Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Prezydent Chin każe żołnierzom przygotować się do wojny

116 874  
217   203  
W dzisiejszym odcinku o mężczyźnie, który zadaje kłam twierdzeniu, iż starość nie radość. 72-letni Niemiec wyrwał 31-letnią studentkę, która twierdzi, że z nikim nie miała tak dobrego bzykanka. Jakie jeszcze są jej zdaniem zalety sypiania z ponad dwukrotnie starszym partnerem?

#1. Polityk PiS ma sposób na pokonanie koronawirusa


Zdjęcie (c) AKPA

Były marszałek Senatu Stanisław Karczewski w obliczu załamania polskiej służby zdrowia żartuje, iż najlepszym sposobem na wzmocnienie swojej odporności jest... jedzenie jabłek.
Proponuję jabłka. „Jedno jabłko z wieczora i nie ma doktora” - zachęcam do jedzenia owoców. Polecam dwa jabłka.

Polityk PiS, a prywatnie lekarz, bagatelizuje obecną sytuację w Polsce i twierdzi, że można było się jej spodziewać. Uważa, że drugiego lockdownu nie będzie, bo polska gospodarka tego nie zniesie. Uspokaja też, że szpitale są przygotowane na falę zachorowań:
Przygotowaliśmy się. Mamy odpowiednią ilość respiratorów. W każdej chwili można zwiększyć ilość łóżek w szpitalach.

#2. Roman Giertych zatrzymany przez CBA. Twierdzi, że PiS chce odwrócić uwagę od katastrofy epidemicznej


Zdjęcie (c) AKPA

CBA zatrzymało Romana Giertycha w związku ze śledztwem dotyczącym działań na szkodę spółki notowanej na GPW. Były polityk miał z niej wyprowadzić 90 mln złotych. Giertych przekonuje, że zatrzymanie ma charakter polityczny. Opublikował też oświadczenie, w którym stawia sprawę jasno:
Zostałem dziś zatrzymany pod zarzutem działania na szkodę jakiejś spółki, skuto mnie kajdankami w przeddzień sprawy aresztowej Leszka Czarneckiego, którego jestem jedynym obrońcą. Nie pozwólcie, żeby moje zatrzymanie przykryło katastrofę epidemiczną rządu PiS, bo taki jest tego cel.

Roman Giertych za pośrednictwem mediów społecznościowych regularnie krytykuje rząd Prawa i Sprawiedliwości. W przeszłości był m.in. pełnomocnikiem Donalda Tuska.

#3. Zmarł znany poeta. Twierdził, że pogotowie nie chciało mu pomócKilka dni temu na profilu Mirosława Jerzego Gontarskiego pojawił się dramatyczny wpis o treści:
Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się.

Wrocławski poeta został przyjęty do szpitala w stanie agonalnym, gdzie wkrótce zmarł. Nie wiadomo, na co chorował, choć wśród internautów pojawiają się spekulacje, że przyczyną śmierci artysty był COVID-19.

#4. Prezydent Chin każe żołnierzom przygotować się do wojnyXi Jinping odwiedził niedawno bazę wojskową w prowincji Guangdong. Podczas spotkania z żołnierzami zaapelował, by byli przygotowani na wojnę.
Musicie skupić swoje myśli i swoją energię na przygotowaniach do wojny.

Prezydent odwoływał się też do konieczności obrony "suwerenności, integralności terytorialnej, interesów na morzach i poza granicami kraju". Gotowość do wojny wynika z napiętych stosunków z USA, które coraz śmielej angażują się w spór na linii Chiny-Tajwan. Ponadto Donald Trump oskarża chiński rząd o kłamstwa i zaniedbania w związku z pandemią koronawirusa.

#5. Czeski minister zdrowia przeprasza naród za COVID-ową klęskęNa początku pandemii Czechy sprawiały wrażenie kraju, który bardzo dobrze radzi sobie z rozprzestrzeniającym się wirusem. Obecnie u naszych sąsiadów notuje się rekordowe przyrosty zachorowań. Nowy minister zdrowia Roman Prymula w przemówieniu do narodu przeprosił za wszystkie dotychczasowe błędy czeskiego rządu w związku z pandemią:
Z pełną świadomością od początku epidemii mówiłem głośno, że zwalczanie jej jest procesem długotrwałym. Tak, może nie byłem wystarczająco przekonujący i nie nalegałem na środki chroniące nas przed drugą falą. Może powinienem apelować o to z większym naciskiem. Nie zrobiłem tego i za to was przepraszam. Nie jestem doskonały. (...) Żadnej epidemii nie da się ujarzmić bez strat gospodarczych i społecznych (...), ale to nieprawda, że stoimy przed wyborem między zdrowiem a ekonomią. Gospodarka działa tylko wtedy, gdy epidemia jest pod kontrolą, szpitale nie są przepełnione, a ludzie nie muszą zamykać się w domach z obawy przed wirusem.

W Czechach odnotowano około 130 tysięcy zakażeń koronawirusem.
WP

#6. 31-latka twierdzi, że ma idealny seks z 72-letnim kochankiemGdy w zeszłym roku Julia Strauss poznała starszego o 41 lat Bernda Hasenbanka, od razu poczuła, że to może być partner na całe życie. Mieszkance Frankfurtu nie przeszkadzał nawet fakt, iż mężczyzna był starszy od jej rodziców. Obecnie ich związek rozkwita, a życia łóżkowego pozazdrościłby im chyba każdy.
Moje życie seksualne z Berndem jest lepsze niż wszystko, czego kiedykolwiek doświadczyłam
- chwali się 31-letnia Julia, po czym dodaje:
Każdy dzień z nim jest lepszy. Od samego początku zobaczyłam, że Bernd to silny i zdrowy człowiek o żywym duchu. Zdziwiło mnie za to jego doświadczenie w sypialni. Jest bardzo sprawny seksualnie. Spotykałam się z mężczyznami, którzy byli do 26 lat starsi ode mnie, ale żaden nie był tak dobry jak Bernd.Kobieta kontynuuje:
Na początku czuliśmy się niepewnie w przestrzeni publicznej, ponieważ ludzie patrzyli na nas, gdy trzymaliśmy się za ręce. Pewnie myśleli, że to dziwne widzieć młodą kobietę ze starszym mężczyzną, ale teraz odbijają się od naszej energii. Widzą, że jesteśmy zakochani i tylko to się liczy.

Bernd, który ma dwójkę dzieci starszych od swojej kochanki, jest zachwycony związkiem z Julią:
Z Julią znów czuję się jak nastolatek, ponieważ jestem zakochany, więc bycie zakochanym zawsze oznacza, że dajesz z siebie maksimum. Julia nie sprawia, że młodnieję, ponieważ jestem już młody duchem. Czasami zachowuje się bardziej dojrzale niż ja. Moje dzieci zaakceptowały ją, ponieważ są szczęśliwe, widząc, że ich tata jest szczęśliwy.

72-latek zdaje sobie sprawę z różnicy wieku, ale broni swojej relacji:
Nie jestem typem brudnego starca, który chce posiąść młode ciało. Zakochaliśmy się, doceniamy i rozumiemy. Wcześniej byłem w dwóch długich związkach z kobietami młodszymi o 10 i 15 lat, ale żadna z nich nie potrafiła porozumiewać się na tym samym poziomie co Julia. Jest taka pewna siebie. Ludzie zakładają, że Julia ma kompleks ojca, ale tak nie jest, a ja nie jestem w stanie być jej tatusiem.

Z początku rodzice Julii byli zszokowani, że ich córka znalazła sobie partnera, który mógłby być jej dziadkiem. Po kilku spotkaniach z Berndem zmienili jednak zdanie. Życzymy szczęścia.>>> Ostatnio pisaliśmy o żenujących tweetach Andrzeja Dudy

32

Oglądany: 116874x | Komentarzy: 203 | Okejek: 217 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.08

03.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało