Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najśmieszniejsze odmiany marihuany

0  
Palenie zioła działa relaksująco, odprężająco i zazwyczaj potrafi poprawić humor. Jednak odmian marihuany jest naprawdę wiele i mogą wywoływać różnego rodzaju reakcje - poczynając od euforii, a kończąc na senności i otępieniu. Warto zatem zapoznać się z tymi najśmieszniejszymi odmianami zioła, które zagwarantują użytkownikom naprawdę dużo mocnych wrażeń, czy też, mocnego śmiechu…

Palenie zioła działa relaksująco, odprężająco i zazwyczaj potrafi poprawić humor. Jednak odmian marihuany jest naprawdę wiele i mogą wywoływać różnego rodzaju reakcje - poczynając od euforii, a kończąc na senności i otępieniu. Warto zatem zapoznać się z tymi najśmieszniejszymi odmianami zioła, które zagwarantują użytkownikom naprawdę dużo mocnych wrażeń, czy też, mocnego śmiechu…

LSD od Barneys Farm

Chociaż nazwa na to wskazuje, ta odmiana marihuany bynajmniej nie jest psychodelicznym kwasem, tak popularnym szczególnie w latach 60 ubiegłego wieku. Chociaż faktycznie wyróżnia się mocnym i psychoaktywnym działaniem.LSD od Barneys Farm ma działanie bardzo euforyczne. Charakteryzuje się słodkim, owocowym smakiem z niedużą domieszką kwaśnego posmaku. Można określić ją jako dość smaczną odmianę marihuany.

Mocna odmiana Mazar Dutch Passion

Mazar to mocna, ciężka odmiana marihuany. Wyróżnia się przede wszystkim wysoką zawartością THC – nawet do 20 % i innych kannabinoidów. To propozycja wspaniale uspokająca, wyciszająca i pozwalająca odprężyć się po ciężkim dniu. Przynosi zarówno fizyczną jak i psychiczną ulgę.Mazar ma również działanie przeciwbólowe i antystresowe, wspomagając zasypianie i dobry sen. Dzięki temu jest optymalną odmianą zioła, która nadaje się do zastosowań medycznych i jest bardzo cenionym lekiem przez pacjentów medycznej marihuany.

Kultowa odmiana Chemdog

Odmiana marihuany Chemdog powstała na przełomie lat 80 i 90. Joebrand nazywany również „Wonkanobe” i Pbud poznali się na koncercie Grateful Dead czyli Chemdoga, który kupił od nich uncję zioła. Jakość tego zioła zaskoczyła Chemdoga tak pozytywnie, że wymienili się oni telefonami i nie długo później Chemdog kupił od nich kolejne 2 uncje.Chemdog jest odmianą pełną niedomówień, ponieważ przez ostatnich kilka dekad powstało wiele jej krzyżówek i do końca nie wiadomo, która z nich jest tą prawdziwą. Niezależnie od tego jest to odmiana uwielbiana przez rzesze ludzi, a szczególnie popularna w USA.

Światowa sława White Widow

Powstała w 1994 r. i szybko zyskała popularność wśród growerów i palaczy niemal na całym świecie. Ma za sobą czasy świetności, kiedy to uznawano ją za najmocniejszą odmianę marihuany. Topy White Widow są bowiem bogate w żywicę, a jej działanie zabójczo mocne.To propozycja dla naprawdę mocnych zawodników i weteranów palenia zioła. Potrafi nawet tych ostatnich doprowadzić do senności. White Widow szybko stała się bazą do tworzenia niezliczonej ilości, nowych „białych” hybryd zawsze podnosząc jakość odmian, z którymi ją krzyżowano.

Legendarny Jack Herer

Jack Herer powstał w połowie lat 90-tych i szybko zaczął być doceniany. Stworzył ją słynny aktywista i przedsiębiorca konopny z USA – Jack Herer (ur. 18.06.1939, zm. 15.04.2010). Związany był on z konopiami i marihuaną niemal całe swoje dorosłe życie.Odmiana została pokochana przez ludzi głównie za sprawą swojego wyjątkowego działania, zarówno rekreacyjnego jak i medycznego. Jack Herer to zioło o dużej mocy i kompleksowym działaniu ze względu na swoją złożoną genetykę.

Northern Lights z USA

To odmiana marihuany, która powstała w USA, jednak największą popularność zyskała w Europie. Na stary kontynent trafiła w latach 80, a na dobre zadomowiła się w Holandii. Przez lata Northern Lights stała się wręcz odmianą kultową.Northern Lights została pokochana przez breederów używających jej do tworzenia nowych krzyżówek. W tej chwili wiele z nich jest dostępnych na rynku. to między innymi NL#5 x Haze od Sensi Seeds, Shiva Skunk czy Black Domina. Ci, którzy chcą się przekonać w czym tkwi wyjątkowość dawnej odmiany Northern Lights powinni spróbować i przetestować te odmiany osobiście.

Oglądany: 882x | Komentarzy: 0 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.05

13.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało