Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - to, że ich życie intymne nie istnieje, to za mało powiedziane

65 222  
213   52  
Jak daleko można zajść w złym kierunku swojego związku? Dziś pokażemy, że można pójść dalej, niż byśmy się mogli spodziewać.

#1.

Podczas seksu z moim chłopakiem zapytałam go, czy nie chciałby spróbować stylu

#2.

Jadąc do pracy, zauważyłem moją dziewczynę, prowadzącą samochód. Gdy byłem tuż za nią, postanowiłem dać o sobie znać i zatrąbiłem na nią klaksonem, a ona wystraszyła się i gwałtownie zatrzymała auto. Nie zdążyłem wyhamować.

#3.

Na jutro planowany jest obiad dla rodziny z okazji moich urodzin. Mój facet obudził się rano i stwierdził, że jedzie dziś za miasto, bo taki spontan sobie właśnie wymyślił. Zostałam sama ze sprzątaniem, gotowaniem i szykowaniem. Powiedział, że sama zaprosiłam gości to mam sobie sama ich razem ogarnąć. Jesteśmy razem prawie 3 lata.

#4. Historie rodzinne

Dzisiaj moja babcia powiedziała mi, że nie odejdę do stołu, dopóki nie zjem całego obiadu. Mam 34 lata, goszczę ją w moim domu i sam ten obiad przygotowałem.

#5. Zwolnili mnie z pracy, bo...

Zwolnili mnie z pracy, bo... wyszłam za mąż, więc pewnie zaraz będę w ciąży. Co zabawne, przełożony wypytywał o tę ciążę kolegów i koleżanki z pracy, nie mnie, więc nawet nie podziewałam się takiej sytuacji. Zwolnił mnie

#6.

Przez jakieś siedem lat bałem się zaprosić na spotkanie pewną dziewczynę, która zawsze mi się podobała. Aż ta w końcu znalazła sobie męża i założyła rodzinę, a ja dalej wzdycham.

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Moja kobieta zrobiła mi straszną awanturę i cały długi wykład o tym, że za dużo piję. Byłoby spoko, gdyby akurat sama nie była pijana, jak co weekend.

#9.

Pozwoliłem mojej matce zamieszkać w moim mieszkaniu, a sam wyjechałem za granicę. Po dwóch latach się wyprowadziła, a ja zastałem tam taki syf, że jak raz postanowiłem wszystko przewrócić do góry nogami i wysprzątać, to sąsiad myślał, że się u mnie pali, bo z okna leciały ciemne obłoki.

#10.

Moje życie intymne w związku jest na tym poziomie, że jak ostatnio żona weszła do pokoju, jak się przebierałem, to przeprosiła i wyszła. Nawet nie byłem nagi, zmieniałem koszulkę.

#11.

Zostałam zwolniona w trakcie lockdownu za pomocą oficjalnego maila od mojego szefa, czyli męża siedzącego pół metra ode mnie.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

16

Oglądany: 65222x | Komentarzy: 52 | Okejek: 213 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.10

20.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało