Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

MŻJDD - ...po czym spakował ubrania do torby i wyszedł

73 391  
287   37  
MŻJDD takie jak zawsze, czyli słabe, brzydkie, niemiłe i okrutne jak życie. Zapraszamy!

#1.

Uprawiałam seks z mężem, gdy nagle bąknął coś w stylu

#2.

Moja żona śmiertelnie się na mnie obraziła, ponieważ wyjaśniłem jej, że arbuzy nie rosną pod ziemią, jak ziemniaki.

#3.

Chciałam ściągnąć bluzę z piętrowego łóżka. Na ziemię spadł pilot do telewizora. Wrzuciłam go z powrotem na górę, by usłyszeć brzęk rozbijanej szklanki. Mam zalany materac i telefon i pełno szkła w łóżku.

#4. Historie rodzinne

Gdy po zakończeniu naszego wesela żegnaliśmy ostatnich gości, podeszła do mnie moja teściowa, przytuliła mnie i szepnęła do ucha

#5.

Historia miała miejsce kilka lat temu. Kupiłem nowy samochód i postanowiłem wybrać się na małą przejażdżkę w zimowe popołudnie. Wysiadłem z auta, zamknąłem drzwi i dosłownie w tym samym momencie poślizgnąłem się na zamrożonej kałuży. Na oślep próbowałem się czegoś złapać, ale ostatecznie i tak wylądowałem na tyłku... z to w dłoni trzymałem urwane boczne lusterko.

#6.

Jestem młodym nauczycielem, świeżo po studiach. Jadąc do nowej pracy, zobaczyłem w tramwaju świetną laskę. Ekstra ubrana, figurka super, a do tego śliczna buzia. Kiedy wysiedliśmy na jednym przystanku, zebrałem się w sobie i zagadałem do niej, ale natychmiast zostałem brutalnie spławiony. Spotkaliśmy się jeszcze tego samego dnia, w klasie - miała 15 lat.

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Na urodziny dostałem od najlepszego kumpla mój ulubiony t-shirt, który pożyczyłem mu pół roku wcześniej.

#9.

Moja ciotka przekonała połowe mojej rodziny, że jestem pedofilem... tylko dlatego, że moja młodsza siostra bała się sama iść do toalety w knajpie, więc zapytała mnie czy mógłbym jej towarzyszyć. Oczywiście nie wchodziłem do środka, tylko zaczekałem na nią przed drzwiami.

#10.

Moja żona znalazła sobie nowe zajęcie - wręcz nałogowo gra w Simsy. W sumie nie byłoby w tym nic złego, ale jej gra polega głównie na wymyślnych metodach mordowania tych biednych wirtualnych ludzików. Powinienem się bać?

#11.

Podsłuchałam, że mój mąż planuje weekend ze swoją kochanką. Owszem, zdarzały się małe i duże kryzysy, ale myślałam, że jesteśmy dobrym i zgranym małżeństwem z dwójką maleńkich dzieci (3 lata i 2 miesiące). Gdy ochłonęłam, postanowiłam spokojnie z nim porozmawiać, może zaproponować terapię małżeńską. Gdy poinformowałam go, że wiem o wszystkim, odetchnął z ulgą i powiedział coś w stylu:

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

19

Oglądany: 73391x | Komentarzy: 37 | Okejek: 287 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.04

13.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało