Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

MŻJDD - jak można skończyć związek?

65 005  
217   42  
Kolejny odcinek waszych historii z nie zawsze (ale przeważnie) złym zakończeniem.

#1.

Po przeczytaniu pewnego artykułu na JoeMonster razem z moją żoną postanowiliśmy bardzo urozmaicić nasze życie seksualne i podjęliśmy decyzję o wizycie w klubie dla swingersów. Przejechaliśmy pół kraju, z myślą, że nie mamy najmniejszych szans na to, żeby spotkać kogoś znajomego. Widocznie moi rodzice wpadli na ten sam pomysł.

#2.

Pojechałem w odwiedziny do rodziców i młodszej siostry. Ojciec uznał to za dobry pretekst do świętowania i natychmiast wyciągnął flaszkę

#3.

Odkryłam, że mój mąż mnie zdradza i okłamuje. Uznał, że to nic takiego, ponieważ

#4. A jak tam w pracy?

Podczas rozmowy rekrutacyjnej do mojej poprzedniej pracy zadano mi pytanie, dlaczego tak często zmieniam miejsce zatrudnienia. Powodów było wiele (przy czym zawiniłem tylko raz, gdyż kiepski ze mnie akwizytor, ale tamta firma i tak krótko po tym upadła) i chyba udało mi się opisać je dobrze, bo dostałem tę robotę. Po równo dwóch miesiącach niespodziewanie otrzymałem wypowiedzenie. Po prostu zatrudniono mnie, licząc, że zdarzy się cud i firmie zacznie opłacać się utrzymanie nowego pracownika. Nie zaczęło. Tych produktów nikt nie chciał nawet za darmo. Dosłownie.

#5. Zwolnili mnie z pracy, bo...

Przez 2 lata pracowałem na słuchawce. Nigdy nie było zastrzeżeń do mojej pracy (wyniki sprzedaży miałem lepsze niż 70% ludzi) . Pewnego dnia wychodząc z windy, napotkałem przeszkodę w postaci grubego, niskiego człowieczka, który uparcie chciał znaleźć się w niej szybciej, niż ja wyjdę. Powiedziałem mu, żeby się cofnął i stanął z boku, a jak nie ogarnia zasad savoir-vivre

#6.

Ostatnio na mojej klatce schodowej spotkałam nową młodą sąsiadkę z czteroletnią córeczką. Powiedziałam

#7. A ten obrazek widzieliśmy 100 odcinków temu! [klik] :)

MŻJDD retro

#8.

Ostatnio jak sprawdzałem, gdzie jest moja przesyłka ze sprzętem muzycznym z Niemiec, dowiedziałem się, że istnieje ulica i miasto z takimi samymi nazwami, jak w moim adresie, tyle że w Bułgarii.

#9.

Raz w życiu zdarzyło mi się jednocześnie kichnąć, pierdnąć i się posmarkać. To było na obiedzie przy zapoznaniu rodziców mojej dziewczyny.

#10.

Dziewczyna zerwała ze mną, bo zbyt często ziewałem przy oglądaniu jej ulubionych filmów.

#11.

Gdybym napisał, że hobbystycznie czasami bawię się muzyką, to bym przesadził. Od czasu do czasu lubię sobie pobrzdąkać. Od dawna marzył mi się zakup nowego syntezatora, ale nie potrafiłem przekonać żony, ani do końca też siebie, do wydania kilku tysięcy złotych na coś, co ani specjalnie mnie nie rozwinie, ani na czym na pewno nigdy nie będę zarabiał. Nadejście koronawirusa pomogło mi w pogodzeniu się z decyzją – na wszelki wypadek, nie wiedząc, co będzie, ograniczyliśmy wszystkie wydatki, które nie były absolutnie niezbędne. Wtedy pojawiło się wyzwanie Hot16Challenge – pomyślałem, że oto moja chwila! Że czas na mój „coming out” – stworzę zajebisty bit! Znajomi dowiedzą się, że tworzę muzykę! No ale oczywiście do tego… potrzebny jest nowy klawisz. Nowe wyzwanie dało mi idealny pretekst. Przekonałem więc żonę, kupiłem nową zabawkę... Efekt? Trudno powiedzieć, bo nigdy nie powstał – nikt mnie nie nominował. PS. Chce ktoś kupić klawisz? Praktycznie nieużywany.

Do następnych odcinków cały czas zbieramy też Twoje historie.

Wyślij je do nas, zanim zrobią to Twoi znajomi!

w wiadomości prywatnej,
na anonimowe.opowiesci@gmail.com
albo na Facebooka MŻJDD

22

Oglądany: 65005x | Komentarzy: 42 | Okejek: 217 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

05.03

04.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało