Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Oto do czego zdolni są byli partnerzy

54 336  
212   21  
Byli partnerzy potrafią być bardzo złośliwi i mocno dać się we znaki. Jeśli nigdy nie mieliście żadnych nieprzyjemnych sytuacji z waszymi byłymi - wasze szczęście. Jednak nie wszyscy je mają. A oto kilka dowodów.

#1.

Nasikała mi na podłogę w salonie, przywaliła mi patelnią i kopnęła między nogi policjanta.

- Willie-Madison

#2.

Zainstalował aplikację szpiegującą na moim telefonie, montował kamery w domu i często odmawiał wyjścia gdzieś ze mną tylko po to, żeby móc mnie wtedy śledzić.

- AesopFabel

#3.

Włamała się do mojego domu, ukradła telefon mojego ojca i wyryła jakimś ostrym narzędziem wiadomość na moich drzwiach: "Kocham cię RockArmMan i zawsze będę kochać. Twoja Jessica". Przynajmniej policjanci nie mieli problemu z ustaleniem sprawcy.

Byłbym zapomniał. Tamtej nocy zeżarła też moją pizzę!

- RockArmMan

#4.

Poinformowała mnie, że zamierza mnie zdradzić z moim najlepszym przyjacielem. Zrobili to. Tego dnia straciłem dziewczynę i przyjaciela. Potem zdradziła też jego, a jeszcze później odezwała się do mnie z pytaniem, czy nie mam ochotę nadrobić z nią zaległości. Że niby jakich zaległości...

- Nopefeelins

#5.

Złapała za kierownicę, kiedy jechaliśmy po autostradzie.

- teven_with_an_S

#6.

Bała się furgonetki zaparkowanej przed oknami jej mieszkania. W środku podobno byli jacyś ludzie. Przyprowadziła więc do siebie jednego z jej męskich przyjaciół, po czym zrobiła mu dobrze. Następnego dnia były walentynki. Wydzwaniała do mnie jeszcze przez kolejne 6 miesięcy z różnych numerów.

- Ichooseyou_username

#7.

To może krótka wersja. Nigdy nie porozmawiał ze swoim ojcem o tym, że tamten chciał ode mnie moje półnagie zdjęcia. Jedyne co zrobił, to pouczał mnie za to, jak zareagowałam na całą sytuację.

- This_is_stoopid

#8.

Moja była miała stukniętego byłego. Kilka razy kupił bilet do kina na ten sam film co my, żeby obserwować nas z tylnego rzędu. Jadał w tych samych restauracjach co my i zamawiał stolik niedaleko naszego. Załatwił sobie mój numer, zadzwonił do mnie i kazał mi z nią zerwać, bo on wciąż coś do niej czuł.

Poszedł do domu jej rodziców i poprosił ich o jej rękę. Oświadczył się jej następnego dnia o 6 rano.

- atot806

#9.

Mój chłopak opowiadał mi, że jego była zmarła na raka piersi, ale żeby go uratować przed cierpieniem, zerwała z nim, mówiąc, że po pijaku przespała się z innym.

Sęk w tym, że ona wcale nie zmarła. Była bardzo żywa i miała się dobrze. To było tylko jedno z wielu kłamstw, którymi go karmiła.

- _pikapoo

#10.

Jedna z moich byłych wierzyła, że jest elfem ze Śródziemia i że ten świat jest tylko światem marzeń, w którym żyje. Jedynym sposobem na powrót "do siebie" jest umrzeć ze starości w tym życiu.

Dowiedziałem się o tym, jak zerwaliśmy. Na początku pomyślałem, że to idiotyczne i nie chciałem w to uwierzyć, dopóki nasz wspólny przyjaciel nie zaczął o tym opowiadać i obwiniać o wszystko mnie. Potem moja była wyjechała do mnie z tekstem, żebym przestał wyjawiać wszystkim dookoła jej sekrety.

Podczas naszego związku ten sam wspólny przyjaciel rozmawiał z nią o jakiejś miłości elfów, ale ja totalnie nie zwracałem na to uwagi, bo było to dla mnie strasznie głupie.

Nie rozmawialiśmy od tamtej pory.

- Leghaver

#11.

Celowo potrąciła mnie swoim samochodem.

- rabidoverlord

#12.

Próbowała wyciąć sobie kawałek języka, żeby wyglądała jak wąż. Kłamała, że mój najlepszy kumpel (który jest gejem), próbował ją pocałować. Pobiła mnie za noszenie szortów i powiedziała, że zdradziła mnie z członkiem zespołu BTS. I byłbym zapomniał - przejechała mojego kota.

- Ikea_B_vibin

#13.

To było 9 lat temu. Przez ostatnie 8 miesięcy naszego związku zatruwała moje życie do tego stopnia, że w końcu jechałem na antydepresantach. Potem mnie zostawiła, ale nadal ze sobą rozmawialiśmy przez jakieś 8 tygodni. Potem powiedziała mi, że z nami jeszcze nie koniec i wciąż mamy wspólną przyszłość. Na następny dzień zadzwoniła do mnie i powiedziała, że zaręczyła się z facetem, z którym była na dwóch randkach i że powinienem się cieszyć razem z nią.

Odłożyłem od niej telefon i nigdy więcej z nią nie rozmawiałem.

- RP-Seaking

#14.

Zadzwonił na policję i powiedział, że odbieram narkotyki przez swoją skrzynkę pocztową przed domem. Potem podjechał i włożył mi jakieś prochy do skrzynki.

Kiedy przyjechała policja do wezwania, mój sąsiad powiedział im, że widział mojego byłego, jak wkłada coś do mojej skrzynki. Nawet nie wysiadł z samochodu, żeby to zrobić. Został aresztowany i oskarżony o posiadanie, rozprowadzanie i naruszenie zakazu zbliżania się do mnie.

- 213MC
7

Oglądany: 54336x | Komentarzy: 21 | Okejek: 212 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

10.07

09.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało