Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Dramatyczna relacja Emily Ratajkowski z nagiej sesji zdjęciowej

161 330  
318   227  
W dzisiejszym odcinku o Kasi Cichopek, która wyjawiła powód, dla którego mężczyźni zdradzają. Będzie też o szokującej relacji znanej modelki Emily Ratajkowski. Co wydarzyło się podczas nagiej sesji zdjęciowej w 2012 roku?

#1. Kasia Cichopek wyjawia, dlaczego mężczyźni zdradzają

MjAyMDA5YgsgGzt3bk5vHmNDby0oF2FINFt3Zm4CdV45VistLVA_DzEWYyMzQD0LNgljNC0aLBooVjt1blEkGTEVLD1uUCAIJB1iIHFUKVt5TShpJAV4D2xNdHUlGCxScBhgJiNRflxwG3VwdwQuSDw=

Celebrytka znana z roli w tasiemcu "M jak miłość" jakiś czas temu dołączyła do grona prowadzących poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie". W jednym z ostatnich odcinków w studio gościł seksuolog, który poruszył temat zdrad wśród mężczyzn. Jak się okazało, Kasia Cichopek miała w tej kwestii znacznie więcej do powiedzenia od eksperta:
Kobiety po narodzeniu dziecka oddalają się od mężczyzn, całą swoją uwagę kierują na potomstwo. Mężczyzna swoją robotę zakończył na etapie spłodzenia malucha i czuje się niepotrzebny.

"Aktorka" wyjaśniła też, dlaczego tak ważne jest dbanie i rozpieszczanie swojego partnera:
Stare powiedzenie mówi, że jak nie zjesz obiadu w domu, to zjesz obiad na mieście, więc trzeba dbać!

Kasia Cichopek od 12 lat jest żoną tancerza Marcina Hakiela.


#2. Szefowa Komisji Europejskiej: "W UE nie ma miejsca na strefy wolne od LGBT"Ursula von der Leyen potępiła działania Polskich władz skierowane przeciwko społeczności LGBT. Zapowiedziała też, że zrobi wszystko, by dzieci par jednopłciowych spotykały się z uznaniem w całej Unii Europejskiej.
Nie spocznę w wysiłkach na rzecz budowy unii równości, gdzie wszyscy mogą być tym, kim naprawdę są, bez obawy przed oskarżeniami lub dyskryminacją, bo bycie sobą to nie jest ideologia. To jest tożsamość i nikt nie może nikomu tego zabrać. Chcę postawić sprawę jasno: strefy wolne od LGBT to strefy wolne od wartości humanistycznych. Nie ma dla nich miejsca w naszej UE. (...) Będę również dążyć do wzajemnego uznawania stosunków rodzinnych w UE. Jeśli jesteś rodzicem w jednym kraju, jesteś rodzicem w każdym kraju.

Według ostatniego raportu komisji wolności obywatelskich w Polsce konsekwentnie pogarsza się stan demokracji.


#3. Ekolog broni ścieków w Wiśle. Porównuje je do nawozów

15987311751d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3724a24461a1b5f189b06a5f406c90d5801.jpg

Dr Przemysław Nawrocki, ekolog z WWF Polska, w rozmowie z Radiem Kolor zbagatelizował problem warszawskich ścieków w Wiśle. Jego zdaniem problem nie jest aż tak poważny, a w rozsądnych ilościach ścieki mogą być dla rzeki zdrowe:
To nie katastrofa ekologiczna, tylko zjawisko „przekarmienia” rzeki. Ścieki, które wpływają do Wisły mają to do siebie, że zawierają biogeny, sole odżywcze, czyli to, co rośliny i glony są w stanie zaabsorbować jako nawóz. Ale Wisła nie powinna przyjmować takich porcji, bo jak każdy wie, przekarmianie jest niezdrowe.

Jego zdaniem Wisła poradzi sobie z nadmiarem "nawozów":
Wisła jest bardzo dużą rzeką, nie zdołaliśmy jej pospuś regulacjami, więc ma dużą zdolność do samooczyszczania się. Poniżej Warszawy to już jest w zasadzie rzeka naturalna, więc po kilkunastu kilometrach, Wisła sobie poradzi z taką ilością ścieków.


#4. Rozwodzi się z żoną, która nie przestrzega ustaleń. Wywiesił przed jej domem wymowny billboard

Zrzut-ekranu-2020-09-17-o-09-56-37.png

Mieszkaniec Raciborza co dwa tygodnie pokonuje na darmo około 700 kilometrów, by spotkać się ze swoją córką. Niestety za każdym razem odbija się od drzwi, bo - jak twierdzi - matka dziewczynki, z którą jest w trakcie rozwodu, nie zezwala na ich widzenia. Zdesperowany ojciec powiesił przed domem kobiety wymowny billboard:
Tu mieszka matka z Raciborza, która nie stosuje się do postanowienia sądowego (nie realizuje kontaktów ojca z córką). Córka nie widziała taty od 12 lutego. Kocham Cię Julka, twój tata.

Matka dziewczynki odpiera zarzuty. Jej zdaniem to były partner ponosi winę za obecną sytuację:
Według sądu miałaby co 2 tygodnie odbierać Julkę od taty z Raciborza, a z uwagi na swój stan nie była w stanie pokonać takiej trasy. Jak twierdzi, ojciec w sądzie deklarował, że będzie po dziecko przyjeżdżał i je odwoził, ale potem do tej deklaracji się nie stosował.

Mężczyzna domaga się od sądu ukarania kobiety za łamanie ustaleń.


#5. Spytał rektora o zarobki na uczelni. W odpowiedzi został zmieszany z błotem

Zrzut-ekranu-2020-09-17-o-10-12-38.png

Działacz społeczny Tymon Radzik wysłał maila do władz Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego, w którym pytał o zarobki na kierowniczych stanowiskach. W odpowiedzi o 3 nad ranem otrzymał wiadomość prywatną od prof. dr hab. Sławomira Bukowskiego - rektora uczelni. Brzmiała ona:
Panie Tymonie chyba pan chłoptasiuusię pomylił
Sprawdziliśmy was ABW jesteście podejrzany ą firmą
Zgłosiłem was do CBA i ABW
Wyciągacie informacje komercyjnie Koniec waszej działałAlbości Jesteście instytucją szpiegowską ABW i inne służby wami się zajmĄ
Już zkeciłem
Tymon goń się
Ty chyba idiotą jesteś
Lecz się o.

Rektor uczelni stanowczo zaprzeczył, jakoby wysłał takiego maila. Wystosował też list do działacza:
Podejrzewam, że mój telefon został zawirusowany, ale to sprawdzimy. Niestety, ostatnio miałem kłopot ze skrzynką pocztową i telefonem. Ostatnio otrzymałem szereg dziwnych spamów. Może coś w nich było. Kiedyś też, o ile pamiętam, zostawiłem telefon w miejscu publicznym przez przypadek. Ale znalazłem go. Obecnie pracujemy nad zabezpieczeniami moich telefonów i komputera.

Sławomir Bukowski wyraził też nadzieję, że w przyszłości uczelnia będzie mogła współpracować z Tymonem Radzikiem.


#6. Dramatyczna relacja Emily Ratajkowski z nagiej sesji zdjęciowej. Osiem lat temu była molestowana

image_galleryuuidbd8e7494-fdb2-4aa0-8962-6a330437a653groupId10139t1577796343988

Modelka i okazjonalna aktorka udzieliła wywiadu magazynu "New York". Przyznała w nim, że w 2012 roku była molestowana na planie sesji zdjęciowej przez znanego fotografa Jonathana Ledera. Sesja odbywała się w jego domu i w pewnym momencie Emily została z nim sama.
Zasmuciło mnie wyjście makijażystki, ale nie chciałam przyznać przed sobą, że jej obecność robiła różnicę. Zaczęłam mówić szybciej i głośniej. Wpompowano we mnie tyle słodkiego wina, że czułam się całkowicie wybudzona, ale jednocześnie bardzo, bardzo pijana. Następną rzeczą, którą pamiętałam, była ciemność. Większość z tego, co nadeszło później, było rozmazane do samych wrażeń. Nie pamiętam całowania, ale pamiętam, jak jego palce nagle znalazły się wewnątrz mnie. Mocniej i mocniej, napierając i napierając, tak jak nikt nie dotykał mnie wcześniej ani później.

Ból był tak mocny, że przerażona modelka złapała fotografa za rękę.
Nie powiedziałam ani słowa. On wstał gwałtownie i w ciszy popędził w ciemność schodów.

Fotograf stanowczo zaprzeczył oskarżeniom Ratajkowski i zasugerował, że modelka się na nim mści.


>>> Ostatnio pisaliśmy o kobiecie, która doświadczyła życia pozagrobowego

24

Oglądany: 161330x | Komentarzy: 227 | Okejek: 318 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.11

28.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało