Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Łóżkowe porady kobiet, czyli co według nich powinni o seksie wiedzieć mężczyźni

119 117  
301   73  
Jeśli chodzi o seks, kobiety zdają się być nieco bardziej skomplikowane od mężczyzn. Właśnie dlatego warto rozmawiać o wzajemnych potrzebach. Na szczęście kilka wskazówek można - całkiem za darmo - znaleźć w przeróżnych zakamarkach internetów.

main-qimg-d3022579f9e861164644acc1616237e6

#1.

Jęki są seksowne, więc nie powstrzymuj się. Musimy wiedzieć, że też ci się podoba!

#2.

Nie atakuj od razu piersi i krocza!!! Najpierw powoli eksploruj inne strefy erogenne (na przykład nadgarstki, kark, wewnętrzna część łokcia czy ud). Po pewnym czasie obydwoje będziecie czerpać z tego większą przyjemność. To bardzo ważne!

#3.

Podczas gry wstępnej rób wszystko wolniej i delikatniej niż wydaje ci się, że możesz. Kobiecie lepiej jest mówić "szybciej/mocniej" niż "przestań/wolniej, bo robisz mi krzywdę". Powiedziałabym, że 8 na 10 mężczyzn przesadza z tym, jak ostro lub mocno mogą robić pewne rzeczy.#4.

Jeśli dziewczyna podskakuje na twoim przyrodzeniu, stara się zrobić ci dobrze... Ale jeśli jest na górze i przesuwa się w tył i w przód, stara się stymulować łechtaczkę, by również jej było dobrze.

Panowie, my też pragniemy orgazmów.

#5.

Czasami faceci są tak skupieni na swoim ego i tym, że chcą być "dobrzy w łóżku", że przestają uważać. Przestań traktować to jak zawody i ciesz się drugą osobą. To piękny sposób na bliskość i dobrą zabawę.

#6.

Kiedy uprawiacie seks, raz na jakiś czas przesuwaj po niej członkiem bez penetracji. Nie wal jej, jakby chodziło o klaskanie.#7.

Nie zaczynaj od razu. Spraw, by cię pragnęła. Powiedziałabym, że to najlepszy lubrykant.

Wiele razy nie byłam w odpowiednim nastroju, ale odpowiedni dotyk i kuszenie zmieniło moje nastawienie. Została obudzona z głębokiego snu przez obmacywanie, pomyślałam, że "nie ma szans", aż tu nagle 10 minut później byłam gotowa. Zabawy w środku nocy nie miałyby miejsca, gdyby od razu próbował przejść do rzeczy.

#8.

Palcówka. Jeden palec nie daje zbyt wiele. Przestań też z tym super szybkim wkładaniem i wyciąganiem. Bardziej chodzi tu o nacisk na ściany pochwy.

#9.

Słuchaj, gdy mówimy "nie przestawaj" albo "właśnie tak".
Nie złość się, gdy dziewczyna zaczyna się dotykać podczas seksu. To coś pozytywnego.#10.

Jeśli masz suche, szorstkie, spękane dłonie, proszę - na litość boską - nie wkładaj tego w moją pochwę. Podobałoby ci się, gdybym dotykała twojego kutasa papierem ściernym?

#11.

Podobnie jak mężczyźni, kobiety różnią się od siebie i mają różną budowę. Nie zakładajcie więc proszę, że wszystkie mamy punkt G w tym samym miejscu, pozycja, którą chwaliła inna kobieta jest najlepsza i wszystkie pragniemy uprawiać seks ze stałymi współczynnikami szybkości, głębokości i pozycji.

#12.

Poduszka pod częścią lędźwiową jej pleców w pozycji misjonarskiej lub w tym samym miejscu pod tobą, jeśli ona jest na górze. Później mi podziękujesz.#13.

Otwórz się na zmiany. Wielu kolesi obraża się, gdy powiesz, że to co robią w twoim przypadku nie przynosi oczekiwanych przez nich skutków. Biorą to za osobistą porażkę i robią wszystko, by zmusić cię do polubienia tego, co według nich powinno ci się podobać. Nie bądź jednym z tych kolesi.

#14.

Co powiesz na miły pocałunek, zanim zaczniesz gnać w kierunku łechtaczki, Watsonie?

#15.

Miej pod ręką lubrykant i nie oceniaj kobiet lub nie bierz do siebie tego, że kobieta nie może być zawsze mokra na zawołanie. Wiele kobiet ma trudności z tym, by zawsze być super mokre, a jeszcze inne mogą cierpieć na suchość pewnych okolic podczas określonych części ich cyklu. Dzięki nawilżeniu wszystko jest lepsze.#16.

Sutki. Nie zapomnij pobawić się moimi sutkami.
27

Oglądany: 119117x | Komentarzy: 73 | Okejek: 301 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.06

11.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało