Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty ostatnich dni - 35-letnia influencerka zaciążyła z 20-letnim pasierbem

100 407  
219   142  
W dzisiejszym odcinku o tym, dlaczego lewicowa działaczka opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego tyłka i co ma z tym wspólnego święto Bożego Ciała. Będzie też o Marinie z Rosji, która poderwała 20-letniego pasierba, zaszła z nim w ciążę, a potem rozwiodła się z mężem.

#1. Lewicowa działaczka tłumaczy się ze zdjęcia tyłka na Twitterze

klima__22.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Justyna Klimasara wywołała burzę w internecie po tym, jak opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym i podpisała je słowami:
Do #BożeCiało zostało parę dni, ale nie mogłam się doczekać. Będziecie modlić się ze mną?

Kobieta pod naporem krytyki w komentarzach postanowiła wytłumaczyć się ze zmysłowej fotografii:
Wstawiłam zdjęcie mojego tylka na basenie, aby biedni mizogini mieli się do czego przeczepić. Wszystko w kontekście święta katolickiego. Potrzeba nam dystansu do KK. Poza tym lubię mój tyłek. (...) Pisanie, że skarżę się na seksizm, a wrzucając zdjęcia tyłka sama się o niego proszę jest obleśne. To ten sam sposób myślenia jak wtedy, gdy mówią "miała krótką sukienkę, zatem prosiła się o gwałt". Obrzydliwcy.

Klimasarze odpowiedział były pracownik TVP Ziemowit Piast Kossakowski:
Justyna - jest takie stare porzekadło - jakby suka nie dała, pies by nie wziął.

Działaczka pod zdjęciem tyłka zebrała ponad tysiąc polubień.


#2. Szumowski kłóci się z Górniak w sprawie szczepionek

z25950954IER,Edyta-Gorniak--Lukasz-Szumowski.jpg

W maju pisaliśmy o Edycie Górniak, która przyznała, że wolałaby umrzeć, niż dać się zaszczepić. 6 czerwca podczas "Międzynarodowego protestu przeciwko przymusowi szczepień" odczytano list piosenkarki, która podtrzymała swoje stanowisko:
Podstawowym, obowiązującym we Wszechświecie prawem poza grawitacją, jest Miłość. Miłość, czyli Życie. Życie - czyli witalność, piękno, szczęście, rozwój, równowaga, oddanie, delikatność i szacunek wobec drugiego Człowieka. (...) Żaden Człowiek, powtarzam - żaden Człowiek nie ma prawa Boskiego. Nie ma wiec prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa. (...) Nie wyrażam zgody na przymusowe zaszczepienie mnie lub mojego Syna przeciwko COVID-19.

Piosenkarce odpowiedział na antenie Polsat News minister zdrowia Łukasz Szumowski:
To brzmi trochę tak, jak spisek 12 mędrców, którzy sterują gospodarką światową i kryzysami. Nie bardzo wiem, jak ci globaliści mieli tego maleńkiego wirusa skonstruować w jakimś tajnym laboratorium. (...) Jest ileś szczepionek obowiązkowych, one ratują życie ludzkie. Jeżeli ta szczepionka będzie bezpieczna, to moim zdaniem - prywatnym w tej chwili, bo nie mam danych - uważam, że one powinny być obowiązkowe, jeżeli będą skuteczne i bezpieczne.

W ostatnich dniach w Polsce notuje się rekordową ilość nowych przypadków zakażeń koronawirusem.


#3. Andrzej Duda wyjaśnia, dlaczego podpisał "Kartę Rodziny"

photo-1561525140-c2a4cc68e4bd?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1050&q=80

Prezydent podpisał w ostatnich dniach "Kartę Rodziny", w ramach której Polacy mogą liczyć na wsparcie finansowe państwa i gwarancję kontynuacji wprowadzonych już programów. Duda wyraził też stanowczy sprzeciw wobec mniejszości seksualnych:
Polska rodzina przechowała nasze wartości. Rodzina jest szczególną wartością, która wymaga szczególnej pieczy ze strony państwa. Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzn i takim pozostanie. To wynika expressis verbis z zapisów Konstytucji. Nie mam wątpliwości, że adopcja dzieci przez pary jednopłciowe nie może zostać wprowadzona.

Prezydent zabrał też głos w kwestii edukacji seksualnej w szkołach:
Rodzice mają prawo do wychowania dzieci wedle swoich przekonań i nikt nie powinien w to ingerować. Nikt nie ma prawa narzucać, jak rodzice mają wychowywać swoje dzieci

Wszystkie założenia Karty Rodziny można przeczytać tutaj.


#4. Magda Gessler apeluje do Polaków w sprawie koronawirusa

Screenshot_20190910-144553_Instagram.jpg

Restauratorka i gwiazda TVN opublikowała na Facebooku apel do Polaków w związku z szalejącą epidemią. Gwiazda sugeruje, że w ostatnim czasie brakuje nam dyscypliny i zdrowego rozsądku:
Obserwuję jak zmieniła się Polska w ostatnich tygodniach.. jak świat stanął na głowie.. gdzie jesteśmy teraz? A gdzie moglibyśmy być? Dostaliśmy mocny krok w tył i teraz powoli stawiamy pierwsze kroki… Widzę jednak że nawet obawa która w nas żyła, przed zamknięciem nie jest w stanie nas postawić na baczność i zmotywować do przestrzegania norm..

Gessler uważa, że choć kraj musi się otwierać, to Polacy nie mogą zapomnieć o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa:
Niech wszystko się budzi, działa.. ale poczucie obowiązku to nie kwestia mody, tylko stylu życia… Dystans,maseczki, wietrzenie wnętrz… Musimy się tego trzymać! Bo nigdy nie wyjedziemy z Polski, ani nikt do nas nie przyjedzie..

Celebrytka przywołała też przykład turystów nad Bałtykiem:
Ostatnio byłam nad morzem… szał, tłum, kolejki, nie zachowywanie dystansu.. Obserwowałam to z pokoju hotelowego z niedowierzaniem…Czy to rozsądne? Dystans i przestrzeganie higieny jest teraz gwarancją życia. Zróbmy co w naszej mocy aby niedługo granice mogły się otworzyć i abyśmy wyfrunęli z naszych klatek w świat!!!

Wpis Gessler polubiło 6 tysięcy osób.

#5. Burmistrz Bielan uważa, że Polacy olewają epidemię z winy PiS-u

64978353_471106516969973_3007588816534896640_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=85a577&_nc_ohc=GX94l2WezKwAX83nGz5&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=6546ebbea5c78fd5a4a33d063d88bee7&oe=5F05E928

Grzegorz Pietruczuk oskarża ministra zdrowia i rząd PiS o to, że zasiali w Polakach ziarno wątpliwości w związku z epidemią koronawirusa:
To nie Polacy zapomnieli, że mamy epidemię. To Pan i Pana koledzy zrobiliście wszystko, żeby oni przestali w nią wierzyć! (...) Niech, chociaż ten jeden raz, weźmie Pan na siebie odpowiedzialność i nie zrzuca winy na Polaków!

Zdaniem burmistrza warszawskiej dzielnicy Bielany z powodu błędnych decyzji władz polska gospodarka znalazła się na krawędzi katastrofy:
Tak, Panie Ministrze, to nie Polakom zabrakło odwagi, by zamknąć kopalnie, podczas gdy fryzjerzy, ludzie kultury, branża turystyczna czy eventowa zostali pozbawieni dochodów, a nauczycieli wysyłano do zbioru truskawek.

Zarzuca też partii rządzącej chaos decyzyjny:
To nie Polacy pogubili się w swoich decyzjach! To nie oni raz zamykali, a za chwilę otwierali lasy albo kluczyli i co chwila zmieniali zdanie w sprawie noszenia maseczek. To nie oni nakładali na siebie drakońskie mandaty, podczas gdy inni maszerowali po placu Piłsudskiego nie przestrzegając żadnych rygorów sanitarnych.

W ostatnich dniach minister Łukasz Szumowski zapowiedział, że możliwy jest powrót do obostrzeń sprzed kilku tygodni.


#6. 35-letnia influencerka zaciążyła z 20-letnim pasierbem. "Mam dość ukrywania się"

f6bee69cd74c997eed70077d323f3a43144bddf0-16x9-x0y24w740h416.jpg?imwidth=650&impolicy=sevennews_v2

35-letnia Marina Balmasheva po 10 latach małżeństwa rozwiodła się z partnerem i od razu zaręczyła ze swoim 20-letnim pasierbem. Para pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną o ciąży influencerki.
Mam już dość ukrywania się. Wszystko jest możliwe na tym świecie. Jestem w czwartym miesiącu ciąży. Właśnie dlatego postanowiliśmy się pobrać.

Kobieta zdaje sobie sprawę, że jej związek z pasierbem nie wszystkim się spodoba:
Nigdy nie wiesz, co przyniesie życie i kiedy spotkasz osobę, która wywoła uśmiech na twojej twarzy. Wiem, że niektórzy będą nas osądzać, a inni życzyć powodzenia. Jesteśmy szczęśliwi i życzymy wam tego samego.

Marina zapewniła fanów, że bardzo kocha Vladimira. Wcześniej infleuncerka wychowywała piątkę adopcyjnych dzieci ze swoim byłym mężem, 45-letnim Alexeyem.

28157468-8401907-Marina_had_previously_revealed_that_she_wants_to_have_children_w-a-2_1591693845671.jpg


>>> Ostatnio pisaliśmy o tym, co kobietę plus size wkurza w szczupłych koleżankach

33

Oglądany: 100407x | Komentarzy: 142 | Okejek: 219 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.01

24.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało