Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy ostatnich dni - Doskonała wiadomość dla znanej aktorki p0rno

109 317  
297   88  
W dzisiejszym odcinku o Stormy Daniels, która upokorzyła Donalda Trumpa. Co takiego zrobił prezydent USA?

#1. Udawał psa, by nie musieć nosić maseczki

Policja w hiszpańskiej miejscowości Cangas de Onis zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy chodzili po ulicy bez maseczek ochronnych. W pewnym momencie jeden z nich zaczął chodzić na czworaka i udawać, że jest psem. Liczył, że w ten sposób uda mu się uniknąć kary:

https://youtu.be/LoxH6z22iyk

Ostatecznie dwóch delikwentów przewieziono na komisariat. Grozi im 600 euro grzywny za zakłócanie porządku i lekceważenie przepisów.

#2. Chcieli zwiedzić "polskie Malediwy". Utknęli w szlamie

malediwy_.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Zbiornik Gajówka w województwie wielkopolskim zyskał sobie przydomek "polskich Malediwów". Atrakcja turystyczna powstała w miejscu dawnego wyrobiska KWB Adamów. Miejsce nie należy do szczególnie bezpiecznych, o czym przekonało się dwóch turystów, którzy chcieli podziwiać zbiornik z bliska. W pewnym momencie jeden z mężczyzn ugrzązł w szlamie. Na pomoc ruszył mu kolega, który szybko podzielił jego los. Niezbędna okazała się pomoc straży pożarnej:

https://youtu.be/aRz3hGameHE

Mężczyznom ostatecznie nic się nie stało.

#3. Zapłacili 40 złotych za dwie butelki coca-coli

e59039795f3d94d3f00f7596c574e4a1.png&quality=70&width=648&aspectratio=16:9&extend=white

Ron i Margaret Wiltshire odwiedzili The Fat Cat Cafe Bar w brytyjskim Nottingham. Para nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy na rachunku za dwie butelki coca-coli zobaczyli cenę 8,20 funtów, czyli w przeliczeniu - około 40 złotych. Jak się okazało, pracownicy baru doliczyli im tzw. opłatę COVID-ową. Lokal dorabiał w ten sposób m.in. na środki ochrony czystości. Ron i Margaret twierdzą, że wcześniej nie zostali poinformowani o tak wysokiej dopłacie. Przysięgli sobie, że już nigdy nie przyjdą do lokalu. Pracownicy baru bronią się, przekonując, że zawsze informują klientów o "opłacie COVID-owej".

#4. Janusz Korwin-Mikke przyciął komara w trakcie programu na żywo

76f334a08cf459f4e71b82b54e4c0f63,750,0,0,0.jpg

Podczas programu "Debata Dnia" w Polsat News poruszono temat odwołania kuratora łódzkiej oświaty. Powodem były jego słowa o "wirusie LGBT". W pewnym momencie uczestnik rozmowy Janusz Korwin-Mikke położył głowę na oparciu kanapy i... uciął sobie drzemkę. Internauci martwili się, czy polityk przypadkiem nie umarł na wizji. Na szczęście nic złego się nie stało. Nagranie można obejrzeć tutaj.

#5. Ojciec zaręczył się z ekschłopakiem swojej córki. Cała trójka udała się na rodzinne wakacje

f97977355f42bf4cd29bc57dc823ff71.png&quality=70&width=720&aspectratio=16:9&extend=white

50-letni Barrie Drewitt-Barlow oświadczył się dwa razy młodszemu Scottowi Hutchinsonowi. Wcześniej 25-latek spotykał się przez kilka miesięcy z młodszą o 5 lat córką Barrie'ego. Szybko okazało się jednak, że jej ukochany gra do innej bramki. Romantyczne zaręczyny odbyły się w Chorwacji. Wiadomo też, że Barrie i Scott w październiku powitają swoje dziecko. Maleństwo urodzi wynajęta surogatka. Cała rodzinka nie może się już go doczekać.

#6. Donald Trump przegrał ze znaną aktorką p0rno. Musi jej zapłacić mnóstwo pieniędzy

Stormy-Daniels-Instagram-Photos-11-10-2019-5.jpg?ssl=1

Sąd w Kalifornii nałożył na prezydenta USA Donalda Trumpa nakaz zapłaty 44,1 tys. dolarów na rzecz Stormy Daniels. Ma to pokryć koszty sądowe, które aktorka p0rno poniosła, walcząc o anulowanie umowy, w ramach której miała ukrywać łączący ich w latach 2006-2007 romans. Trump konsekwentnie zaprzeczał, jakoby do czegokolwiek między nimi doszło. Stormy liczy, że ostatecznie wygra wieloletnią batalię przeciwko miliarderowi. Obecnie świętuje drobne, ale znaczące zwycięstwo.

>>> Ostatnio pisaliśmy o tym, co zrobiła Melania Trump

15

Oglądany: 109317x | Komentarzy: 88 | Okejek: 297 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało