Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najgorsze rzeczy, które przydarzyły się w trakcie bara-bara

73 637  
274   35  
Jest mnóstwo sposobów na to, aby najwspanialsze rzeczy na świecie zamienić w najgorszy koszmar. Nie inaczej jest również z tym, co dorośli robią w sypialni (i nie tylko). Mamy tu kilka historii, które są najlepszym na to dowodem.

#1.

Moja eks kopnęła mnie kiedyś w brzuch w trakcie szczytowania. Byłem na górze, więc spadłem z łóżka na podłogę i rozbiłem głowę. Resztę nocy spędziłem w szpitalu...

- Ropek13

#2.

Zatrzymał się nagle w połowie i powiedział: wiem, że to zły moment na takie wyznania, ale myślę, że powinniśmy zostać przyjaciółmi.

- Twilight_Cee

#3.

Robiłem to z jakąś laską na domówce u kumpla i ona krwawiła i zakrwawiła nas oboje. Było ciemno i nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, aż nie wróciliśmy do wszystkich na imprezę. Cali we krwi...

- freedomnerd

#4.

Moja dziewczyna postanowiła wysmarować mnie maścią na obolałe mięśnie po treningu. Po wszystkim pomyślała, że zrobi mi małą przyjemność. Niestety zapomniała o umyciu dłoni, co zaowocowało lekkim pieczeniem... na samym początku. Potem było już tylko gorzej, a na samym końcu poczułem istne piekło w kroczu. Męczyłem się jeszcze przez pół godziny, a potem samo przeszło. Teraz się z tego śmiejemy, ale wtedy czułem, że to najgorsze chwile mojego życia.

- hugeduck777

#5.

Zadbałem o romantyczny nastrój i scenerię. Wanna z jacuzzi, świece, romantyczna muzyka i woda z pianą. Ona nachyliła się w moją stronę, żeby mnie pocałować i nagle jej włosy zajęły się ogniem od świec. Zgasiliśmy je dość szybko, ale jej panika i smród palonych włosów zabiły cały nastrój.

- jumpie-cabies

#6.

Byłem kiedyś w związku na odległość i widywaliśmy się bardzo rzadko. Nie muszę chyba dodawać, co się działo, kiedy przyjeżdżała do mojego miasta na te kilka dni. Uwalnialiśmy całe gromadzące się w nas napięcie i robiliśmy sobie ostre maratony.

Pewnego takiego razu znaleźliśmy się w naprawdę dziwnej pozycji, a ja poczułem, że coś tam na dole zaczyna mnie ciągnąć... sam nie wiem nawet, jak to nazwać. Już miałem zmienić pozycję, ale zauważyłem, że jej zaczęło się to podobać. Więc zacisnąłem zęby i wytrwałem do końca.

Kiedy znów wyjechała, ja zauważyłem dziwną kulkę pod moim brzuchem. Zacząłem układać w głowie najgorsze scenariusze... rak, albo coś podobnego. Poszedłem więc do lekarza, który zdiagnozował przepuklinę. Skończyło się na operacji.

- Superdunez

#7.

Pewnego razu na świątecznej imprezie firmowej tak bardzo zmasakrowaliśmy się z moim współpracownikiem, że zaczęliśmy ze sobą flirtować. Kiedy w końcu wylądowaliśmy sami w pokoju i miało do czegoś dojść, ja zaczęłam chyba trzeźwieć i zastanawiać się, czy dobrze robimy. Nie wiedziałam, jak mu to powiedzieć, więc kiedy tylko zdjął spodnie, zaczęłam płakać.

On chyba pomyślał, że zrobiłam to na widok jego gołego od pasa w dół... Teraz między nami jest już dobrze i znów się kumplujemy, ale on do dzisiaj nie chce mi spojrzeć w oczy.

- PositivePoet79

#8.

W pewnym momencie on zaczął na mnie miauczeć...

- KatieL6547

#9.

Raz byłam z gościem, który zaciągał się moimi pachami, mimo że mówiłam mu, że to mi się nie podoba i mnie krępuje. Do tego dochodził w 10 sekund.

- tminica

#10.

Raz wziąłem LSD z dwiema laskami. W pewnym momencie zaproponowały trójkącik. Ja się zgodziłem, ale za nic nie mogłem obudzić swojego małego kolegi. Taka okazja przeszła mi koło nosa.

- adamrhine37

#11.

Raz byłam z kolesiem, który był tak nudny, że w trakcie stukanka zastanawiałam się, co ugotuję na obiad i co muszę kupić w sklepie.

- Remarkable-Season

#12.

W połowie nagle przestał, wstał z łóżka i wrócił z miską prażynek. Wtedy wiedziałam, że to ten jedyny. Dziś jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

- fuckinyaldi

#13.

Pierwszy raz spałam z facetem, z którym spotykałam się od dwóch miesięcy. Skończył w mniej niż dwie minuty i chciał iść spać. Pomyślałam... ok i odwróciłam się na bok. Przytulił się do mnie na łyżeczkę, złapał mnie za pierś i powiedział: właśnie tak zasypiałem z mamusią.

- ladyhighbun

#14.

Powiedziała mi, że mam mniejszego niż ostatni koleś, z którym ostatnio spała, przez co przeszedłem ze stanu gotowości do kompletnego flaka w mniej niż 5 sekund.

- Vtjets77

#15.

Jej mąż wrócił do domu.

Nie miałem pojęcia, że jest mężatką.

Nawet nie usłyszałem, jak wchodził. W jednej chwili robiłem to z nią od tyłu, a w następnej ktoś mnie dusił, a ja traciłem przytomność, kiedy ona krzyczała i błagała go, żeby przestał. Potem była już tylko ciemność. Obudziłem się całkiem nagi z ubraniami rozrzuconymi dookoła na jego trawniku. Strasznie bolała mnie głowa. Musiał mnie ciągnąć po schodach.

- caddy1984

#16.

To była jednorazowa akcja. Wiecie, laska na jedną noc. Nie miałem z nią większych planów. Było już bardzo... gorąco. Ona nagle wstała i powiedziała, że idzie się przygotować. Wróciła chyba po 20 minutach, a nie to było najgorsze. Najgorsze było to, że przyszła w pełnym kostiumie Barneya Dinozaura, a ja nie wiedziałem, co mam o tym myśleć.

- whatnameisnttaken098

#17.

Wyrzuciłem zużytą gumkę za siebie na podłogę, bo naszła mnie ochota na drugą rundę. Kiedy robiłem swoje, usłyszałem nagle za sobą taki dziwny odgłos, jakby ktoś się dusił. To był jej kot. Wtedy do pokoju wparowała jej matka, która myślała, że ktoś umiera. Możecie sobie wyobrazić, co było dalej...

- zagacious
11

Oglądany: 73637x | Komentarzy: 35 | Okejek: 274 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.11

27.11

26.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało