Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - historia konta taka, że bank zablokował zwyczajny przelew

121 626  
338   36  
Dzisiaj jak zawsze trochę pecha w ludzkiej skórze i jeszcze więcej zażenowania życiem, czyli MŻJDD takie jak zawsze!

#1.

Podczas seksu mój facet wyszeptał mi do ucha

#2.

Mam 26 lat. Po kilku latach bycia singlem znalazłem świetną dziewczynę. Rozumieliśmy się bez słów, podobne upodobania, no jakbym ją znał od dziecka. Kilka dni temu rozstaliśmy się. Wszystko przez moją chorobę - jestem uzależniony. Lubię (a właściwie muszę) flirtować przez neta, pisać itd. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak jestem okropny... Wszystko dotarło do mnie w chwili, kiedy to się wydało. Piję piąty dzień, nic nie jem, mam lęki. Przegrałem życie.

#3.

Po maratonie 2 tygodni pracowania po 12 godzin w moim grafiku znalazły się dwa dni odpoczynku, które chciałem dobrze spożytkować. Po wejściu do domu zrobiłem sobie pranie ciuchów roboczych, zrobiłem obiad i położyłem się spać po męczącej nocce. Po kilku godzinach snu zauważyłem, że nie mam kluczyków do samochodu, i zaczęło się poszukiwanie... Jak się okazało, klucze znalazły się w spodniach roboczych, oczywiście wyprane razem z ubraniem. Pomyślałem, że położę je na kaloryfer, wyschną i będą działać. Udało się! Poszedłem do auta, otworzyłem je pilotem, podjechałem do sklepu po napoje wyskokowe i właśnie wtedy postanowiły kompletnie przestać działać.

#4. A jak tam w pracy?

Od 7 lat pracuję dla sieci handlowej. Pracy poświęcam mnóstwo czasu, często zostaje po godzinach. Wszytko po to, aby dzisiaj podsłuchać rozmowę, podczas której zostałem określony jako

#5. Zwolnili mnie z pracy, bo...

Pracowałem w znanej sieci sklepów z Wielkiej Brytanii, nazwa markety zaczyna się na

#6.

Ostatnio przypadkiem spotkałem na ulicy starą znajomą, która podobała mi się chyba od zawsze. Tym bardziej ucieszyłem się, gdy zgodziła się na kawę. Wszystko szło jak z płatka i w myślach planowałem już następne wspólne wyjście. Spytała, czy poczekam z nią, aż podjedzie po nią (tu wstaw imię męskie). Spytałem kto to, modląc się, żeby powiedziała, że chodzi brata/kuzyna/współlokatora geja. Z dumą odparła, że to jej chłopak.

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Ostatnio postanowiłem zapłacić za czynsz normalnie za cały miesiąc, jak w umowie, a nie prosząc i błagając o rozłożenie płatności na tygodniowe raty. Mój bank z automatu zablokował przelew, bo przy mojej historii konta wyglądał na podejrzany.

#9.

Ostatnio poznałem niesamowitą dziewczynę. Całkowicie w moim typie, piękna, zabawna, uśmiechnięta, bystra i inteligentna. A poza tym rozwiedziona, zaręczona i w ciąży.

#10.

Moje poczucie własnej wartości oraz poczucie znaczenia na świecie są tak słabe, że dziś się zorientowałem, że nawet moje własne sny nie zostawiają miejsca na mój udział.

#11.

Siedzę w kuchni, jem owsiankę z mlekiem. Wtem wchodzi mój o wiele młodszy brat, otwiera lodówkę, wyciąga butelkę z mlekiem, odkręca, pije, lekko się krztusi, wypluwa mleko znów do butelki, zakręca i jakby nigdy nic chowa z powrotem do lodówki.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

15

Oglądany: 121626x | Komentarzy: 36 | Okejek: 338 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.11

25.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało