Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Co podarować na prezent na 60 urodziny?

Wybranie trafione prezentu od zawsze było dużym wyzwaniem i nawet jeśli osobę, którą chce się obdarować, zna się długo i ma się z nią dobre relacje, to nie zawsze do końca wiadomo, co może jej się spodobać lub czy ma jakieś konkretne hobby. Szczególnie trudne może okazać się to podczas wyboru prezentu z okazji 60. urodzin dla jednego z rodziców, dziadków lub po prostu znajomego. Zdecydować się na coś tradycyjnego czy może jednak lepiej postawić na coś oryginalnego, co będzie odejściem od szablonu typowego prezentu? Poznaj propozycje na prezent na 60. urodziny i zdecyduj, co będzie odpowiednim podarunkiem dla osoby, którą chcesz uszczęśliwić w tak ważnym dla niej dniu.

60 urodziny to szczególna okazja – sprawdź, jaki prezent wybrać

Kwestia doboru odpowiedniego prezentu zawsze była i tak naprawdę dalej jest wrażliwym tematem – część osób nie lubi ich dostawać, ponieważ zajmują tylko miejsce i ostatecznie są to tylko ozdoby. Stąd coraz częściej stawia się na oryginalne prezenty i podarunki w formie przeżycia, wyjścia do wcześniej zamówionego miejsca czy wyjazdu na wycieczkę. Opcji jest naprawdę dużo, o czym można się przekonać, czytając artykuł: Jaką atrakcję podarować na prezent na 40 urodziny? Znaleźć tam można wiele praktycznych porad dotyczących doboru prezentu na okrągłą rocznicę urodzin. Dzięki nim ten szczególny dzień zostanie w pamięci solenizanta lub solenizantki na długo i sprawi, że dana osoba poczuje się wyjątkowo.
W przypadku doboru prezentu na 60 urodziny sprawa wygląda podobnie – im bardziej oryginalny będzie podarunek, tym lepiej zostanie on zapamiętany. Może to być spotkanie rodzinne lub coś kameralnego i ograniczone do maksymalnie dwóch osób. W końcu nie ma nic lepszego, niż wspólnie spędzony czas z bliską osobą – stąd możliwość wyboru vouchera na kolację w jednej z wielu tematycznych restauracji czy degustację wysokogatunkowych alkoholi o niepowtarzalnym spamu i w specjalnej atmosferze, podkreślające wyjątkowość danej chwili.


Prezent na 60 urodziny pełen emocji

Inną popularną formą prezentu są również przeżycia, czyli specjalne wydarzenia polegające na wywołaniu w danej osobie pozytywnych emocji. W zależności od indywidualnych upodobań mogą to być różne rzeczy i atrakcje, a jednymi z popularniejszych w ostatnim czasie są przejażdżki popularnymi sportowymi autami. Wysoka prędkość idzie tutaj w parze z bezpieczeństwem – wszystko odbywa się na specjalnie przygotowanym torze, a o właściwy przebieg przejażdżki dba profesjonalny instruktor. Nawet jeśli świeżo upieczony 60-latek nie ma prawa jazdy, to za kółkiem może usiąść wspomniany instruktor. Więcej o samochodowych prezentach na 60. urodziny przeczytać można na stronie go-racing.pl.


Niestandardowy prezent na 60 urodziny – okazja do przeżycia czegoś niezwykłego

Innym ciekawym prezent na 60. urodziny może okazać się wyjście do VR Roomu czy Escape Roomu. Choć wydawać by się mogło, że osobę w tym wieku mogą nie interesować tego typu rozrywki, to właśnie taki oryginalny prezent może być świetną okazją do poznania czegoś nowego, z czym wcześniej nie miało się do czynienia.

Oglądany: 219x | Okejek: 0 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało