Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Introwertycy postanowili podzielić się ze światem swoimi dziwactwami, aby inni mogli lepiej ich zrozumieć

59 632  
168   90  
Jest cała seria rzeczy, których introwertycy nie lubią. Zapytani na Reddicie o najbardziej denerwujące kwestie, postanowili podzielić się nimi ze wszystkimi, którzy chcieliby dowiedzieć się na ich temat nieco więcej.

#1.

Nie mam depresji ani nie jestem samotny. Po prostu lubię siedzieć w domu i spędzać czas sam ze sobą.

- Giteaus-Gimp

#2.

Każdego dnia muszę spędzać trochę czasu w samotności. Dlatego wstaję cholernie wcześnie rano, aby mieć 1-2 godziny dziennie, kiedy wszyscy śpią i mogę rozpocząć dzień w błogiej ciszy.

Kocham was wszystkich, ale nie przed 6 rano, po prostu wracajcie, k*rwa, spać. To jest mój czas.

- dainty_flower

#3.

Nie wszyscy introwertycy są nieśmiali i cisi.

Często bywam głośny i wychodzę z ludźmi, których znam i/lub lubię, jednak mam swoje limity. Po czasie muszę wczołgać się do swojej dziury, aby naładować baterie. Wyczerpuje mnie interakcja z więcej niż jedną osobą jednocześnie, a zbyt częste wyjścia na miasto przestają mnie już cieszyć, a zaczynają irytować. Dlatego wszystko z umiarem. To, że potrafię prowadzić rozmowę, utrzymuję kontakt wzrokowy w trakcie konwersacji i nie jestem aż taki zły, jeśli chodzi o small talk, nie czyni mnie mniej introwertycznym.

- TheFoxyBoxes

#4.

W każdej grupie i na każdej imprezie cieszę się, jeśli towarzystwo pozwala mi siedzieć z boku i obserwować. Nie, nie czuję się przez to osamotniony lub pominięty. I nie nudzi mnie taka obserwacja, a twoje przytyki, że może być inaczej, sprawiają, że zaczynam czuć się niezręcznie. Więc proszę - przestań.

- i_got_me_a_username

#5.

Jeśli zabierasz mnie na imprezę, na której nie znam nikogo innego oprócz ciebie, to proszę - nie zostawiaj mnie samego... albo przynajmniej poznaj mnie z kimś miłym i fajnym i zostań ze mną na tyle długo, abym poczuł się komfortowo. Proszę...

- paigenotcasey

#6.

To, że nie chce mi się z tobą wychodzić na miasto, wcale nie oznacza, że cię nie lubię.

- MoguoTheMoogle

A jeśli nie rozmawiam z tobą o każdej drobnostce w pracy, to też nie oznacza, że cię nie lubię.

- type-IIx

#7.

W pracy bardzo ciężko jest mi skupić się na moich obowiązkach zawodowych, jeśli ktoś bez przerwy klekocze mi za uchem o swoim dniu, o planach na wakacje, o dzieciach, o ich ocenach w szkole, o tym co zje na kolację itd. Kiedy jestem w pracy, jestem nastawiony mocno zadaniowo. Chcę jak najszybciej wypełnić powierzone mi zadania, aby móc je odhaczyć na swojej liście.

Na szczęście moi koledzy z biura są troskliwi i rozumieją mnie w pełni i akceptują, jaki jestem.

- Villeneuve_

#8.

Straszne jest to, że ekstrawertycy spędzanie czasu w domu często postrzegają jako marnowanie tego czasu. Dla nas - introwertyków - taki czas jest nie mniej cenny od tego spędzonego w klubie czy na mieście (albo nawet cenniejszy).

- joemondo

#9.

Bycie samemu nie jest równoznaczne z samotnością.

- gothasfuck

Widziałam ten cytat rok temu i podpisuję się pod nim w 100%.

Lubię być sama. Mam kontrolę nad swoją własną przestrzenią. Dlatego, aby mnie przekonać do swojego towarzystwa, twoja obecność musi być lepsza niż moja samotność. Nie konkurujesz z inną osobą, tylko z moją strefą komfortu.

- Tigergirl1975

#10.

Nie chodzi o to, że nie chcę z tobą rozmawiać. Ja po prostu nie chcę rozmawiać z nikim - nie chce mi się mówić (i słuchać też nie). To takie proste.

- soda_cookie

#11.

Bycie introwertykiem nie musi oznaczać, że nienawidzisz interakcji społecznych. Jeśli jesteś taki jak ja, możesz kochać interakcję z ludźmi i jedyną rzeczą, która czyni cię introwertykiem, jest to, że interakcja cię wyczerpuje i potrzebujesz czasu, aby się naładować.

- Smooth_Bandito

#12.

Jeśli powiesz mi kiedykolwiek, że jestem "milczkiem" czy "mrukiem", to masz 100x mniejsze szanse, że kiedykolwiek się przed tobą otworzę.

- catieebug

#13.

Lockdown związany z koronawirusem to w sumie takie samo życie, jakie prowadzę każdego dnia. Bezkontaktowa dostawa jedzenia była jednak spoko dodatkiem. Powinni zostawić to na stałe.

- Mockingbird893

#14.

To nie ty. Jestem zainteresowany, po prostu nie wiem, co powiedzieć. Albo co zrobić z moją twarzą. Albo jak ukryć, że nie wiem, co zrobić lub powiedzieć. Ale mów dalej, chłonę to jak gąbka.

- Kcotton12287

#15.

Kiedy mówisz mi "O jeju! Też jestem introwertykiem", to zaraz po tym nie gadaj przez dwie godziny bez przerwy. Czasem dobrze jest pomilczeć w towarzystwie. To wcale nie boli, a często bywa bardzo przyjemne.

- spicybbqfuck
8

Oglądany: 59632x | Komentarzy: 90 | Okejek: 168 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało