Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy ostatnich dni - 25-letnia "Dragon Girl" przerobiła swoje ciało za 450 tysięcy zł

126 405  
277   153  
W dzisiejszym odcinku o księdzu, który poświęcił szambowóz i 25-letniej Amber, która ma obsesję na punkcie upiększania swojego ciała. Jeden z zabiegów omal nie skończył się tragicznie...

#1. W gminie Warta ksiądz poświęcił szambowózZakład Wodociągów i Kanalizacji w gminie Warta ostatnio nabył nowy szambowóz. Spółka pochwaliła się nabytkiem na swoim profilu w mediach społecznościowych.
To nieoceniona pomoc dla wysłużonego już STAR-a, który mimo swojego wieku nadal będzie świadczył dla Państwa swoje usługi.

Zanim szambowóz wyruszył w drogę, wezwano księdza, który "solidnie go poświęcił". Na uroczystości obecni byli m.in. burmistrz Warty i jego zastępca. Mieszkańcy w internecie ironizują, że "w gminie Warta święcimy wszystko".

#2. Koronawirus na wiecu Andrzeja Dudy. Apel do uczestnikówDzień po drugiej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami miejscowości Odrzywół, w której otrzymał aż 86% głosów. Teraz okazuje się, że zorganizowanie wiecu, na którym pojawiły się setki osób, było fatalnym pomysłem. U dwóch osób wykryto koronawirusa. Inspektor sanitarny apeluje do uczestników wiecu, którzy gorzej się czują, by jak najszybciej powiadomili o tym odpowiednie służby. Osoby zarażone stwarzają bowiem zagrożenie epidemiczne dla innych.

#3. Czarnoskóry Amerykanin dusi białe dziecko w ramach promocji #BlackLivesMatter20-letni Isaiah Jackson wpadł na nietypowy pomysł promocji ruchu #BlackLivesMatter. Mężczyzna opublikował w sieci zdjęcie, na którym znęca się nad małym, przerażonym dzieckiem, klękając na jego szyi. Miało to być nawiązanie do morderstwa George'a Floyda, które doprowadziło w Stanach do masowych protestów. Jackson został aresztowany, a 2-latka przetransportowano do szpitala. Na szczęście nie stało mu się nic poważnego.

#4. W Świdnicy zaklejono gniazda jerzyków. Ptaki przez kilka godzin próbowały dostać się do środkaW jednym z bloków w Świdnicy ktoś zlecił zaklejenie pianką izolacyjną gniazd jerzyków. Pożyteczne, chronione ptaki, które skutecznie rozprawiają się z insektami, przez wiele godzin bezskutecznie próbowały się dostać do środka. Osoba, która zleciła pozbycie się gniazd, zapewnia, że młode jerzyki zdążyły wcześniej z nich wyfrunąć. Obecnie sprawa jest wyjaśniana.

#5. Proboszcz skrytykował parafian, którzy głosowali na Trzaskowskiego. Takiej reakcji mieszkańców się nie spodziewałProboszcz parafii w Kościanie wpadł w furię, gdy dowiedział się, że prawie 62% mieszkańców gminy poparło w wyborach prezydenckich Rafała Trzaskowskiego. Przed kościołem zawisł plakat, z którego wynika, że wyborcy kandydata KO wybrali "śmierć, nieszczęście i przekleństwo" oraz poparli m.in. LGBT+, aborcję i eutanazję. Plakat wywołał oburzenie wśród mieszkańców, którzy wystosowali petycję o odwołanie kapłana. Zaklejono go też fotografią księdza Jana Kaczkowskiego ze słynnym cytatem: "katolik nie może być antysemitą, antygejem, antykimkolwiem. Bycie "antyktosiem" oznacza, że pogardzamy drugim człowiekiem, a tego robić nie wolno".

#6. 25-letnia "Dragon Girl" przerobiła swoje ciało za 450 tysięcy złotychAmber Luke była kiedyś zwyczajną, ładną dziewczyną. W pewnym momencie postanowiła jednak całkowicie przerobić swoje ciało. 25-latka znana jako "Dragon Girl" ma obecnie na ciele 600 tatuaży. Przebyła też wiele zabiegów upiększających, takich jak powiększenie piersi czy rozszczepienie języka. W listopadzie ubiegłego roku Amber postanowiła wytatuować sobie oczy. W trakcie zabiegu doszło do komplikacji, w wyniku których kobieta straciła wzrok na trzy tygodnie. Mimo to nie zamierza rezygnować w pogoni za marzeniami. Wkrótce czekają ją kolejne zabiegi.

>>> Ostatnio pisaliśmy o 23-letniej policjantce, która nabroiła i teraz ma kłopoty

30

Oglądany: 126405x | Komentarzy: 153 | Okejek: 277 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.10

21.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało