Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Sasin zatrudnił makijażystkę. Płaci jej 10 tysięcy miesięcznie

102 327  
274   86  
W dzisiejszym odcinku o papieżu, który odwiedził Wadowice. Poruszeni wierni klękali i modlili się do niego. Będzie też o 22-letniej influencerce, która wpadła w tarapaty z powodu swoich nagich zdjęć.

#1. Biskupi nic sobie nie robią z pandemii i pozują bez maseczek

Ejj0M5wXYAExBvg?format=jpg&name=large

Powyżej zdjęcie księży biskupów wykonane podczas 387. Zebrania Plenarnego KEP w Archidiecezji Łódzkiej. Widzimy na nim kilkudziesięciu duchownych stosujących się do zasad dystansu społecznego. Więcej nie trzeba dodawać.


#2. Uchodźcy z Ugandy udawali gejów, by dostać azyl w Holandii

photo-1526817575615-3685e135615d?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=988&q=80

Przeprowadzone przez holenderski urząd imigracyjny śledztwo wykazało, że w latach 2014-2017 rozpatrzono pozytywnie wnioski kilkuset imigrantów z Ugandy, którzy mieli deklarować homoseksualizm. Wszystko po to, by otrzymać pozwolenie na legalny pobyt w Holandii. Imigranci mieli przed przybyciem do Europy przejść specjalne szkolenie z "bycia gejem". W ten sposób udało im się oszukać urzędników. Śledztwo wciąż trwa i niewykluczone, że fałszywych gejów i lesbijek jest dużo więcej.


#3. Sasin zatrudnił makijażystkę. Płaci jej 10 tysięcy miesięcznie

Koncert-Chopcy-z-tamtych-lat-lipiec-2017.jpg
Zdjęcie (c) AKPA

Ministerstwo Aktywów Państwowych w dobie pandemii koronawirusa postanowiło zatrudnić profesjonalną makijażystkę. Umowa podpisana z Moniką Kędzierską-Tymon opiewa na 10 tys. złotych. Kobieta pracowała na planie takich programów jak "Must be the music" czy "Hell's kitchen". Teraz będzie malowała Jacka Sasina i jego kolegów przed wystąpieniami w telewizji.


#4. Chciał sobie zrobić selfie z zabytkową rzeźbą. Pomnik runął na ziemię

glowne-5b941d438ff51004fb83bbeb9.jpg

Osiemnastowieczna rzeźba mitologicznej Ledy runęła na ziemię, gdy jeden z turystów odwiedzających Muzeum Pałacu w Rogalinie wspiął się na wykonany z piaskowca pomnik, by zrobić sobie efektowną sweet focię. Co ciekawe, żadna z przebywających w tym czasie w pobliżu osób nie zwróciła mężczyźnie uwagi. Jedyny pozytywny aspekt tej sytuacji jest taki, że turysta sam zgłosił się do muzeum, zapewniając, że pokryje wyrządzone szkody.


#5. Ludzie klękali przed papieżem, który spacerował po Wadowicach. Okazało się, że to przebrany aktor

91bb1873f73236f805b6d2a45b3e9a85,750,0,0,0.jpg

W niedzielę 18 października w Wadowicach odbędzie się koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły. Z tej okazji na miejskim rynku kręcono teledysk, w którym wystąpił aktor przebrany za papieża. Niestety wiele osób naprawdę uwierzyło, że Wadowice odwiedził ojciec święty. Jak relacjonuje mieszkanka miasta, która akurat znajdowała się w pobliżu:
Na początku chodził powolnym krokiem po płycie rynku sam. Na ten widok w pierwszym odruchu jedni zaczęli się żegnać, inni klękać, a jeszcze inni uśmiechać rozbawieni. Było dziwnie. Dopiero potem, gdy dołączyli do niego jacyś ubrani na czarno faceci z kamerami, wydało się, że to przebieraniec.


#6. Oferowała nudesy za głos na Bidena. Teraz ma kłopoty

5ef1d6524dca6855851d92a5?width=600&format=jpeg&auto=webp

Influencerka Tana Mongeau straciła status zweryfikowanego konta na YouTube po tym, jak wyszło na jaw, że za pośrednictwem OnlyFans oferowała nagie zdjęcia w zamian za głosowanie na Joe Bidena w wyścigu po amerykańską prezydenturę. Wielu internautów podejrzewa, że 22-latka złamała w ten sposób prawo federalne. Tana nie wypowiedziała się póki co na temat swojej "wielkiej straty". Niewykluczone, że za swoją śmiałość przyjdzie jej zapłacić najwyższą z możliwych cen - utratę znaczka zweryfikowanego konta na Instagramie!


>>> Ostatnio pisaliśmy o Magdalenie Ogórek i macaniu jej włosów

20

Oglądany: 102327x | Komentarzy: 86 | Okejek: 274 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.12

30.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało