Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Celebryci z długim stażem małżeńskim

50 394  
155   28  
Gwiazdy żyją intensywnie i szybko. Trwa pogoń za sławą i za wzmiankami w kolorowej prasie, choćby z powodu zaręczyn, zdrad czy rozstań. Ale nie wszystkie gwiazdy lubią zmieniać małżonków jak rękawiczki. Niektóre są wierne i wytrwały w związkach małżeńskich naprawdę długo.

#1. Snoop Dogg i Shante Broadus - 23 lata razem (z małą przerwą)

Ten słynny raper jest wzorowym mężem. Swoją przyszłą żonę poznał w szkole. Pobrali się w 1997 roku, kiedy Shante była już w ciąży z drugim dzieckiem artysty. W 2004 r. nie byli w stanie przezwyciężyć kryzysu w swoim związku i złożyli wniosek o rozwód. W 2005 roku ich córka poważnie zachorowała, a para znów się połączyła, gdyż uznali, że rozwód był największym życiowym błędem. Cztery lata później ponownie wzięli ślub.

#2. Alice i Sheryl Cooper - 44 lata razem

Alice Cooper w młodości miał mnóstwo dziewczyn. Groopies i fanki robiły dosłownie wszystko, by zainteresować sobą muzyka, jednak żadna nie zdobyła jego serca. Aż do 1976 roku, kiedy to uległ Sheryl Goddard, która tańczyła w jego zespole. Zauroczenie było na tyle silne, że już w tym samym roku para wzięła ślub i są małżonkami do dziś...

#3. Elżbieta II i książę Filip - 73 lata razem

Elżbieta II poznała swojego przyszłego męża, gdy była nastolatką. Pobrali się kilka lat później. Pomimo faktu, że oficjalnie Philip pozostaje w cieniu małżonki, prywatnie jest prawdziwą głową rodziny.

#4. Jeff Daniels i Kathleen Rosemary Treado - 41 lat razem

Poznali się jeszcze w szkole średniej. Ze ślubem poczekali do roku 1979, a wzięli go w piątek 13 lutego. Oboje mieli wtedy po 24 lata. W przesądy nie wierzyli - i słusznie. Są zgodnym małżeństwem i nie myślą o separacjach czy rozwodach.

#5. Bryan Cranston i Robin Dearden - 33 lata razem

Ta para poznała się na planie serialu Airwolf w latach 80. Od 1987 roku są małżeństwem.

#6. Kevin Kline i Phoebe Cates - 31 lat razem

Poznali się podczas castingu do filmu Wielki chłód. Wzięli ślub w roku 1989. Mają dwoje dzieci: Owena i Gretę. Karierę aktorską kontynuuje Kevin. Phoebe wycofała się z aktorstwa i zajęła się domem.

#7. Jon Bon Jovi i Dorothea Hurley - 31 lat razem

Poznali się jeszcze w szkole. John jako lider słynnej rockowej supergrupy Bon Jovi miał mnóstwo fanek i pięknych dziewczyn dookoła, ale zrozumiał, że nikt go nie rozumie tak dobrze, jak jego szkolna przyjaciółka. Jak wzięli ślub? Spontanicznie. Pojechali na wycieczkę do Las Vegas i postanowili się pobrać. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, są zgodnym małżeństwem i mają czwórkę dzieci.

#8. Steven Spielberg i Kate Capshaw - 29 lat razem

Poznali się na planie filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady, którego Spielberg był reżyserem, a w którym Kate grała główną rolę kobiecą. Pobrali się w 1991 roku. Dla reżysera i aktorki było to drugie małżeństwo. Wychowują siedmioro dzieci (pięcioro ich wspólnych i po jednym z pierwszych małżeństw reżysera i aktorki).

#9. Warren Beatty i Annette Bening - 29 lat razem

Po raz pierwszy spotkali się w 1990 roku na planie filmu Bugsy, w którym grali kochanków. Na tyle sobie wpadli w oko, że po roku postanowili wziąć ślub. Mają razem czworo dzieci: dwie córki i dwóch synów.

#10. Julianne Moore i Bart Freundlich - 24 lata razem

Choć znali się wcześniej, to zakochali się w sobie w 1996 roku na planie filmu Zjazd (The Myth of Fingerprints). Spotykali się ze sobą kilka lat, aż w 2003 roku postanowili wziąć ślub i zalegalizować swój związek.

#11. Cate Blanchett i Andrew Upton - 23 lata razem

Poznali się na planie filmu Parklands w roku 1996. Rok później zawarli związek małżeński, w którym są szczęśliwi do dziś.

#12. Sylvester Stallone i Jennifer Flavin - 23 lata razem

Dla aktora to już trzeci związek małżeński i jak mówią - do trzech razy sztuka. Pobrali się w roku 1997 i pomimo trudnych początków jakoś się dotarli i są ze sobą szczęśliwi.

#13. Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones - 20 lat razem

Michael obejrzał film Maska Zorro w którym grała Penelope i trafiła go strzała amora. Jak mówią jego koledzy, Michael zakochał się w dziewczynie i robił wszystko, by ta zwróciła na niego uwagę. Ostatecznie się udało, w grudniu 1999 ogłosili zaręczyny, a ślub wzięli rok później.

#14. Amy Adams i Darren Le Gallo - 19 lat razem

Poznali się w roku 2001 i w tym samym roku zaczęli się spotykać. Ogłosili zaręczyny i... tyle, przez 14 lat żyli w takim związku. W końcu w roku 2015 zawarli związek małżeński. W Hollywood byli jedną z najdłużej zaręczonych par.

#15. Maggie Gyllenhaal i Peter Sarsgaard - 18 lat razem

Bardzo sobie cenią swoją prywatność, więc wiemy o nich tyle, że zaręczyli się w roku 2002, a ślub wzięli w roku 2009. Mają dwie córki.

#16. Chuck Norris i Gena O'Kelly - 22 lata razem

Z Geną poznał się na planie serialu Strażnik Teksasu. Pobrali się w roku 1998, a dla aktora było to drugie małżeństwo. I jak Chuck twierdzi - jest to miłość, jaka nie zdarza się codziennie.
8

Oglądany: 50394x | Komentarzy: 28 | Okejek: 155 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.08

02.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało