Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Co takiego fajnego było w latach 90. za czym najbardziej tęsknisz

73 478  
254   139  
Lata 90. były dla wielu osób wspaniałym i niezwykłym okresem w życiu. Nie da się ukryć, że pod wieloma względami były wręcz unikatowe. Wielu osobom brakuje pewnych elementów, które wtedy gościły w ich życiu, a dzisiaj ich już nie ma. Niektórzy postanowili podzielić się tym, za czym najbardziej tęsknią.

#1.

Spotkania z ziomkami, żeby pograć w GoldenEye na Nintendo 64.

- slumbersloth

#2.

Rodzice nie mieli pojęcia, gdzie się szwendam i nikomu to nie przeszkadzało.

- ibeatthechief

#3.

Życie bez mediów społecznościowych (tak... wiem, że mogę po prostu z nich nie korzystać, ale to przecież nie będzie to samo), dobra muzyka, całe weekendy spędzone w łóżku, zero odpowiedzialności, pisanie pamiętników.

W latach 90. byłem nastolatkiem i to był dla mnie piękny okres w życiu. Gdybym mógł cofnąć czas do 97-98 roku i go zamrozić, to bez wahania bym to zrobił.

- passadonut

#4.

Pozytywne spojrzenie w przyszłość.

- zakelo42

#5.

Nie każdy miał telefon komórkowy i organizowaliśmy wtedy niezapomniane imprezy. Życie uliczne i klubowe wyglądało zupełnie inaczej.

- tigermomo

#6.

Brak mediów społecznościowych, brak możliwości skontaktowania się z każdym w każdej chwili. Tak, były telefony stacjonarne, a komórki pojawiły się pod koniec lat 90., jednak te możliwości są mieczem obosiecznym. Niby w każdej chwili możesz do każdego napisać, ale przez to ludzie odczuwają ciągłą potrzebę "bycia w kontakcie".

- molotovzav

#7.

Tęsknie za starymi reklamami. Pamiętam, że miałem nawet swoje ulubione. Były bardziej kolorowe, bardziej zwariowane i przede wszystkim bardziej zabawne niż teraz.

- Tennybrotha

#8.

Świeżość tych wszystkich gier. Kiedyś było więcej miejsca na innowacje i pojawiała się ona na każdym kroku. Teraz większość rzeczy już była, a twórcy żerują głównie na utartych schematach.

- DAVasquez

#9.

Optymistyczne spojrzenie na świat. Wydaje mi się, że teraz wszystko jest o wiele bardziej negatywne (szczególnie w dobie pandemii).

- Flick1981

#10.

Programy telewizyjne (szczególnie kreskówki). Wiem, że wciąż produkuje się mnóstwo świetnych filmów i seriali, jednak kiedyś wyglądały one zupełnie inaczej. Nikt nie przejmował się poprawnością, nie próbował na siłę forsować pewnych ideałów, wszystko było jakieś takie prostsze. Poza tym stare kreskówki znacznie bardziej mnie bawią.

- Insidendonut88

#11.

Tazosy z pokemonami. Nie mogę uwierzyć, że wszyscy tak szaleliśmy za okrągłymi kawałkami tektury z nadrukiem.

- all6the6same

#12.

Zbieranie i wymiana kartami z pokemonami. Mało kto rzeczywiście używał ich do gry. Większość po prostu zbierała i się wymieniała.

- LJLondon

#13.

Muzyka lat 90. była dla mnie idealna. Prawdopodobnie była to ostatnia dekada, zanim wszystko stało się strasznie komercyjne i rozpoczęła się taśmowa produkcja gwiazdeczek.

- Bubble12738f4

#14.

Jakość filmów. Fajne scenariusze, pokazy umiejętności kaskaderskich, nie wszystko robiło się za pomocą CGI, czym obecne filmy są wręcz przesiąknięte.

- TR8R2199
10

Oglądany: 73478x | Komentarzy: 139 | Okejek: 254 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.01

19.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało