Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Oni przyłapali rodzeństwo na robieniu naprawdę dziwnych rzeczy

76 961  
276   27  
Dorastanie z rodzeństwem potrafi być... specyficzne. Te historie przytoczone przez internautów są tego najlepszym dowodem.

#1.

W trakcie zamieci śnieżnych w '96 roku nakryłem mojego brata, jak posuwał śnieg. Dosłownie zrobił sobie otwór w zaspie i ślizgał się po niej w jedną i w drugą stronę. Przez lata martwiłem się, że wyrośnie z niego jakiś degenerat.

- OrinMacGregor

#2.

Kiedy byłem w 6 albo w 7 klasie, moja siostra postanowiła, że zaprosi do siebie grupkę koleżanek na małą posiadówkę. Ona w tym czasie była już chyba w 9 klasie, więc wszystkie dziewczyny były starsze ode mnie. Ja postanowiłem, że zrobię im kawał i schowałem się w szafie w jej pokoju, jeszcze zanim przyszły. Pomyślałem, że wyskoczę w którymś momencie z krzykiem i je przestraszę.

Dziewczyny przyszły, posiedziały już chwilę, a ja podjąłem decyzję, że to mój czas. Wyskoczyłem z szafy. Dziewczyny naprawdę się wystraszyły... bo wszystkie były topless, a niektóre siedziały w samych majtkach. Nigdy w życiu nie zobaczyłem tylu cycków naraz. Siostra mnie okrzyczała i wyrzuciła z pokoju. Wyszedłem i nigdy w życiu nikomu o tym nie powiedziałem.

- userofcruiser

#3.

Kiedy miałam już ponad 15 lat, mój brat miał 11 lat. W pewnym momencie postanowił, że wejdzie do mojego pokoju, żeby zaprosić mnie na partyjkę Mortal Kombat. Niestety wszedł w momencie, kiedy trzy moje palce spoczywały między moimi nogami, a ja leżałam na podłodze. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

- Hej, siostra, chcesz pograć ze mną w.... AAAAA!!!! (odwrócił się i uciekł)
- NIEEEEE! (wstałam z krzykiem i zaczęłam wkładać spodnie)

Nigdy o tym nie rozmawialiśmy.

- chags88

#4.

Usłyszałem motyw z Króla Lwa z pokoju siostry. Kiedy wszedłem, zauważyłem, że odgrywa całą scenkę. Łącznie z galopem gazeli, tuptaniem słoni i unoszeniem psa, żeby zaprezentować go pozostałym zwierzętom.

- DaniL_15

#5.

Wszedłem do pokoju brata i przyłapałem go na tym, że jechał na ręcznym do zdjęcia Davida Hasselhoffa. To była najdziwniejsza rzecz, jaką w życiu widziałem.

- RandosaurusRex

#6.

Przyłapałem mojego brata na rozrzucaniu fałszywych pieniędzy wokół kota, którego zmuszał do tańczenia wokół nogi od krzesła. Noga miała imitować rurę w nocnym klubie, a kot miał imitować... sami wiecie kogo.

- NeonNintendo

#7.

Przyłapałem moją 5-letnią siostrę na tym, jak lizała się ze znakiem stop przed naszym domem.

- GameLoser93

#8.

Mój brat nakręcił p0rno. Ale nie taki zwykły film dla dorosłych. On, razem z jednym kumplem (mieli wtedy po 20 lat), postanowili zrobić film z lalkami Barbie w rolach głównych. Lalki były jedynymi aktorkami. Zaczęło się od niewinnego spotkania na herbatkę, a skończyło na ostrych akcjach w łóżku.

- RakshaNain

#9.

Przyłapałem młodszego brata na trzepaniu sobie do filmów z ćwiczeniami Richarda Simmonsa.

- thisguy883

#10.

Kiedy miałem 13 lat, a mój młodszy brat miał 11 lat, przyłapałem go, jak palił trawę za domem. I nie chodzi mi tutaj o żadne środki odurzające. Palił zwykłą trawę (taką z trawnika) i udawał, że jest na haju.

- michaelrohansmith

#11.

Mój ojciec jest fanatykiem Star Treka, a mój brat zajmuje się robieniem efektów specjalnych do filmów i seriali. Pracował przy Doktorze Who i kilku innych niskobudżetowych produkcjach. Kiedy przyjechałam do domu pewnego dnia, nakryłam ojca i brata siedzących w garażu i tworzących maskę Kardasjanina ze Star Treka z twarzy mojego ojca. Tata miał w nosie te wszystkie rurki, żeby mógł oddychać, a mój brat oblepiał jego twarz gliną. Dzięki temu mamy teraz w domu popiersie Kardasjanina z twarzą mojego ojca.

- seksy

#12.

Kiedy miałem 16 lat, mój brat nagle wszedł do mojego pokoju i nakrył mnie, jak próbowałem przeciągnąć taki łańcuszek z drobnych kuleczek przez swój nos i gardło. Wiecie, włożyć do nosa i wyciągnąć z gardła. Kiedy wchodził, łańcuszek właśnie znikał w nosie, a ja zaczynałem wyciągać go z ust. Nie pytajcie po co... chciałem zobaczyć, jak to jest.

- Slambovian

#13.

Przyłapałem siostrę na przygotowywaniu surowego steku w mikrofalówce. Może i nie jest to dziwne, ale niesamowicie głupie.

- string97bean

#14.

Kilka tygodni temu przyłapałem mojego 9-letniego brata w pokoju mamy z jej stanikiem na twarzy. Nie miał nic na swoją obronę i nie wiedział, jak się wytłumaczyć.

- AwkwardTrollLikesPie

#15.

Mój młodszy, 13-letni brat zawsze wracał trochę wcześniej niż ja do domu ze szkoły. Dzięki temu, że jego lekcje trwały krócej, był na miejscu 30 minut przede mną. Pewnego dnia strasznie cisnęła mnie dwójka, więc pobiegłem do domu bez zastanowienia, przez co przyszedłem wcześniej niż zwykle. Nie myśląc długo, wbiegłem przez drzwi i pobiegłem prosto do łazienki. Przyłapałem mojego brata leżącego na podłodze i odrabiającego lekcje... nago. Kiedy zapytałem, co to ma być, powiedział, że podłoga jest taka chłodna i przyjemna dla jego ciała.

- SuperBrad213
9

Oglądany: 76961x | Komentarzy: 27 | Okejek: 276 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.10

25.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało