed Bogiem będzie przetrącone także wasze kolano.

Brutalność, który wynika z chamstwa waszego ducha spocznie na was ze zwielokrotnioną siłą jeszcze w tym życiu. Nikt z was się nie schowa i nie pomogą wam nawet specjalne oddziały policji.

Nie lekceważcie klątwy i przyszłej zapowiedzi.

Jak donoszą użytkownicy portalu Wykop, ktoś rozesłał już klątwę do policjantów z Poznania. Nie wiadomo, czy istnieje sposób na jej zdjęcie.

comment_1603313594RMIhkjCa9hXnYv4St2yYP4,w400.jpg


comment_16033137978S0qCTjljia7xMOLKj5qb3.jpg

#4. Dziennikarz wyśmiewa ślub dwóch kobiet. "Kolejny cwaniaczek znalazł sposób na wyrwanie lesbijki"


Od kilku dni w polskich mediach głośno jest o ślubie Aleksandry i Kasi. Uroczystość była możliwa, ponieważ Kasia jako osoba transseksualna wciąż posiada "męskie" dokumenty. Tomasz Gdula, dziennikarz opolskiego oddziału TVP, w ostrych słowach wypowiedział się na temat kobiet:
Kolejny cwaniaczek znalazł sposób na wyrwanie lesbijki. Ale ten jest lepszy od Margota, bo spłodził swojej zdobyczy dziecko. I jeszcze sąd dał mu zgodę na ślub. Mistrz (chorego) świata.

Kasia ma formalną możliwość wyrobienia sobie kobiecych dokumentów, jednak będzie się musiała wcześniej rozwieść z partnerką. Kobiety kochają się, tworzą rodzinę i zamierzają być ze sobą na przekór polskiej rzeczywistości.

5be01c3491f1f12ab51d9454e03e.jpeg

#5. Wydał ponad 75 tys. złotych, by wyglądać jak Barbie. Teraz żali się, że nie może znaleźć dziewczyny


Honza Šimša z Czech przeszedł ogromną metamorfozę. Dawniej zwyczajny mężczyzna przemienił się w żywą lalkę Barbie. Co ciekawe, Honza jest całkowicie heteroseksualny, a do pracy zakłada normalne, męskie ubrania.
Pociągają mnie kobiety, ale niektóre dziewczyny mają problem z moim wyglądem. Obecnie jestem singlem i jest mi z tym bardzo dobrze.

Jakie dziewczyny najbardziej podobają się panu Barbie?
Lubię randkować z dziewczynami, które wyglądają tak jak ja, czyli jak plastikowe lalki Barbie. Lubiłem siebie, gdy wyglądałem męsko, ale teraz jestem szczęśliwszy i chciałbym poddać się jeszcze większej liczbie operacji.


Mężczyzna zdradził też, jakie są jego plany na kolejne zabiegi i jak reaguje na negatywne komentarze na swój temat:
Chcę mieć nowy nos i implanty pośladków, aby moje ciało wyglądało bardziej w kształcie litery S - prawie tak, jakby było przerobione w Photoshopie. Staram się ignorować ludzi, którzy są wobec mnie negatywnie nastawieni. Ludzie oceniają to, co widzą na zewnątrz - ale nie znają mnie jako osoby. Tak, jestem facetem, który wygląda jak Barbie, ale to nie znaczy, że ludzie powinni być niegrzeczni. Bycie innym powinno być celebrowane, a nie osądzane.


#6. Pogodynka TVN ma problem z niegrzecznymi sąsiadami. Omijają ją szerokim łukiem na ulicy


Jakiś czas temu Dorota Gardias trafiła do szpitala z powodu COVID-19. Pogodynka TVN bardzo ciężko przeszła zakażenie koronawirusem, ale na szczęście udało jej się wyzdrowieć. W jednym z ostatnich wywiadów celebrytka przyznała, że mimo lepszego samopoczucia i negatywnego wyniku testu, wciąż budzi strach wśród sąsiadów:
Pozdrawiam moich wszystkich sąsiadów. Omijają mnie szerokim łukiem, ale ja im się nie dziwię, nie gniewam się, nawet nie mam żalu, bo ten wirus jest jeszcze do końca nieznany. Nie obrażam się. (...) Cała klatka została zdezynfekowana. I dobrze! Tak powinno być cały czas. My tego nie znamy, mamy prawo się bać.

Niedawno Gardias wróciła po miesiącu przerwy do pracy.

>>> Ostatnio pisaliśmy o kłótni Mii Khalify z fanem

36

Oglądany: 106904x | Komentarzy: 184 | Okejek: 274 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.01

20.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało