Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Seksualne wyznanie influencerki rozwścieczyło młode mamy

104 861  
240   139  
W dzisiejszym odcinku o influencerce, która podpadła młodym mamom pewnym wyznaniem na temat swojego życia miłosnego. Co je tak rozwścieczyło?

#1. Dziennikarka TVP znów komentuje opinie na temat swojego biustu

070919f5df543000d2c4cbd6b0ccd063.jpg

Karolina Pajączkowska z dnia na dzień stała się gwiazdą internetu. A wszystko za sprawą swojego biustu, który był chętnie komentowany przez użytkowników Twittera, o czym pisaliśmy wczoraj w obciachach. Dziennikarka postanowiła wykorzystać zamieszanie wokół swojej osoby i opublikowała na instagramowym profilu filmik, w którym podzieliła się refleksjami na temat zachowania kobiet w dzisiejszych czasach:
Zawsze byłam dziewczyną, która docenia swoją kobiecość i nie robię tego celowo. To nie jest po to, żeby zwrócić na siebie uwagę, tylko ja się tak na co dzień ubieram. Uważam, że kobiety w mediach, w polityce, ogólnie na świeczniku w Polsce za bardzo próbują się upodobnić do mężczyzn. Nie jestem mężczyzną, mam biust i nie widzę powodu, dlaczego miałabym ubierać się w coś, co zakrywałoby moją figurę. Nawet jeśli jest pewien dresscode i na antenie wypada nosić się skromnie, i poważnie, to mój strój był zawsze bardzo zadbany i schludny, ale jestem kobietą i nie założę garnituru tak jak niektóre kobiety, które na siłę próbują wyglądać jak faceci.

W ciągu kilku dni liczba obserwatorów Pajączkowskiej na Instagramie urosła do ponad 20 tysięcy.

#2. Ostre słowa byłej prezydent Litwy o Aleksandrze Łukaszence

Zrzut-ekranu-2020-08-13-o-21-02-15.png

Dalia Grybauskaitė opublikowała na Twitterze wpis, w którym wypowiedziała się krytycznie na temat zwycięstwa Aleksandra Łukaszenki w wyborach prezydenckich na Białorusi:
Dyktator z krwią na rękach #ŁukaszenkaOdejdźTeraz. Wybrałeś swój los – nie masz przyszłości na białoruskiej ziemi.

Według oficjalnych wyników Łukaszenka zdobył ponad 80 procent głosów. Nieoficjalnie mówi się, że przegrał z kretesem.

#3. Blogerka krytykuje osoby noszące maseczki, beneficjentów 500+ i generalnie wszystkich Polaków

84f590cab7d8c812d41d39e880a9.png

Niejaka Katarzyna Żukiewicz zasłynęła ostatnio opublikowanym w sieci nagraniem, na którym rozprawia się praktycznie ze wszystkimi Polakami. Kobiecie nie podoba się obowiązek noszenia maseczek:
Muszę się w końcu wypowiedzieć, bo jeszcze się nie wypowiedziałam na temat waszych pier**olonych masek, po**by je**ne. (...) Gdyby Polakom kazano mordy gó**em smarować przed wyjściem, toby smarowali, bo tak w telewizji powiedzieli. (...) Łażą w tych maskach po**by, w aucie siedzi sku**ysyn w masce na ryju. (...) Teraz byłam w sklepie i pi**a mi mówi, że mnie nie obsłuży, bo nie mam ku**a maski. Ja jej mówię, że nie założę maski i żeby zadzwoniła na policję. Ona mówi, że nie zadzwoni na policję. No to wyszłam, zbluzgałam ją i powiedziałam, że jest ścierwem pier**olonym, ku**a, szmatą.

Każdy, kto nosi maskę, jest według kobiety "je**nym ścierwem".
Życzę mu, żeby zdechł na chorobę jakąkolwiek. Ma zdechnąć po prostu. Do gazu, do piachu.

Katarzyna żałuje, że nie mamy dziś w Polsce władcy na miarę Hitlera:
Zapie**alał tych ludzi, je**nych do gazu dawał. Bardzo mu się nie dziwię i tak samo bym robiła. Taki powinien być teraz władca, żeby was pozabijał, bo jesteście poddanym ścierwem.

Przy okazji kobieta skrytykowała też beneficjentów 500+:
Słuchają się, żeby dostać jałmużnę 500 zł. Dziady pie**olone, nie potraficie pieniędzy zarabiać, tylko dostawać wszystko. Za darmo by wszystko chcieli, ku**a, wieśniaki je**ne.

Kobieta wstydzi się tego, że jest Polką.
Kto nosi maskę, to jest cwelem pie**olonym i ma się do mnie nie odzywać i wypie**alać z moich znajomych. I tyle wam powiem, pojeby pie**olone.

Filmik został już zgłoszony do prokuratury.

#4. Czarnoskóry Polak uważa, że słowo "Murzyn" nie jest obraźliwe

maxresdefault-14-2.jpg

Dr Bawer Aondo-Akaa, działacz pro-life, nie zgadza się z decyzją Rady Języka Polskiego, której zdaniem słowo "Murzyn" budzi negatywne skojarzenia:
Jest to decyzja motywowana ideologicznie, ponieważ w naszej kulturze, w historii naszej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej słowo „Murzyn” nie ma obraźliwych konotacji, na przykład tak, jak ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych, we Francji czy w Wielkiej Brytanii. Na zachodzie Europy i w USA było bardzo mocne i haniebne niewolnictwo. Murzyni byli wyzyskiwani, wykorzystywani przez osoby rasy białej. Trzeba zaznaczyć, że w naszej Wielkiej Polsce czegoś takiego nie było. Mamy przykład wyspy Madagaskar. Należała ona do księcia Kurlandii, a książę Kurlandii był lennikiem króla Polski i Litwy. Murzyni na wyspie Madagaskar byli niezwykle jak na tamte czasy po ludzku traktowani, ponieważ my, Polacy, uważaliśmy i uważamy, że godność człowieka nie zależy od jego koloru skóry.

Przypomnijmy, że dr hab. Marek Łaziński z RJP zaprezentował nieco odmienne stanowisko w tej kwestii:
Osoby, które używały słowa "Murzyn" w latach osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych, nie mają w żadnym razie powodu do wyrzutów sumienia. Jednak słowa zmieniają skojarzenia i wydźwięk w toku naturalnych zmian świadomości społecznej. Dziś słowo "Murzyn" jest nie tylko obarczone złymi skojarzeniami, jest już archaiczne.

#5. Aleksander Kwaśniewski krytykuje protesty środowisk LGBT

Margot-LGBT-Michał-Sz-Areszt-Więzienie-696x437.jpg

Były prezydent przyznał, że nie poszedłby na protest aktywistów LGBT. Spytany, jak je ocenia, wypowiedział się jednoznacznie:
Źle oceniam te protesty. Radykalizacja jest niedobra i tyle. W moim przekonaniu środowiska LGBT mają święte prawo walczyć o swoje prawa, podmiotowość, tolerowanie i szacunek dla nich. Natomiast niektóre ze środków, które są przez te środowiska podejmowane dają argument, żeby z drugiej strony była taka agresja i nietolerancja z jaką mamy do czynienia.

Kwaśniewski stwierdził również, że Rafał Trzaskowski nie miał obowiązku brać udziału w demonstracjach:
Wszyscy znają jego poglądy, mało tego, przecież zostało mu dokładnie wyciągnięte w czasie kampanii, że podpisywał kartę LGBT. Został uznany niemalże za jednego z promotorów LGBT w Polsce. Jego postawa jest jasna i czytelna. Myślę, że z punktu widzenia taktyki politycznej należy go chronić w tej chwili przed wpychaniem w te najbardziej radykalne demonstracje, ponieważ w ten sposób on swojej bazy wyborczej nie poszerzy.

#6. Influencerka przyznaje, że uprawia z mężem seks przy dziecku

5d834b676f24eb30b33f4f03?width=993&format=jpeg

Sally Mustang zderzyła się z falą krytyki po tym, jak wyznała swoim fanom, że zdarza jej się uprawiać z mężem Mitchem seks przy małym dziecku. Kobieta postanowiła odnieść się do formułowanych pod jej adresem zarzutów w filmiku nagranym na Insta Stories:
W żaden sposób nie poddaję mojego syna seksualnej traumie, więc jeśli miałeś jakieś trudne doświadczenia w kwestii seksualności, to wiedz, że bardzo mi z tego powodu przykro. (...) Kiedy mówiłam o uprawianiu miłości, to miałam na myśli całowanie się, masaż i wszystko, co ja i Mitch określamy jako wspólną miłość. Gdy wspominałam, że mój syn był przy tym obecny, miałam na myśli również sytuację, gdy spał lub przeniósł się na drugą stronę łóżka. (Zastanawiam się, ilu innych młodych rodziców całuje się i przytula, gdy ich maluch śpi?).

Blogerka zaapelowała do czytelników o to, by dzielili się miłością z osobami, które kochają i nie bały się jej okazywać. Przeprosiła jednak rodziców, którzy poczuli się urażeni jej wyznaniem.

>>> Ostatnio pisaliśmy o mamie i córce, które wyglądają jak siostry

14

Oglądany: 104861x | Komentarzy: 139 | Okejek: 240 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.09

28.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało