Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Krzysztof Bosak wyjawił, co zrobi, jeśli jego syn okaże się gejem

85 184  
277   160  
W dzisiejszym odcinku o Leslie, która w wyniku zapalenia płuc przestała oddychać i doświadczyła spotkania z Jezusem. Dzięki rozmowie z nim zrozumiała coś bardzo ważnego...

#1. Arcybiskup Jędraszewski straszy przed szkodliwą "ideologią singli"

1852501fa184b0f119517373_3364570876.jpg

W niedzielę podczas mszy w Kalwarii Zebrzydowskiej metropolita krakowski po raz kolejny postraszył swoich wiernych. Znany ze swoich homofobicznych poglądów duchowny tym razem uderzył w singli.
Nie żyjemy dla siebie i nie umieramy dla siebie, wbrew lansowanym dzisiaj najprzeróżniejszym ideologiom, począwszy od ideologii singli, która każe nam żyć właśnie jako te samotne wyspy. Jeżeli akceptuje się jakieś związki z innymi, to na zasadzie przelotności i nietrwałości, bez jakichkolwiek wzajemnych zobowiązań, by móc pewnego pięknego dnia powiedzieć „dziękuję, kończymy, idziemy sobie osobno dalej przez to życie”.

Jędraszewski uderzył też w ideologię gender:
Ideologie gender i LGBT mówią nie o człowieku jako kobiecie i mężczyźnie, o ich płciowości związanej tak organicznie z ich życiem biologicznym. To nie ma nic wspólnego z wielkim, wspaniałym zamysłem Pana Boga, gdy powoływał człowieka do życia jako kobietę i mężczyznę, którzy mają żyć razem dla siebie, których miłość ma być płodna, a w tej płodności mają widzieć przejaw Bożego błogosławieństwa.

Internauci zareagowali krytycznie na słowa arcybiskupa, zaznaczając, że on sam z technicznego punktu widzenia też jest singlem.


#2. Pierwsze słowa Aleksieja Nawalnego po wybudzeniu ze śpiączki

2e9037fd9b3e99ddc6bc7056ea35.jpeg

Rosyjski opozycjonista opublikował na Instagramie zdjęcie z bliskimi i po raz pierwszy zabrał publicznie głos od próby otrucia środkiem bojowym z grupy Nowiczok. Pod fotografią zamieścił wpis o treści:
Nadal nie mogę robić wielu rzeczy, ale wczoraj mogłem samodzielnie oddychać. To jest niesamowite, choć na co dzień uważamy to za oczywistość i nie zwracamy większej uwagi.

Aleksiej Nawalny podobno pamięta wydarzenia poprzedzające otrucie. Tymczasem Moskwa do niczego się nie przyznaje.


#3. Krzysztof Bosak wyjawił, co zrobi, jeśli jego syn okaże się gejem

AR-301039990.jpg?imageversion=Artykul&lastModified=

Były kandydat na prezydenta, a przed laty uczestnik "Tańca z gwiazdami", w trakcie audycji w Radiu Zet musiał odpowiedzieć na niewygodne dla niego pytanie. Bosak zaskoczył wszystkich:
Ja uważam, że homoseksualizm, w szczególności homoseksualizm aktywny, praktykowany, nie jest czymś, co należy akceptować, z punktu widzenia chrześcijanina jest grzechem i jest błędną drogą życia, natomiast to nie znaczy, że należy odrzucać człowieka. (...) Trzeba kochać, wspierać, szanować.

Polityk wyjawił też, że chciałby być kochającym ojcem bez względu na to, kim będzie jego syn.


#4. Czarnoskóra pasażerka zmieszała z błotem białą stewardessę, która poprosiła ją, by usiadła na miejscu

33169956-0-image-a-13_1600099534919.jpg

W internecie furorę robi nagranie z pokładu samolotu, na którym doszło do incydentu z udziałem pewnej czarnoskórej pasażerki. Kobieta została grzecznie poproszona przez stewardessę o zajęcie miejsca, by nie blokować innym przejścia. Wtedy puściły jej nerwy. Oburzona pasażerka poczuła się dyskryminowana:
Jesteś przedstawicielką białego przywileju, nie jesteś moją szefową. Siadaj. Nie jesteś moją szefową, ty też nie jesteś moją szefową, i ty - też nie jesteś moją szefową. Biały przywilej - siadać! Nie macie władzy nade mną. Byłaś beneficjentką białego przywileju, ale to już koniec z tym. Mamy rok 2020. Ja jestem królową. A ty się nie masz prawa odzywać. Nie muszę cię słuchać, zamknij się. Nie jestem niewolnicą, nie pochodzę z Afryki, zamknij się. Ja jestem królową, zrozumiałaś? Ty pochodzisz od mojej rasy, każdy pochodzi od MOJEJ rasy. Jesteś wściekła, bo twoja rasa nie może się rozmnażać, tylko czarni ludzie mogą powiększać swoją liczebność, zrozumiałaś? To wy pochodzicie ode mnie. Zamknij się, dziwko, nie przerywaj. Kłaniaj mi się, dziwko, moje geny są dominujące.

Kobieta została wyprowadzona z samolotu i aresztowana. Nagranie można obejrzeć poniżej:

https://youtu.be/4dYK46XcJ4E

#5. Ekspert twierdzi, że COVID-19 to efekt niechlujstwa Chińczyków

maxresdefault.jpg

Profesor Krzysztof Simon w jednym z wywiadów przyznał, że koronawirus powstał w wyniku zaniedbań ze strony Chińczyków. Jego zdaniem dużą rolę w rozprzestrzenieniu groźnego patogenu miał targ dzikich zwierząt w Wuhan.

Epidemia koronawirusa została wywołana niechlujstwem Chińczyków. (...) Niewątpliwie jest to wirus dziki, który wymknął się spod kontroli. Mówi się, że na targu sprzedawano zwierzęta doświadczalne, a Chińczycy to później utajniali i opóźniali informacje o wybuchu epidemii.

Zdaniem eksperta Polska nie była przygotowana do pandemii. Wcześniej Simon krytykował Polaków, którzy lekceważyli zagrożenie. Nazywał ich dziczą.


#6. Doświadczyła życia po śmierci. Twierdzi, że religie się mylą

photo-1435163892681-9d67a2b1db7e?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1053&q=80

Leslie wierzy, że przekonała się na własne oczy, co czeka człowieka po śmierci. W wyniku walki z zapaleniem płuc kobieta na krótki czas przestała oddychać. Twierdzi, że dzięki temu doświadczeniu zrozumiała, iż wszystkie religie są złe i niepotrzebne.
Po prostu przestałam oddychać i natychmiast poczułam mrowienie, elektryzujące uczucie, które zaczęło się na czubku mojej głowy i powoli wędrowało w dół całego ciała do palców stóp. Kiedy to się skończyło, zdałam sobie sprawę, że unoszę się tuż nad swoim ciałem, twarzą do sufitu. Pokój był wypełniony miękkim, świecącym światłem. Wtedy zapaliła się oprawa oświetleniowa w suficie. Byłam bardzo zaciekawiona i chciałam unieść się wyżej, spojrzeć na to. Gdy dotarłam pod sam sufit, odwróciłam się i spojrzałam na swoje ciało. Naprawdę nie czułam żadnych emocji związanych z moim ciałem.

Chwilę później kobieta spotkała Jezusa, z którym porozumiewała się za pomocą telepatii. Rozmowa ta uświadomiła jej, że religie to nic innego jak narzędzie do manipulowania ludźmi.
Nie widziałam męskiej obecności. Przemówił do mnie w myślach i zapytał, czy chciałbym zostać, czy odejść. Odpowiedziałam mu, że jestem tylko dzieckiem i nadal chcę zostać. (...) Teraz to dla mnie bardzo proste. Jest Bóg i życie pozagrobowe. Kiedy patrzę na religię, czuję, że wszystko jest złe. Nauczono mnie bać się Boga (robić, co słuszne lub iść do piekła). Dzięki mojemu doświadczeniu zaczęłam postrzegać religię jako narzędzie manipulacji. Bóg to dla mnie teraz czysty pokój i miłość.


>>> Ostatnio pisaliśmy o influencerce, która złapała koronawirusa

18

Oglądany: 85184x | Komentarzy: 160 | Okejek: 277 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.02

06.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało