Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - Mocne słowa ekspert ds. związków na temat 30-latków

120 679  
328   139  
W dzisiejszym odcinku o 35-letniej Janie z Australii, która wskazuje, jacy mężczyźni są najlepsi do związku. Co sądzi o 30-kilkulatkach?

#1. Zaskakujące słowa muzułmanina na temat Polski

116197987_2812654325646904_9014224925971273014_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_ohc=PGrQQK5Z3MYAX8yaqrV&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=4fa71af0b982401d42140caec4aca7ce&oe=5F4DF06D

Imam Tawhidi to irański uczony, który na co dzień mieszka w Australii. Mężczyzna na swoim facebookowym profilu podzielił się refleksją na temat Polski. Jego słowa zaskakują:
Jest tylko jeden kraj na świecie, który odwiedziłem bez ochroniarzy i jakiejkolwiek formy zabezpieczenia: Polska. W Polsce nie ma dosłownie żadnego islamskiego ekstremizmu i terroryzmu. Zero. Zero. Zero. Nigdy nie muszę się martwić o swoje otoczenie. Wyglądam zupełnie inaczej dla prawie każdego, kto mnie mija i nigdy nie czułem się bezpieczniejszy. Muzułmanie prowadzą warszawskie firmy, a jedzenie jest świetne. Legalni migranci w Polsce kochają Polskę i podzielają dokładnie takie same poglądy jak my: szanuj i bądź szanowany. Przestrzegaj prawa, a nie nie będziesz się miał czym martwić. Po koronaszaleństwie Polska jest jednym z pierwszych krajów, które odwiedzę. Bardzo kocham Polskę i doceniam jej historię walki z nazistami, faszyzmem i innymi ekstremistycznymi ideologiami. Nie jest to najbogatszy kraj na świecie, ale najbogatszy pod względem bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. To jest dla mnie ważniejsze niż ekonomia.

Tawhidiego obserwuje na Facebooku blisko 300 tys. osób. Internauci zareagowali na jego słowa z ogromnym entuzjazmem.

#2. Elon Musk wierzy, że piramidy w Egipcie zostały zbudowane przez kosmitów

elon_musk_piramidy_egipt.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

W zeszłym tygodniu użytkowników Twittera rozgrzał wpis Elona Muska. Amerykański miliarder zasugerował, że piramidy nie są dziełem człowieka:
Oczywiście piramidy zbudowali kosmici.

Twierdzenie spotkało się z ostrą reakcją uczonych, którzy wytykają Muskowi ignorancję. Odpowiedziała mu nawet Rania al-Mashat, egipska minister do spraw współpracy międzynarodowej:
Śledzę pana pracę z wielkim zapałem. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pismami, które świadczą o tym, jak były budowane piramidy oraz do osobistego zwiedzenia grobowców budowniczych piramid. Panie Musk, czekamy na pana.

Ostateczne dowody na to, że piramidy zostały postawione przez ludzi, przedstawiono w latach 90. ubiegłego wieku.

#3. Szef ZNP o przyszłości polskich szkół w dobie koronawirusa

photo-1584474263418-b947971ef9dc?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Sławomir Broniarz sugeruje, że przed dyrektorami polskich szkół trudne zadanie poradzenia sobie z szalejącą epidemią i ogromną presją, jaka spocznie na nich w sytuacji, gdy trzeba będzie podjąć decyzję o zamknięciu szkoły. Twierdzi, że nie można zrzucać na nich odpowiedzialności za takie decyzje:
Dyrektor nie jest specjalistą w branży epidemiologicznej i nie można na niego zrzucać odpowiedzialności za to, czy choroba ucznia, nauczyciela czy kogoś z rodziny daje mu powód do zamknięcia szkoły czy też nie.

Zasugerował też, co będzie trzeba zrobić, jeśli w szkole wystąpi przypadek koronawirusa:
Jeżeli w szkole będziemy mieli do czynienia z koronawirusem, to w moim przekonaniu trzeba będzie podjąć dramatyczną decyzję o zamknięciu szkoły, a nie wyłączeniu tylko jednego oddziału. Przecież ten uczeń spotyka się z nauczycielami, pracownikami, inną grupą uczniów na korytarzu.

Eksperci sądzą, że jesienią liczba przypadków zarażeń groźnym patogenem gwałtownie wzrośnie. Obecnie potwierdzono w Polsce blisko 50 tys. przypadków osób z koronawirusem.

#4. Uczestniczki powstania sprzeciwiają się homofobii i apelują o szacunek

z26171678IH,Wanda-Traczyk-Stawska-i-Anna-Przedpelska-Trzeciako.jpg

Anna Przedpełska-Trzeciakowska i Wanda Traczyk-Stawska wystąpiły w poruszającym filmiku, w którym sprzeciwiają się panującej w Polsce homofobii.
My, uczestniczki powstania warszawskiego, protestujemy, bo pamiętamy. Najpierw był różowy trójkąt, potem gwiazda, a na końcu my, powstańcy. Tamten faszyzm pochłonął miliony istnień, a teraz, gdy mówi się, że osoby LGBT to nie ludzie, otwiera się równie przerażającą perspektywę wykluczenia. W czasie powstania walczyliśmy o szacunek i godność dla wszystkich ludzi, dla wszystkich. Nie bądź obojętny.

Filmik opublikowano na profilu Polska Walcząca Przeciw Faszyzmowi.

#5. Prezydent Filipin zna nietypowy sposób czyszczenia masek ochronnych

RODRIGODUERTE-filipiny.jpeg

Rodrigo Duterte sugeruje obywatelom, by czyścili maseczki benzyną, jeśli nie mają dostępu do żadnego innego środka dezynfekującego.
To, co powiedziałem, jest prawdą. Po prostu idźcie na stację benzynową i weźcie kilka kropel, to środek dezynfekujący. Nie żartuję. To prawda. Myślicie, że tylko żartuję.

Rzecznik prezydenta przekonuje, że Duterte tylko żartował. Tymczasem eksperci biją na alarm i ostrzegają, by nie stosować się do zaleceń głowy państwa.


#6. Mocne słowa ekspert ds. związków na temat 30-latkówJana Hocking z Sydney, mimo bycia ekspertką ds. związków, przez lata nie mogła ułożyć sobie życia u boku mężczyzny. 35-latka podzieliła się właśnie refleksją na temat randek. Ile jej zdaniem powinien mieć lat mężczyzna, który byłby idealnym partnerem na lata?
Unikaj mężczyzn w przedziale wiekowym od 30 do 40 lat. Przeważnie są oni poza rynkiem, bo osiadają i zajmują się powiększaniem rodzin.

Jana twierdzi, że mężczyźni poniżej 30-tki są idealnymi kandydatami na przelotnych kochanków. Z kolei największą szansę na stabilny związek ma się z mężczyznami po 40-tce, ponieważ zwykle szukają oni miłości po bolesnym rozwodzie.
Są świetni w randkowaniu ze "starej szkoły". Odbierają telefon, gdy chcesz się im wygadać, umawiają się tylko z jedną osobą jednocześnie i przeważnie nie grają dobrze w gry na konsoli (hurra!). Jasne, że mogą ciągnąć za sobą jakiś bagaż, na przykład gorzkie pozostałości po rozwodzie i kilkoro dzieci, ale oznacza to również, że udowodnili, że nie boją się zaangażować i związać z drugą osobą (przynajmniej na przyzwoity okres).


>>> Ostatnio pisaliśmy o streamerce, która dostała bana na Twitchu za głupią wypowiedź

22

Oglądany: 120679x | Komentarzy: 139 | Okejek: 328 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.10

20.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało