Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Conan O'Brien - gadki wybrane IX

22 538  
1   10  
 Nazywam się O’Brien. Conan O’Brien...

Lance Armstrong ogłosił, że zaręczył się z Sheryl Crow. Lance powiedział: "Nie mogę się doczekać, aż pojeżdżę na czymś innym niż rowerze...".

* * * * *
 
W tym tygodniu Disney otworzył swój pierwszy park w Chinach. Na otwarcie przyszło ponad 10 000 dzieci. A byli to tylko wykonawcy T-shirtów.

* * * * *

Okazuje się, że jedną z pierwszych rzeczy, które będą otwarte w Nowym Orleanie jest "Big Daddy’s Strip Club". Drugą z pewnością będzie bankomat w "Big Daddy’s Strip Club".

* * * * *

Britney Spears i Kevin Federline dziękują wszystkim za prezenty, które otrzymali dla swojego bobasa. Okazuje się, że dziecko ma już wszystko czego może pragnąć poza ojcem, który ma pracę...

* * * * *

Grupa naukowców z New Ark (New Jersey) jest przerażona, ponieważ myszy zarażone dżumą uciekły z laboratorium. Najwyraźniej naukowcy boją się o myszy...

* * * * *

Wczoraj Kirstie Alley ogłosiła, że zgubiła 50 funtów nadwagi. Dziś ogłosiła, że udało jej się je znaleźć pod innymi funtami nadwagi...

* * * * *

Gillette ogłosiło, że wypuszcza na rynek nową maszynkę, która ma 5 ostrzy. Pierwsze ostrze napina Twoją skórę, a pozostałe cztery zabijają cię!

* * * * *

Specjaliści twierdzą, że osuszanie Nowego Orleanu potrwa 80 dni. Prezydent Bush powiedział: "80 dni? To prawie połowa moich wakacji!".

* * * * *

Okazuje się, że apartament Courtney Love w Nowym Jorku został wystawiony na sprzedaż. Sypialnia jest w stanie idealnym, bo to jedyne miejsce w Nowym Jorku, gdzie Courtney się nie budziła...

* * * * *

Osiem delfinów, które podczas huraganu zostały zmyte z akwarium do zatoki Meksykańskiej zostały już wyłowione. Po wszystkim delfiny powiedziały: "Dziękujemy, że uratowaliście nas przed swobodnym pływaniem w oceanie i wcisnęliście w szklane pułapki...".

* * * * *
 
Rząd USA zorganizował 3 rejsy dla ofiar huraganu Katrina. Bo to czego Ci ludzie teraz najbardziej pragną to oglądanie jeszcze większej ilości wody…
 
* * * * *
 
Urzędnicy przestrzegają przed darowaniem pieniędzy na ofiary huraganu, ponieważ niektóre serwisy internetowe oszukują wpłacających. Najwidoczniej należy unikać serwisów w których proszą Cię o wpłacenie kasy i przesłania zdjęcia Twojej nagiej dziewczyny.
 
* * * * *

W tym tygodniu na aukcji charytatywnej mężczyzna zapłacił 200 000 $ za randkę z Paris Hilton. Po aukcji facet odpowiedział: "To sporo forsy jak za jeden wieczór, ale choróbsko będę miał do końca życia".

* * * * *

Podczas wywiadu Celine Dion skrytykowała Busha za powolną ewakuację ludności Nowego Orleanu. Celie powiedziała, że wywiozła by wszystkich w ciągu swoich dwóch piosenek.


Oglądany: 22538x | Komentarzy: 10 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało