Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Podczas kwarantanny można się wiele dowiedzieć o swoich dzieciach...

42 380  
153   17  
Jeśli jesteś pracującym rodzicem, istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie wiesz wszystkiego o swoich dzieciach. To zupełnie normalne - przecież większość dnia spędzacie osobno. Gdy wybuchła pandemia, mogliśmy lepiej się poznać, choć niektórych rzeczy niektórzy woleliby chyba jednak nie wiedzieć...


#1.

Kupiłam synowi mikroskop na biologię. Pierwszą rzeczą, jaką postanowił zaobserwować są... jego plemniki.

#2.

Mój 6-latek myślał, że nietoperze nie są prawdziwe. Był przekonany, że są zmyślone, jak wróżki i smoki.

#3.

Okazało się, że kiedy mój sześcioletni syn idzie do toalety, niskim chrapliwym głosem mówi: "Moc penisa!".


#4.

Odkryłem, że mój nastoletni syn mieszając jajka na jajecznicę dodaje do nich WODĘ. Wpadłem w szał!

#5.

Robiłam za niańkę czteroletniego kuzyna, bo jego rodzice musieli pracować. Okazało się, że kiedy oddaje mocz, śpiewa "Jingle Bells". Za każdym razem!

#6.

Dowiedziałem się, że moja córka (w wieku przedszkolnym) klnie pod nosem, gdy się wkurzy albo wydaje jej się, że nikt nie słyszy. Nie zareagowałem, bo przecież wie, że nie może tak mówić przy ludziach, LOL.


#7.

Mój brat musiał pracować, więc zajmowałem się bratankiem. Okazało się, że jest niczym Chodakowska! Co jakiś czas przerywa pracę domową, by zrobić kilka przysiadów, pompek albo innych pajacyków!

#8.

Z jakiegoś powodu nasz pies musi być w tle podczas wszystkich lekcji zdalnych i zdjęć pracy domowej mojego 7-letniego syna. Nieważne, co zwierzak teraz robi, młody i tak go znajdzie i zaciągnie przed kamerę.

#9.

Kiedy mój dziesięciolatek rozmawia z kolegami z klasy, mówi niższym głosem. Do czasu lekcji prowadzonej na Zoomie nigdy tego nie słyszałam!


#10.

Okazało się, że mój syn uwielbia oglądać Doktora Phila. Twierdzi, że najlepsze są odcinki o dzieciach, nad którymi nie można zapanować.

#11.

W nocy byłam świadkiem, jak mój 5-letni syn zakrada się do kuchni, rozrywa paczkę owocowych chrupków, wpycha je sobie do ust i wraca do łóżka. Nawet nie byłam zła!

#12.

Odkryłam, że dla moich chłopców liczba dni bez prysznica może być nieskończona. Nieważne, jak bardzo śmierdzą, zdają się być odporni na wydzielany przez nich odór.


#13.

Kiedy mój młodszy brat się nudzi, zaczyna po prostu za kimś chodzić. Kiedy poprosisz go, aby przestał, grzecznie słucha. Po chwili jednak zaczyna od nowa!

#14.

Moje nastoletnie dzieci nie lubią gorącej czekolady... na gorąco. Musi być lodowata! Dowiedziałam się dopiero gdy córka przyniosła mi kubek "gorącej czekolady", gdy miałam służbowe spotkanie na Zoomie.

#15.

Mój 4-latek lubi wszystko powtarzać. Powtarza to, co mówią koledzy. Słowo w słowo recytuje reklamy. Nawet przekleństwa! To ostatnie to chyba moja wina...


#16.

Przez cały dzień mój 4-letni syn narzekał na samopoczucie. Gdy kładłem go spać, zapytałem jak się czuje. Odparł: "Ech, jakbym miał 63 lata!".
20

Oglądany: 42380x | Komentarzy: 17 | Okejek: 153 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało