Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Kolejne chore wyzwanie na TikToku

110 056  
303   214  
W dzisiejszym odcinku o 25-letnim kierowcy z Portugalii, który stracił głowę dla swojej przyrodniej siostry. Jak zareagowali na to ich rodzice?

#1. Weszła do sklepu w majtkach na twarzy zamiast maseczki. Kierownik kazał jej opuścić sklepAgata Głogowska nie została wpuszczona do jednego z marketów budowlanych w Pile. Kierownik placówki stwierdził, że kobieta nie miała na twarzy maseczki. Pani Agata broni się, twierdząc, że majteczki, które założyła na głowę, doskonale pełnią rolę maseczki:
Materiał primasort, śmierdzących bąków też nie przepuszcza, chroni mnie tak samo jak maseczka przed śmiercionośnym wirusem "pis-cov-19". Chciałabym również zaznaczyć, że pracownicy mają maseczki założone głównie na brody tak jak i reszta klientów na sklepie. Nikt im uwagi nie zwraca. Absurd goni absurd, a kierownik sklepu ściga za mną i pilnuje abym miała założoną "maskę" na twarzy. Oczywiście kierownik tej placówki nie potrafił podać mi oczywistego braku podstawy prawnej na temat tej ustawy srovidowej i zarządzenia nakazującego noszenie kagańca w miejscach gdzie świrus się cudem nie roznosi. Praca pracą, ale sami urągacie swojej inteligencji
- pisała na Facebooku kobieta.

Relację pani Agaty można obejrzeć tutaj.

#2. Kolejne chore wyzwanie na TikToku. Internauci przedawkowują lek przeciwalergicznyTragicznie skończył się tzw. "Benadryl challenge", w ramach którego miliony nastolatków z całego świata przedawkowywały lek przeciwalergiczny. Jednym ze skutków ubocznych są silne halucynacje, które były początkiem koszmaru pewnej 15-letniej Amerykanki. Dziewczynka zmarła wkrótce po opublikowaniu na TikToku krótkiego filmiku. Producent leku Benadryl wspólnie z twórcą aplikacji próbują usunąć skandaliczny challenge.

#3. Na Lubelszczyźnie stanie krzyż karawaka przeciwko COVID-owiParafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Borzechowie zbiera pieniądze na dwuramienny krzyż, który - jak twierdzą wierni - ma ocalić mieszkańców miejscowości przed koronawirusem. Pierwsze krzyże karawaka stawiano w XVI wieku w Hiszpanii. Miały one strzec przed wszelkimi zarazami. Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że krzyż faktycznie zapobiega epidemii. Mimo to chętni mogą w każdej chwili wesprzeć finansowo zbiórkę.

#4. Syn posła PiS został prezesem w spółce KGHM, choć nie ma doświadczenia kierunkowegoNikodem, syn posła PiS Grzegorza Matusiaka, ma 34 lata i już może się pochwalić poważnym zawodowym sukcesem. Właśnie został prezesem spółki Inova z grupy KGHM. Wcześniej mężczyzna zajmował 9 różnych stanowisk w różnych firmach - na żadnym nie zabawił dłużej niż rok. Grupa KGHM nie wspomina nigdzie o nowym prezesie. Biogram Matusiaka umieszczono jedynie na stronie Inovy. Internauci podejrzewają, że za awansem mężczyzny mogły stać znajomości jego ojca. Wypominają Matusiakowi juniorowi brak kierunkowego wykształcenia - 34-latek ukończył m.in. studia na AWF i Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

#5. Bezdomni koczują w domku dla dzieci na placu zabaw. Mieszkańcy przerażeni„Domek na Jesionie” miał być jedną z atrakcji dla rodziców i dzieci w centrum Wrocławia. Niestety szybko upatrzyła go sobie zgraja bezdomnych. Obecnie to właśnie oni głównie korzystają z domku, śpiąc w nim i przesiadując. Wszędzie walają się śmieci i butelki po alkoholu. Jakby tego było mało, bezdomni zajęli pobliskie ławki, przepędzając mieszkające w okolicy starsze osoby. Władze miasta obiecuje przyjrzeć się sprawie.

#6. Sportowiec oświadczył się przybranej siostrze. Ukrywali romans przez 11 latMiguel Oliveira, znany kierowca MotoGP, ogłosił właśnie zaręczyny z Andreią Pimentą. Jak się okazuje, 24-latka jest jego... przybraną siostrą, a konkretnie córką drugiej żony ojca Miguela. Zakochani poznali się 11 lat temu i od tamtej pory żyli w bliskiej przyjaźni. Razem się wychowywali i w oczach rodziców uchodzili za rodzeństwo. Bardzo szybko zdali sobie sprawę z tego, że łączy ich coś więcej niż tylko bycie przybranym rodzeństwem. Długo utrzymywali swój związek w tajemnicy, ale w końcu uznali, że chcą pochwalić się przed światem swoim związkiem. Miguel otrzymał błogosławieństwo swojego ojca. Ślub w przyszłym roku.

>>> Ostatnio pisaliśmy o skandalu wywołanym przez Bellę Thorne

14

Oglądany: 110056x | Komentarzy: 214 | Okejek: 303 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.12

01.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało