Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 26-latka wyjawia, dlaczego uprawia seks tylko w maseczce

108 969  
232   115  
W dzisiejszym odcinku o Melanie, która popadła w skrajną obsesję na punkcie Covid-19. 26-latka jest w takim złym stanie, że zmusiła chłopaka do uprawiania seksu w maskach. Do czego jeszcze się posunęła?

#1. Donald Trump wyjawił, na kogo zagłosowałby w wyborach prezydenckich w PolsceAmerykański prezydent nie pozostawił złudzeń, kto jest jego faworytem w wyścigu o fotel prezydenta Polski. Z okazji wizyty Andrzeja Dudy w Waszyngtonie, Trump udzielił mu oficjalnego poparcia.
Mój przyjaciel prezydent Andrzej Duda zrobił naprawdę fantastyczną pracę; wiem, że nadchodzą wybory, mam nadzieję, że odniesie sukces.

Andrzej Duda w Białym Domu gościł po raz trzeci. Zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego - po raz ostatni.

#2. Stanisław Żółtek chciałby zalegalizować wszystko, co tylko możliwePodczas serii pytań i odpowiedzi z użytkownikami portalu Wykop, kandydat na prezydenta Stanisław Żółtek został spytany o to, czy popiera legalizację marihuany rekreacyjnej. Jego odpowiedź zaskoczyła internautów:
Nie tylko rekreacyjnej, ale też nierekreacyjnej. Jestem za legalizacją wszystkiego, co człowiek chce kupić - łącznie ze strychniną i heroiną. Jestem za karaniem sprzedaży narkotyków dzieciom i za przeciwdziałaniem uzależnieniom. Nielegalne używki jednak przyczyniają się tylko do wzrostu przestępczości i dają pieniądze organizacjom przestępczym. Jeśli zalegalizujemy narkotyki, to dilerzy nie będą mieli co robić. Jestem przekonany, że decyzja o legalizacji wiązałaby się z dużym ryzykiem wobec mnie ze strony przestępców.

Podobnie nie zakażę sprzedaży noża tylko dlatego, że ktoś mógłby go sobie wbić w brzuch.

Pozostałe pytania do Żółtka i jego odpowiedzi można przeczytać tutaj.

#3. Szymon Hołownia też wyjawił, kogo poprzez w 2. turze, jeśli sam do niej nie wejdzie


Zdjęcie (c) AKPA

Kandydat na prezydenta, a dawniej prezenter TVN, wypowiedział się krytycznie na temat Rafała Trzaskowskiego:
Głosowanie na Trzaskowskiego to jest zwycięstwo Dudy.

Hołownia uważa, że tylko on ma szansę pokonać Andrzeja Dudę w wyścigu o prezydencki fotel:
Muszę zrobić wszystko, by wejść do drugiej tury.

Wyjawił też, na kogo by zagłosował, gdyby ostatecznie nie udało mu się pokonać Dudy i Trzaskowskiego:
Nie ma takiej możliwości, żebym zagłosował na Andrzeja Dudę. Skłaniam się ku temu, żeby głosować na mniejsze zło w drugiej turze.

Hołownia zdradził też, że gdyby w drugiej turze zmierzyli się Duda i Kosiniak-Kamysz, poparłby tego drugiego.

#4. Syn Muhammada Alego uważa, że jego ojciec nie popierałby ruchu Black Lives MatterMuhammad Ali Jr. twierdzi, że osoby biorące udział w protestach po śmierci George'a Floyda to rasiści, a jego ojciec, legendarny bokser, nigdy nie poparłby ruchu Black Lives Matter.
Nie tylko czarne życie ma znaczenie, ale też białe życie ma znaczenie, chińskie życie ma znaczenie, wszystkie życia mają znaczenie, życie każdego ma znaczenie. Bóg kocha wszystkich – nigdy nikogo nie wyróżniał. Zabijanie jest złe, bez względu, kim jest ofiara. Tata nazwałby ich diabłami.

Ali Jr. skrytykował też Antifę, którą porównał do organizacji terrorystycznej:
Nie różnią się niczym od islamskich terrorystów. Wszyscy powinni dostać to, na co zasłużyli. (…) Biją niewinnych ludzi w okolicy, niszczą posterunki policji i sklepy. To terroryści – terroryzują społeczność.

#5. Poruszające oświadczenie Białego Domu: "Ameryka kocha Polskę"Po ostatniej wizycie Andrzeja Dudy w USA możemy śmiało mówić o nowej "power couple" na arenie międzynarodowej - Biały Dom w specjalnym oświadczeniu ogłosił, że Stany Zjednoczone i Polska mają się ku sobie.
Ameryka kocha Polskę, Ameryka kocha Polaków. (...) Prezydent Trump pracuje nad dalszym wzmocnieniem długotrwałego partnerstwa między Stanami Zjednoczonymi a Polską. (...) Stany Zjednoczone i Polskę łączą wieloletnie stosunki strategiczne, mocno zakorzenione we wspólnych wartościach wolności, praworządności i demokracji, sięgające rewolucji amerykańskiej.

Donald Trump zasugerował również, że Polska i USA prawdopodobnie nigdy nie były w tak dobrych relacjach jak obecnie. Związek kwitnie.

#6. 26-latka wyjawia, dlaczego uprawia seks tylko w maseczcePrzed wybuchem pandemii koronawirusa Melanie Jennings cieszyła się udanym życiem łóżkowym ze swoim partnerem. Niestety od marca z psychiką 26-latki zaczęło się dziać coś złego. Melanie tak bardzo przestraszyła się choroby Covid-19, że dostała koronafobii.
Nie mogę nawet myśleć o seksie, chyba że oboje weźmiemy prysznic i zdezynfekujemy ręce, a poza tym użyjemy specjalistycznego środka dezynfekującego do mycia ciała i dezynfekowanych ręczników. Łącznie wydałam 1750 funtów na akcesoria do dezynfekcji.

W kwietniu kobieta zaproponowała partnerowi, by kochali się w maskach:
Gdy w pierwszym tygodniu kwietnia Joe pocałował mnie, zamarłam. Myśl o seksie bez masek i rękawiczek, zdezynfekowanej pościeli i czystego pokoju stała się dla mnie przerażająca. Wiem, że to nie było ani racjonalne, ani normalne, ale Joe wiedział, co czuję. Kiedy zasugerowałam, żebyśmy zakładali maski i rękawiczki do łóżka, zgodził się. To dramatycznie zmieniło nasze życie seksualne. Uczyniłam z naszej sypialni moją wolną od zarazków strefę czystości. Codziennie zmieniam pościel i czyszczę podłogi dwa razy dziennie.

Partner Melanie musiał też pójść na pewne ustępstwa w kwestii pozycji łóżkowych:
Kochamy się tylko na łyżeczkę lub na pieska. Mogę uprawiać seks maksymalnie przez 5 minut.

Dzielny Joe wspiera ukochaną i deklaruje, że ich związek nie ucierpi z powodu pandemii. Życzymy wytrwałości i siły.>>> Ostatnio pisaliśmy o 30-latce, która rzuciła sport i została gwiazdą p0rno

48

Oglądany: 108969x | Komentarzy: 115 | Okejek: 232 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.11

28.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało