Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Rzucił żonę po 19 latach małżeństwa i spełnia się w trójkącie

99 933  
306   116  
W dzisiejszym odcinku o facecie, który zamówił do domu dziewczynę do towarzystwa. W drzwiach stanęła mama jego najlepszego kumpla. Będzie też o 46-latku, który rzucił żonę po 19 latach małżeństwa i obecnie układa sobie życie z dwiema kobietami jednocześnie.

#1. Zamówił do domu dziewczynę do towarzystwa. W drzwiach stanęła mama jego najlepszego kumpla

photo-1600325480183-3c869fad8e46?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1189&q=80

W rozmowie z "Mirror" James, który sześć lat temu wstąpił do armii, wyjaśnia, dlaczego woli płacić za seks dziewczynom do towarzystwa, niż żyć w normalnym związku.
Korzystanie z dziewczyn do towarzystwa oznacza, że mogę zaspokoić swoje potrzeby seksualne bez żadnych zobowiązań. Myślę, że robię wszystko co najlepsze w bardzo wyjątkowej dla siebie sytuacji. Zawsze rezerwuję dziewczynę, bez względu na to, gdzie stacjonuję w armii; kiedy ostatnio wróciłem do domu, po kontuzji, nie mogłem się doczekać, żeby kogoś zarezerwować. Zawsze lubiłem MILF-y, więc zdecydowałem się na kobietę, która kreowała się na seksowną kochankę. Nie pokazywała twarzy na swoich zdjęciach, ale zwróciła moją uwagę zapewnieniami co do tego, do czego jest zdolna podczas spotkań.

Mężczyzna nie miał pojęcia, że pani z internetu okaże się jego znajomą.
Otworzyłem drzwi i kto stał przede mną? Mama mojego najlepszego przyjaciela. Pomyślałem, k**wa, to jest niezręczne. Kontynuowała spotkanie, jakbyśmy się nawet nie znali. Najwyraźniej ją pociągałem. To był dziwny obrót wydarzeń, ale faktycznie zwiększył emocje - chcesz tego, czego nie możesz mieć. Wiedziałem, że nie powinienem był tego kontynuować. Nie rozmawialiśmy zbyt wiele, od razu przeszliśmy do seksu!

James i MILF uzgodnili, że nigdy nikomu nie powiedzą o swoim spotkaniu. Co ciekawe, mężczyzna wie, że syn kobiety używa tego samego portalu z dziewczynami na zamówienie. Niewykluczone, że pewnego dnia spotka się z własną matką...


#2. Donald Trump świętuje zwycięstwo nad koronawirusem

?url=https%3A%2F%2Fstatic.politico.com%2Ffa%2Fd0%2F40cb84704140ba88d944aae7737d%2F20201004-donald-trump-ap-773.jpg

Donald Trump opublikował na Twitterze nagranie, w którym wypowiada się na temat zarażenia koronawirusem. Prezydent USA sugeruje, że nauczył się w końcu czegoś na temat COVID-19:
To jest interesująca podróż. Wiele nauczyłem się o Covid-19 (...) To prawdziwa szkoła. Rozumiem już to. Wiem, o co chodzi.

Trump zaapelował też do Amerykanów, by nie dali się zdominować lękowi przed śmiertelnym patogenem:
Nie bójcie się koronawirusa. Nie dajcie mu się zdominować, nie bójcie się go. Pokonamy go. Mamy najlepszy sprzęt medyczny i lekarstwa.

Donald Trump zapomniał dodać, że przeciętny Amerykanin nie ma dostępu do leczenia, któremu on sam został poddany.


#3. Zabił, bo w hamburgerze znajdował się majonez. Właśnie usłyszał wyrok

photo-1572802419224-296b0aeee0d9?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1003&q=80

35-letni Andra Crockett z amerykańskiego stanu Arkansas został właśnie skazany na 130 lat więzienia za wyjątkowo okrutne i bezsensowne morderstwo. Mężczyzna poprosił swojego brata Kevina Thomasa i znajomą Priscillę Aldridge o to, by zamówili mu hamburgera w jednym z barów szybkiej obsługi. Po otwarciu opakowania Crockett wpadł w szał, bo kanapka nie spełniała jego oczekiwań. Sąsiad mężczyzny słyszał, jak 35-latek krzyczał na Priscillę:
S*ko, przecież wiesz, że nie lubię majonezu w hamburgerze.

Następnie rozległy się cztery odgłosy strzałów z pistoletu. Kobieta zginęła na miejscu, zaś brat Andry przeżył mimo trzech strzałów oddanych z bliskiej odległości. Teraz morderca resztę życia spędzi za kratkami i raczej mało prawdopodobne, by dostawał na obiad hamburgera.


#4. WHO twierdzi, że koronawirusem zaraził się już co dziesiąty człowiek

photo-1585858229735-cd08d8cb510d?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Dyrektor WHO ds. sytuacji kryzysowych dr Michael Ryan wyjawił, że zdaniem organizacji pandemia koronawirusa dosięgła już wielokrotnie większej liczby ludności niż ta, którą wskazują oficjalne statystyki.
Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia koronawirusem mogło zakazić się dotychczas już około 10 proc. ludności świata.

Oznacza to, że wciąż miliardy ludzi są narażone na COVID-19:
To zależy od kraju, miasta i wsi, różnych grup. Ale oznacza to, że ogromna większość świata jest zagrożona. Wiemy, że pandemia będzie nadal ewoluować, ale wiemy również, że mamy działające narzędzia, aby powstrzymać transmisję wirusa i ratować życia, i są one do naszej dyspozycji.

Według oficjalnych danych koronawirusa wykryto u ponad 35 mln ludzi na całym świecie.


#5. Proboszcz z Nowego Targu twierdzi, że w jego kościele nie ma koronawirusa

photo-1584020933234-43c38930e481?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Ksiądz Jan Karlak, proboszcz parafii św. Jana Pawła II na Równi Szaflarskiej, oznajmił podczas jednej z ostatnich mszy, że wierni nie muszą nosić w kościele maseczek. W świątyni zamontowano bowiem specjalny system do zwalczania wirusów.
Proszę się nie martwić, bo w tym momencie nikt w naszym kościele nie może się zarazić ani grypą, ani COVID-em, ani bakterią, ani żadnym wirusem.

Jak zapewnia duchowny, instalacja została opracowana przez NASA i jest stosowana m.in. w samolotach Boeinga. Specjalne lampy i mechaniczna wentylacja neutralizują do 99,9% zarazków.
Dlatego można w naszym kościele uczestniczyć w liturgii bez maseczki. Proszę się nie martwić, że można się zarazić, bo nie można.


#6. Rzucił żonę po 19 latach małżeństwa i spełnia się w trójkącieShai Fishman, który jest zagorzałym zwolennikiem poligamii, przyznaje, że sam już nie wie, ilu monogamistów przekonał do takiego stylu życia. 46-latek odszedł od żony Danielle po 19 latach małżeństwa i wdał się w romans z dwiema kobietami jednocześnie. Nie mógł dłużej znosić tego, że Danielle preferowała monogamię:
Podczas gdy moje małżeństwo z Danielle mogło wydawać się idealne według standardów innych ludzi, zaspokajałem tylko potrzeby bezpieczeństwa, bycia dla kogoś ważnym i miłości. Jest to zbyt powszechna konsekwencja posiadania tylko jednej opcji kochania, którą jest „domyślna monogamia”. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że w menu jest inna opcja. Byliśmy razem przez około 19 lat, a po około 13 latach małżeństwa wszystko się zmieniło. Zawsze kwestionowałem monogamię i bycie z jedną osobą.

Jakiś czas po rozstaniu z żoną Shai poznał przez internet Leę i Krissy.
Obie określały się jako monogamistki, ale nie dawałem za wygraną. Nigdy nie wiadomo, jak ktoś może być otwarty. W rzeczywistości prawdopodobnie spotykałem się z większą liczbą monogamicznych kobiet, niż mogę zliczyć. Jeśli większość monogamicznych związków zawodzi, ludzie nieuchronnie mają pytania, więc mówię: „spójrzmy na tę drugą opcję”.

Obecnie mężczyzna jest szczęśliwy z nowymi partnerkami i planuje stworzyć coś na wzór „plemienia, do którego przyłączaliby się kolejni miłośnicy poligamii. Jego marzeniem jest uczynić ze świata jedną wielką wylęgarnię poligamistów.

6d363760-03ac-11eb-ae7d-377e387e7dd1


>>> Ostatnio pisaliśmy o pastorce, która została striptizerką

33

Oglądany: 99933x | Komentarzy: 116 | Okejek: 306 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało