Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe przypały, za które nauczyciele zostali wywaleni ze szkół

75 956  
212   69  
Tym razem zapytano internautów o niegrzecznych nauczycieli i o to, co przeskrobali, kiedy ci chodzili jeszcze do szkoły. W temacie pojawiło się kilka naprawdę ciekawych historii.

#1.

Uczniowie śmiali się z jednej z moich nauczycielek, bo ta dosłownie zajadała się pastą do zębów na lekcjach. Okazało się, że była alkoholiczką i chciała zamaskować w ten sposób zapach.

- LowlyWorm1

#2.

Dwóch nauczycieli. Przyłapano ich na małym ślizganku w sali lekcyjnej.

- urfrennico

#3.

To była niezła drama. Wszystko w jednym roku. Jeden został zwolniony, bo pobił swoją żonę. Inna (asystentka dyrektora) wyleciała, bo uwiodła ucznia i regularnie się z nim stukała. A z kolei dyrektor sam odszedł, bo wiedział o tym wszystkim i na to pozwalał.

- ogwilson02

#4.

Umawiał się z uczennicą, która ledwo skończyła 16 lat. Oczywiście uczył WF-u.

- caalofduty

#5.

FBI aresztowało go za oszustwa z użyciem kradzionych kart kredytowych. W ogóle zwolniono go dopiero kilka miesięcy później, bo dopiero wtedy cała afera wyszła na jaw i w końcu wyjaśniło się, dlaczego nauczyciel zniknął.

- fleshcoloredbanana

#6.

W trakcie 9/11 moja nauczycielka matematyki była jedną z pierwszych ochotniczek, która zgłosiła się do pomocy na miejscu tragedii. Moja szkoła zwolniła ją 2 tygodnie później, bo nie stawiała się na lekcje.

- Remerry

#7.

Spadła z rowerka, bo za dużo piła. Nie wyszło to na jaw aż do momentu, kiedy zaczęło jej się mieszać w głowie. Przerabialiśmy ten sam dział z książki przez dobre pół roku. A ona nie ponosiła żadnych konsekwencji, aż jeden z nas nie zdecydował się skonsultować z innym nauczycielem.

- ConneryFTW

#8.

Jeden z nauczycieli z podstawówki, która mieści się w mojej dzielnicy, wyleciał z pracy, bo kazał swoim uczniom czcić go, jakby był jakimś bożkiem. Koleś zrobił sobie w klasie kult z samym sobą w jego centrum.

- sandyandy12

#9.

Nie wiem, co się wtedy dokładnie stało, ale jeden z nauczycieli bez uprzedzenia nie zjawił się na zebraniu z rodzicami (a był wychowawcą). Następnego dnia spóźnił się kilka godzin do pracy, a na samym końcu rozbił swój samochód na budynku naszej szkoły. Jakby tego było mało, ponoć był pijany, kiedy policja go zgarniała, a na odchodne nazwał dyrektora "pi*dą".

- capitanclarke

#10.

Jeden był tak niezaradny, że poproszono go o przejście na emeryturę.
Jeden oglądał p0rno w klasie.
Jeden wysyłał zdjęcia swojego sprzętu do matki jednego z uczniów.
A ostatni napadł na bank.

Miałem wesołą szkołę...

- GKnives

#11.

Moje liceum liczące 500 uczniów straciło w zeszłym roku 5 nauczycieli, ponieważ wszyscy mieli związek z tą samą 15-letnią dziewczyną.

- janedoe22864

#12.

Mój nauczyciel socjologii w liceum został zwolniony za rzucenie kredą w głowę śpiących uczniów. Był świetnym nauczycielem i zawsze robił to w ramach żartu i nie wkładał w to dużo siły. Z perspektywy czasu nie był to oczywiście świetny pomysł, ale wszyscy wiedzieliśmy, że jeśli nie mielibyśmy nic przeciwko temu. Słyszałem, że został zwolniony kilka lat po ukończeniu przeze mnie liceum, co mnie mega wkurzyło.

Prawdopodobnie zasługiwał na jakąś naganę, ale nie na zwolnienie. To nie jest tak, że był przestępcą seksualnym czy coś.

- JustAnotherF

#13.

Nauczycielka chemii wyleciała, bo miała romans z dyrektorem. Zresztą on też poleciał. Szkoda mi ich było, bo nie robili nic na terenie szkoły i nawet nikt się nie zorientował, że coś między nimi było. Poza tym szkoła nie mogła znaleźć dobrego nauczyciela chemii przez pół roku i najwięcej na tym straciliśmy my sami.

- EndoShota

#14.

Jeden z moich nauczycieli wystąpił w programie "To Catch a Predator".

- 123fro

#15.

Nie zjawił się w pracy w poniedziałek, nie dał znać, dlaczego go nie ma i nie przychodził przez cały następny tydzień. Potem pojawił się na lekcji, jakby nigdy nic.
Mieliśmy też nauczycielkę uzależnioną od mety. Ale tutaj sam nie wiem, czy ją wylali, czy sama odeszła.

- PushTheButton_FranK

#16.

Nasz nowy nauczyciel muzyki był świeżo po studiach i od razu powierzyli mu pieczę nad szkolnym zespołem. Wyleciał, bo po pierwszym roku okazało się, że zdążył zdefraudować ponad tysiąc dolarów z funduszu zespołu. Został aresztowany, a jego kariera legła w gruzach... dla tysiąca dolarów.

- RepentantLeafyGreens

#17.

Moja pielęgniarka ze szkoły podstawowej została zwolniona za nałogowe zażywanie leków dla dzieci.

- clarkcubed

#18.

Wciąż o tym myślę... asystent dyrektora z mojej szkoły wywalił mnie, bo przyłapał mnie na paleniu zielska. Chwilę później sam został zwolniony, bo nałogowo korzystał z usług pań do towarzystwa.

- floridas_lostboy
15

Oglądany: 75956x | Komentarzy: 69 | Okejek: 212 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało