Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jak bardzo zmieniły się te gwiazdy od czasu swoich pierwszych wielkich ról

48 120  
194   12  
Czas nikogo nie oszczędza. Wszyscy się mniej lub bardziej zmieniamy. Zobaczmy, jak wyglądały gwiazdy w swoich pierwszych rolach.

#1. Alicia Silverstone

W wieku 6 lat Alicia Silverstone zaczęła pracować jako modelka i zaczęła pojawiać się w TV. Śliczna dziewczyna szybko podbiła serca widzów i otrzymała przydomek „dziewczyna marzeń”.

#2. Angelina Jolie

Ta piękna aktorka po raz pierwszy pojawiła się na ekranie jako dziecko w komedii „Lookin’ to Get Out”. W tym filmie zagrała razem z rodzicami - Jonem Voightem i Marcheline Bertrand.

#3. Nicole Kidman

Ta australijska aktorka zadebiutowała w filmie „Bush Christmas”. Pojawiła się w wielu hollywoodzkich produkcjach, otrzymała wiele nagród, a ostatnio świetnie zagrała z w serialu „Wielkie kłamstewka”.

#4. Elizabeth Hurley

22-letnia Elizabeth Hurley zaśpiewała partię Marietty w filmie „Aria”. Potem pojawiła się w kilku udanych filmach brytyjskich i hollywoodzkich.

#5. Ben Stiller

Ben Stiller zadebiutował w serialu telewizyjnym „Kate & Allie”. Od tego czasu jego kariera rozwijała się błyskawicznie, a teraz ma na koncie ponad 60 ról oraz pracę jako reżyser i scenarzysta.

#6. Rose McGowan

Błyskotliwa i kontrowersyjna Rose McGowan po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w „Encino Man”. Zagrała w wielu świetnych filmach, a ostatnio zajęła się muzyką i napisała książkę.

#7. Kirstie Alley

W latach 90. Kirstie była wielką gwiazdą i grała w kasowych filmach. Potem zniknęła z dużego ekranu, ponieważ miała problemy z nadwagą. Po wielu latach udało jej się wrócić do formy i na ekran.

#8. Jennifer Grey

Jennifer Grey zadebiutowała w filmie „Reckless”. W 1986 roku pojawiła się w filmie „Ferris Bueller’s Day Off”, a rok później zagrała w hicie „Dirty Dancing” u boku Patricka Swayze. Po tym wspaniałym początku kariery nastąpiła seria grania w epizodycznych rolach filmowych i serialowych.

#9. Robert Downey Jr.

Kariera Roberta rozpoczęła się w 1970 roku od filmu „Pound”. Jego nazwisko nie pojawiło się wtedy w napisach końcowych. Jego pierwsza pełnoprawna rola to „Baby It’s You”. Dziś Robert jest zdobywcą Złotego Globu i był nominowany do Oscara i Emmy.

#10. Renée Zellweger

Dwukrotna zdobywczyni Oscara i właścicielka 4 Złotych Globów rozpoczęła karierę od debiutu w „Dazed and Confused”. Dziś możemy ją oglądać w Netflixowym „What/If”.

#11. Christoph Waltz

Ten austriacki aktor stał się popularny dzięki roli Standartenführera Hansa Landy w filmie Quentina Tarantino „Bękarty wojny”. Karierę rozpoczął prawie 40 lat temu w czarno-białym filmie „Kopfstand”.

#12. Clint Eastwood

Ten legendarny aktor, reżyser filmowy i kompozytor rozpoczął swoją karierę jako statysta w filmie „Revenge of the Creature” nakręconym w 1955 roku. Dziś Clint Eastwood sam rzadko pojawia się na ekranie, pracuje głównie jako reżyser.
11

Oglądany: 48120x | Komentarzy: 12 | Okejek: 194 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.10

20.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało